Największe Hity lat 80-tych :)

tdx

New member
Bez reklam
wszyscy w tej samej minucie :) ciekawie potoczyły się jej dalsze muzyczne losy...
To kolejna zagadka nie zaglądając do źródeł jaki projekt muzyczny tworzył mąż Sandry? (bardzo znany w latach 90-tych)?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No ale to sa hity muzyki disco a co z rockiem i metalem? Black Sabbath, Zeppelini, Maideni, Metallica, Scorpions, Dire Straits, Queen, Gunsi, Megadeth
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co jak co, ale Queen zawsze towarzyszyl. Bez znaczenia ktore gatunki byly odsluchiwane na imprezach, zawsze tam sie znalazl jeden z utworow Freddiego.
A Danucie Lato to sie chyba pomylila nazwa piosenki, kto by tam chcial jej robic "touch my heart", przy takich walorach :)
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Metallica, Scorpions, Dire Straits, Queen i Gunsi to nieodłączna muzyka tamtego okresu. Nie tylko disco się żyło ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Racja. A teraz się słucha Biebera, Cyrus i innych tego typu cudów... Jak patrzę na teraźniejszą młodzież to wiem jak ubodzy muzycznie są :)

Może jeszcze coś z Bad Boys Blue i C.C.Catch:-o
MEGAMIX załatwia wszystko :)

[youtube]fo9zeGmGL2o[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Mimo to ze się urodziłem w połowie lat 80-tych i nie mam prawa pamiętać tych utworów z tych Złotych Czasów,jedynie je kojarzę tak jak pisałem z dyskotek klasowych gdzie stał sprzęcik który przyniósł jakiś kolega z domu i mieściło się to na ławce szkolnej były tam jakieś kolumny Unitry plus jakiś wzmacniacz i dek na kasety,jeszcze pamiętam jak byłem dzieciak jak Ojciec kupił jamnika chyba Sony i puszczał z kaset Fancy - Flames of love,Savage -Only You czy Modern Talking albo Sabrina ze swoim Boys Boys.
W domu stał kolorowy tv na pilota to był szał,jakiś magnetowid video panasonica i było pięknie,to był czasy Panowie.
Czasami to aż żal że to wszytko minęło.
 
Do góry