Jakie słuchawki BT STEREO polecacie ?

ernet

Active member
Bez reklam
Jakie słuchawki Bluetooth STEREO polecacie ? Najlepiej zamknięte i z mozliwością odbierania rozmów telefonicznych. Najważniejsze aby grały wysoko(tony) i głośno ;-) Liczę na Waszą pomoc :blagam:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ja polecę JBL E50BT. Mają fajną funkcję Share-me.

E50BT_series-594x168.jpg
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Słuchawki z Share-me połączone po Bluetooth potrafią udostępniać muzykę dalej po Bluetooth. Potrafią tez być połączone na stałe z dwoma źródłami, np padem i smartfonem.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ja polecę JBL E50BT. Mają fajną funkcję Share-me.

E50BT_series-594x168.jpg

Nie, no @blackninja...gratuluję :) Po 3 dniach szukania/porównywania w internecie własnie te słuchawki wybrałem:) Teraz wchodzę na forum, aby zobaczyć , co się "dzieje"z moim wątkiem, a tu.... taki strzał. Ok.Miło. Napisz proszę na priva cenę ( wersja niebieska ) i jak szybko można je ewentualnie , mieć. Jest to absolutnie nowy model ( ale to na pewno wiesz ) i jest jeszcze mało dostępny.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tego właśnie jeszcze nie sprawdziliśmy, możliwe, że drugie mogą to być zwykłe z Bluetooth.
Cenka i dostępność leci na priva.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Porównywałem je z poprzednikiem E40 i właściwie -chyba-jedyna różnica, to większa średnica głośnika 50 mm vs 40 mm w E40, co pewnie poprawia jakość dżwieku. No, i-jak w poprzedniku- fajnie,że dołączają w zestawie kabelek ( rzadko spotykane), którym słuchawki można podłączyć do kompa/komórki itd., gdy padnie bateria.Czekam na PV.
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Nie, no @blackninja...gratuluję :) Po 3 dniach szukania/porównywania w internecie własnie te słuchawki wybrałem:) Teraz wchodzę na forum, aby zobaczyć , co się "dzieje"z moim wątkiem, a tu.... taki strzał. Ok.Miło. Napisz proszę na priva cenę ( wersja niebieska ) i jak szybko można je ewentualnie , mieć. Jest to absolutnie nowy model ( ale to na pewno wiesz ) i jest jeszcze mało dostępny.
Jak widzę kolega blackninja ma dobre przetwarzanie informacji :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
WIELKIE dzięki @blackninja. Słuchawki dojechały,kurierem, oryginalnie zapakowane i.... pierwsze odpalenie na muzyce trance..... kompletny opad szczeny. Dobrze utrzymany w środku bas i sporo wysokich. Środkowa scena troszeczkę w tle. Uwaga: słuchawki chyba najgłośniejsze na rynku :) Takich właśnie szukałem !!! Teraz słucham Aly & Fila...po prostu wymiatają. Zastanawiam się, jak udało się JBL'owie przesłać tak dobry dźwięk po Bluetooth ??!! Powiem tak: tak grających słuchawek na BT jeszcze nie miałem.Ludzie. Jeśli szukacie słuchawek, to ten model możecie brać w ciemno. REWELACJA ! PS.A powinno być jeszcze lepiej po ich wygrzaniu, chociaż nie wiem ,jak może być jeszcze lepiej :)
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
WIELKIE dzięki @blackninja. Słuchawki dojechały,kurierem, oryginalnie zapakowane i.... pierwsze odpalenie na muzyce trance..... kompletny opad szczeny. Dobrze utrzymany w środku bas i sporo wysokich. Środkowa scena troszeczkę w tle. Uwaga: słuchawki chyba najgłośniejsze na rynku :) Takich właśnie szukałem !!! Teraz słucham Aly & Fila...po prostu wymiatają. Zastanawiam się, jak udało się JBL'owie przesłać tak dobry dźwięk po Bluetooth ??!! Powiem tak: tak grających słuchawek na BT jeszcze nie miałem.Ludzie. Jeśli szukacie słuchawek, to ten model możecie brać w ciemno. REWELACJA ! PS.A powinno być jeszcze lepiej po ich wygrzaniu, chociaż nie wiem ,jak może być jeszcze lepiej :)
Prosze uprzejmie :) teraz czekamy na unboxing :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podłączę się pod temat słuchawek. Moja żona Sobie zażyczyła słuchawek i właśnie pomyślałem, że dla niej wygodniejsze by były bezprzewodowe bo mogłaby słuchać muzyki z telefonu bądź tabletu bez kabla. Myślę, że takie JBL E40 BT byłyby w sam raz. Ewentualnie coś trochę tańszego. Mam pytanie czy można słuchać muzyki na tym słuchawkach po Bluetooth z laptopa? I czy sprawdzaliście jakość dźwięku po kablu i bluetooth?
 
Ostatnia edycja:
Do góry