Kabel SCART-SCART.Jaki wybrać?

Malibu

New member
Witam,
potrzebuje pomoc w wyborze kable SCART-SCART aby podlaczyc moje kino domowe z TV Plazmą.Prosze o propozycje jaki kabel wybrać.Wiadomo, że im wiecej wydam, tym bedzie lepszy, ale do 100 zł byłoby ok, ale jeśli jakiś swietny kabel jest zqa 150 zł, to prosze napisać.Mile widziane linki do allegro.pl, bądz innych sklepów.
 

Malibu

New member
diana napisał:
Witam
Uzywałem dobrego moim zdaniem kabla(tasma) TechLink,na aukcjach Allegro można go kupic w granicach 100-120zł.
pozdrawiam

obecnia mam kabel za pare zł, czy bedzie więc zauważalna roznica, jesli kupie ten za 120 zł?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja polecam Ci taki przewod, w zupelnosci wystarczy, sam takowy posiadam i jestem super zadowolony
http://www.allegro.pl/item158964386_przewod_scart_scart_prolink_exclusive_o_dl_1_2m.html
 

shafa

New member
Ta firma z tej aukcji kabelkow do wyboru ma mnostwo ...ktory najlepszy ...profigold ,techlink ?? ktos testowal w tym przedziale cenowym te kableki czy roznica jest wogole widoczna ??
 

KKuba

New member
Bez reklam
Lekko taniej, a co najmniej równie dobre są kable Prolinka -seria exclusive. To są bardzo dobrej jakości flexy, używam ich od jakiegoś czasu i widzę jak moi koledzy się na nie przesiadają. 1,8m kabel na Allegro okolo 75pln... W tej klasie kabli to znakomita cena.
 

irk11111

New member
Witaj!
Ja mam tego Techlinka, tzn, taśmę i rzeczywiście jak się przesiadłem z jakiegoś badziewia to różnica była dość duża. Sygnał leci po RGB.
Pozdro....
 

m@rcin

Member
Poprawisz. :eek:k:
Mam tego Alpharda i jestem zadowolony z wyboru. Myslałem jeszcze o Profigoldzie z serii OXYPURE ale trochę za drogi.
 

ziee

New member
W sumie to dwa chinskie kabelki, Alphard wydaje sie lepiej wykonany.
Roznica 20 pln na korzysc Prolinka, jednak chyba Alphard-a. :)
 

Aliant

New member
Panowie doradźcie mi proszę w kwestii wyboru właśnie kabla scart- scart. Przymierzam się do kabla Hama 1m pozłacany, jego parametry techniczne:
- Kabel Scart, pozłacany
- 21-pin
- 1x wtyk Euro – 1x wtyk Euro
- Kabel ekranowany
- Wtyki zaostrzone
- Długość: 1 m
- Kolor: czarny
- Jakość: [Tech-Line 3 Stars]

Co o tym sądzicie, posiada on RGB? "Jestem zielony" w tych kwestiach. Z góry dzięki za ewentualną pomoc.
 
Do góry