Zabudowa pod telewizor

T

Tgamer

Guest
Witam planuje remont pokoju i chce zrobic zabudowe pod telewizor z racji tego ze na tej scianie gdzie bedzie wisial telewizor nie moge kuc bo jest komin a chce ukryc kable dlatego doszlem do takiego rozwiazania zeby zrobic zabudowe z deska(zdjecie w zalaczniku )

I mam pytanie czy jak tak przykrece deske zrbie w niej otwor na kable i powiesze tv wytrzyma to ??? Ma tak ktos zrobione ??? Telewizor jaki bedzie wisial to Toshiba 58l7365dg


Pozdrawiam(jesli zly dzial to prosze o przekierowanie)

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
 
T

Tgamer

Guest
uploadfromtaptalk1397409754034.jpg

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
 

sentyzibi

Well-known member
Tak, kiki ma rację, spokojnie wytrzyma. Ja też zrobiłem sobie zabudowę pod TV, tylko trochę większą ( mam tam miejsce na zasilacze, listwę, router, a nawet maskownice od kolumn, no i małą skrytkę ) i z dostępem od tyłu. Tylko ja użyłem kawałka blatu kuchennego jaki mi został po wymianie starego, ale osb też da radę.
 
Ostatnia edycja:
T

Tgamer

Guest
Kamien z serca ;) Czyli wystarczy plyta powyzje 2 cm grubosci i odpowiednie sruby i o 26kg telewizora martwic sie nie musze ;) A macie jekies godne sruby do polecenia ???

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
 

Shamman

New member
26 KG to żaden ciężar i w takiej płycie na zwykłe wkręty do drewna uchwyt do TV będzie siedział jak zamurowany, nie przejmuj się, daj zwykłe wkręty do drewna z podkładkami (w odpowiedniej - czytaj dużej ilości) i uchwyt ani drgnie. Nie ładuj tylko za grubych wkrętów (nie mylić ze śrubami) żeby nie rozsadziło płyty)
 
Do góry