DVD DV-SV97S(B) - problem z odczytem płyt

lesiam

New member
Witam
Wczoraj zakupiłem w skelpie internetowym odtwarzacz dvd Sharp DV-SV97S(B). Niestety moja radośc z jego użytkowania skończyła sie bardzo szybko. Okazało się, że nie czyta płyt, próbowałem kilku dvd, vcd , cd i nic z tego, próbuje przeczytac płytę po czym sie wyłącza.
Pewnie spotkaliście się z takim problemem? Co radzicie, odesłac sprzęt do sklepu, czy bawic sie w serwis? Sprzet oczywiscie na gwarancji.
pzdr
 

jarwisz

New member
Bez reklam
ja mam ten dvd i czyta mi wszystko co powinien
odsyłaj do serwisu - nie ma nad czym się zastanawiać - ktoś Ci wcisnął uszkodzony sprzęt

pozd
 

lesiam

New member
Dzieki Jarwisz za odpowiedz.
W jednym z poprzednich postow pytałem o opinie na temat tego dvd i Ty go dobrze oceniles, stad zdecydowalem sie na zakup.
Punkt reputacji dla Ciebie.
pzdr
 

Goliat

New member
Bez reklam
Osobiście odesłałbym do sklepu i anulował umowę kupna sprzedaży masz na to kilka dni ;)
Naprawiany to zawsze naprawiany a wątpię że wydając kasę myślałeś o zakupie bubla.
Pozdrawiam.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Goliat napisał:
Osobiście odesłałbym do sklepu i anulował umowę kupna sprzedaży masz na to kilka dni ;)
Naprawiany to zawsze naprawiany a wątpię że wydając kasę myślałeś o zakupie bubla.
Pozdrawiam.

jeżeli ten numer przejdzie to byłoby najlepsze rozwiązanie
ewentualnie - wymiana na wolny od wad /niech sprawdzą przed wysyłką/

pozd
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Noszę się z zamiarem kupna tego odtwarzacza chociaż....
lesiam mam pytanie czy wymieniłeś niesprawny odtwarzacz na nowy ?
jeżeli tak to czy działa on poprawnie?czy może z tym DVD dac sobie spokój
Proszę innych posiadaczy tego odtwarzacza o radę.
Pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
diana napisał:
czy działa on poprawnie?czy może z tym DVD dac sobie spokój
Proszę innych posiadaczy tego odtwarzacza o radę.

działa poprawnie - nie opiszę tylko jak działa na divx'ach bo ich nie oglądam ale podobno czyta wszystkie możliwe formaty
Ja kupowałem go dla parametrów a szczególnie dla HDMI które sprawuje się rewelacyjnie - jeden klawisz i zmieniasz sobie rozdziałkę na jaką chcesz do formatu 1920 x 1080i włącznie.

jedno ostrzeżenie
już go trochę używam i zauważam iż potrafi się zacinać na porysowanych DVD podobnie zresztą jak większość markowych odtwarzaczy - co prawda nie jest to regułą ale jest czuły na tym punkcie.Ja nie mam Z tym problemów gdyż wszystkie nowo wychodzące dvd oglądam jako pierwszy :p

pozd
 

jarwisz

New member
Bez reklam
diana napisał:
co myślisz o LG190H który byłby ;konkurentem; dla Sharpa 97S.DVD ma współpracowac z LCD Sharp.

bez przesady - nie obrażaj Sharpa - jaka to dla niego konkurencja - żadna.
już sama rozdzielczość po HDMI 720x576 świadczy o jego słabych parametrach.

musisz bardziej się postarać i poszukać czegoś innego

pozd

ps
a zresztą dla mnie LG to firma nastawiona na masową produkcję o słabych parametrach więc z góry jest skazana na przegraną
 

lesiam

New member
walka

no cóż......, nie jest to przyjemne ale cały czas walczę z wymiana tego dvd ( 1 miesiac, sklep, serwis, znowu sklep), wiec nie mam :sad: okazji sprawdzi jak sie sprawuje. Mam nadzieje, że jak wreszcie uda mi sie tego dokonac to bede zadowolony, przynajmniej ciesza mnie dobre opinie na jego temat.
pzdr
 
Do góry