chyba jednak Plazma jest lepsza od LCD

Hardi

New member
Dzisiaj w sklepie oglądałem i sprawdzałem różne tv, chyba jednak plazma ma najlepszy obraz. Nawet LCD za 10 tyś. zł na kablówce, Polsacie Cyfrowym, Cyfrze+ i 'n' (z wyjątkiem kanałów HD, a jest ich tylko 3) nie miały rewelacyjnego obrazu. LCD tylko do HD inaczej to kicha, a że mało jest jeszcze HD to chyba najlepiej kupić Plazmę.
To takie moje małe wnioski po testach :)
 

Hardi

New member
Chciałem zmieć tv na coś lepszego, ale jak się okazuje kineskopy mają najmniej problemów z sygnałem. SONY KDL-40W2000 za około 10 tyś zł wypada gorzej niż mój 10 letni kineskop, to jakaś parodia. Wiadomo, jak jest HD to LCD daje rade i to bardzo daje rade, ale bez HD, LCD to divix. Nie można tego problemu jakoś rozwiązać? Nie potrafią zrobić jakiś wzmacniaczy sygnału czy czegoś tego typu, aby było ok? Na dzień dzisiejszy kupowanie LCD to głupota, bo po co wydawać kupę kasy, aby mieć gorszy obraz niż na kineskopie?
 

marcintgr

New member
Hardi napisał:
Chciałem zmieć tv na coś lepszego, ale jak się okazuje kineskopy mają najmniej problemów z sygnałem. SONY KDL-40W2000 za około 10 tyś zł wypada gorzej niż mój 10 letni kineskop, to jakaś parodia. Wiadomo, jak jest HD to LCD daje rade i to bardzo daje rade, ale bez HD, LCD to divix. Nie można tego problemu jakoś rozwiązać? Nie potrafią zrobić jakiś wzmacniaczy sygnału czy czegoś tego typu, aby było ok? Na dzień dzisiejszy kupowanie LCD to głupota, bo po co wydawać kupę kasy, aby mieć gorszy obraz niż na kineskopie?


Głupotą to jest puszczanie kiepskiego sygnału np. z anteny do dobrego TV a nie kupowanie LCD! Zainwestuj w n-ke i kanały SD bedą zdecydowanie lepsze niż na 10 letnim kineskopie! a nie mówie już o HD! A i nie sugeruj sie obrazem z hipermarketów czy MM bo ja też byłem na początku rozczarowany do puki nie podłaczyłem TV w domu!
 

Hardi

New member
marcintgr napisał:
Głupotą to jest puszczanie kiepskiego sygnału np. z anteny do dobrego TV a nie kupowanie LCD! Zainwestuj w n-ke i kanały SD bedą zdecydowanie lepsze niż na 10 letnim kineskopie! a nie mówie już o HD!​


Chodzi mi o sygnał z Polsatu Cyfrowego, Cyfry+ i 'n'. Tylko obraz z HD jest ok, ale są tylko 3 takie kanały. Bez HD jest po prostu kicha i tyle.


marcintgr napisał:
A i nie sugeruj sie obrazem z hipermarketów czy MM bo ja też byłem na początku rozczarowany do puki nie podłaczyłem TV w domu!​

A w domu nagle zacznie lepiej grać? ;)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Hardi napisał:
Chodzi mi o sygnał z Polsatu Cyfrowego, Cyfry+ i 'n'. Tylko obraz z HD jest ok, ale są tylko 3 takie kanały. Bez HD jest po prostu kicha i tyle.




A w domu nagle zacznie lepiej grać? ;)
Owszem bo sygnał nie bedzie porozdzielany na dziesiatki tv a tylko podłączony do jednego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Każda myszka swój ogonek chwali.
Ważne jest dlatego aby przedstawić swoje warunki i oczekiwania.
Różne technologie służą do różnych warunków.
Różni klienci maja różne oczekiwania.
Ale jak sprawdzisz telewizory przed zakupem w Twoim domu to wiesz wszystko najlepiej.
Musisz odpowiedzieć na wiele pytań - wówczas łatwiej dopasować model do oczekiwania. To tak jakbym zapytał czy adidasy z czarnym paskiem są dla mnie dobre . Przecież trzeba podać wyczerpującą listą potrzeb i konieczności.
pozdrawiam
 

Hardi

New member
Tomek Koko napisał:
Owszem bo sygnał nie bedzie porozdzielany na dziesiatki tv a tylko podłączony do jednego.
Wczoraj oglądałem 'n' odłączoną do jednego SONY BRAVIA KDL-32S2000, Discovery HD jak najbardziej posiadało dobry obraz, natomiast kanały bez HD to jak divix.
 

marcintgr

New member
Hardi napisał:
Wczoraj oglądałem 'n' odłączoną do jednego SONY BRAVIA KDL-32S2000, Discovery HD jak najbardziej posiadało dobry obraz, natomiast kanały bez HD to jak divix.

No to proponuje ci zostac przy kineskopie! tylko nie wiem po co sobie i innym głowe zawracasz jak nie jestes zadowolony z obrazu na płaskich ekranach! Ja posiadam LCD 46 cali Samsunga i po ogladaniu około 1 miesiąca włączylem sobie mój stary tv kineskopowy i wiesz jakie było wrażenie! obraz mdły gdzie te kolory i ten kontrast a i dopiero w tedy dostrzegłem ze obraz na kineskopie migota!!

 
Do góry