Największe Hity lat 80-tych :)

Rafal7

Banned
Witam,z nudów zacząłem grzebać w internecie i przypominać sobie jakie to fajne kawałki nagrywano w latach 80.Nie pamiętam za dużo utworów ale pamietam że utowry tego typu były puszczane na dyskotekach klasowych w podstawówce.Były to utwory Savage,Fancy,Black,Sabrina,Modern Talking itp.
Może koledzy będziecie pamiętali jakieś hity o których dusza już nie pamięta a fajnie było by odświeżyć sobie pamięć i przypomnieć co nie co.

Chyba się już starzeje ;)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
W dyskotekach klasowych, w podstawówce nie były puszczane hity lat 80-tych tylko hity lat 60 i 70-tych ;)
Przeważnie to był Glam-rock typu Slade, Sweet, T-rex, Smokie itd. :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie ze pamietamy, mamy caly taki watek z linkami. Tylko nie pamietam juz gdzie, wiec smialo mozna stwierdzic ze tez sie juz starzeje ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
To zależy kto i kiedy do podstawówki chodził :)

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
najlepsze jest te zderzenie wszystkich głosów ta różnorodność i każdy głoś świetny, zarąbiście słyszalne kontrasty między poszczególnymi głosami:). U Stevie Wondera widać że brak wzroku został umiejscowiony dodatkowo w głosie i słuchu:)
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Temat bliski mojemu sercu i mógłbym rozmawiać o tym całe godziny , gdyż wychowałem się na muzyce tej dekady :)

Bad Boys Blue - "Come Back and Stay"
Koto - "Jabdah"
Men Without Hats "Pop Goes the World"
Mozzart - "Money"
Ricchi Poveri - "Voulez Vous Dancer"
Righeira - "Vamos A La Playa"
Kon Kan "I Beg Your Pardon"
Joy - "Touch By Touch"
Dollar - Oh' L'Amour"
Eigth Wonder - "I'm Not Scared"
 

Rafal7

Banned
Fajny temat z tymi teledyskami,ale jak to bywa z wami Panowie musiała byc i erotyka :) normalne
Fajne zdjęcie z rowerem Wigry 3.
Ja pamiętam za dzieciaka jak ojciec kupił pierwszego składaka i był nim Jubilat
No ale temat jest o Starych kawałkach z lat 80-tych
 

lm648

Banned
... nie ma to jak Samantha Fox i jej "Boys, boys" walorów artystycznych może i tam nie było ale wizualnych aż za nad to :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Samanta czy może Sabrina...co by nie mówić obydwie panie walory wizualne zapewniały! Ale tak jak kolega wyżej napisaĺ ten utwór śpiewała Sabrina.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Sabrina Sabrina,Samanta Fox zasłynęła z Touch Me
,jeszcze jest jedna fajna wokalistka na literę S ciekawe czy ktoś zgadnie :D
 
Do góry