Jakie słuchawki BT STEREO polecacie ?

marko10

New member
Synchros to inna bajka, lepsze wykonanie i jeszcze lepszy dźwięk.
Nie ma takich adapterów i nawet jak ampli ma BT to nie podłączysz do niego słuchawek.
Musisz szukać z kablem lub takie jak K935.

A czy takie małe urządzonko podpięte do gniazda słuchawkowego w amplitunerze nie załatwi sprawy?
SATURN - adapter multimedialny
Pytam,bo sam chcę coś takiego przećwiczyć, ale może ktoś już próbował?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Black czy w cenie 500-600 znajdę jeszcze coś ciekawego w wersji BT ? Wolałbym uniknąć 6 metrowego przewodu. Czytałem, że w AKG często pęka pałąk.
Rozumiem, że przy AKG wpinam stację bazową w wejście słuchawkowe a później już idzie przez BT ?
K845BT pałąk wygląda na metalowy, nie mam pojęcia jak może pęknąć :)

Zwróc uwagę, że K935 to nie BT i takie słuchawki mocno się różnią zasadą działania.
 

pedro1972

New member
Siemka, poszukuję słuchawek bezprzewodowych - ale nie bluetooth - bo chyba nie da się na nie wrzucić tą drogą dźwięku z Philipsa Fidelio E5, pozostaje mi więc tylko droga radiowa (kable odpadają).

oj, chyba nie błysnąłem wcześniej :???:, ale muszę się - nawet sam przed sobą - trochę pokajać ...
z Fidelio E5 nie da się dźwięku przesłać na słuchawki żadną drogą, gniazdo AUDIO jest gniazdem IN (wejściem), czyli przyjmuje dźwięk, nie oddaje (tak jak wszystkie inne pozostałe gniazda), pozostaje mi więc podłączanie słuchawek bezpośrednio do źródeł (tv, ps3 ...),

a poza tym chyba już nie szukam słuchawek bezprzewodowych, w oko wpadły mi Sennheiser HD 439 - b. fajne rozwiązanie z odpinanym kablem i jego 2 wersjami (1,4m i 3m) ...
 

ernet

Active member
Bez reklam
Black czy w cenie 500-600 znajdę jeszcze coś ciekawego w wersji BT ? Wolałbym uniknąć 6 metrowego przewodu. Czytałem, że w AKG często pęka pałąk.
Rozumiem, że przy AKG wpinam stację bazową w wejście słuchawkowe a później już idzie przez BT ?

BN ma rację chwaląc BT of JBL'a.
Tym samym też podtrzymuję wszystko,co napisałem tu, po kilku miesiącach ich częstego używania ( zarówno w domu [ laptop] i na zewnatrz [komórka]:głośno,czysto i bardzo dynamicznie.
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/110870-jakie-sluchawki-bt-stereo-polecacie-2.html
 

edkowski

New member
Witam

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek JBL E50 BT,czytam sporo pochlebnych opinii o tym modelu...trochę martwię czy moja nokia 808 napędzi te słuchawki i uzyskam odpowiednią głośność bo z laptopa raczej nie powinno być problemu...z góry dziękuje za wszystkie sugestie:D
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajne słuchawki o dużej skuteczności. Moja żona z nich korzysta (także do tabletu, telefonu) i jak najbardziej dają radę.
 

edkowski

New member
Jeszcze jedno pytanie...czy te słuchawki bardzo rozróżniają nagrania i obnażają ich jakość...poszukuję słuchawek do długich odsłuchów...będą podpięte pod smartfon i laptop...teraz mam taniutkie Sony zx100 :) grają bo grają ale szukam czegoś lepszego...mają grać czysto z obszerną przestrzenią...
 

TomekOp

Member
Jeszcze jedno pytanie...czy te słuchawki bardzo rozróżniają nagrania i obnażają ich jakość...poszukuję słuchawek do długich odsłuchów...będą podpięte pod smartfon i laptop...teraz mam taniutkie Sony zx100 :) grają bo grają ale szukam czegoś lepszego...mają grać czysto z obszerną przestrzenią...

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00HVLUR86?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Polecam audio technica na mojej nokii rewelacja. Skuteczność prawie 100 dziek obszerny i nie szelesci. Sa bardzo neutrealne. Za tą kase ponoć nie ma lepszych :) w komplecie 3 kable o różnej długości. Patrzyłem w Polsce sprzedaja tylko z dwoma nie wiem dlaczego...
 

Dimson

New member
czy ktoś używa lub wie czy te słuchawki można będzie sparować po BT i przesyłać dźwięk z TV Panasonic VT60?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry