Nagrywarka DVD z dyskiem

Marcin_126

New member
Ponieważ mam zamiar zmienić mój zestaw audio-multimedia-video przedstawie wam mój problem.
Zastanawiałem się nad dwoma opcjami:
Zestaw1:
Komp - platforma multimedialna, wyposażony między innymi w tuner TV + grafika z 2 wyjściami DVI,
zwykłe DVD,
Zestaw2:
Laptop jakiś tani,
DVD z dyskiem,
Komp musi być ze względu na net i to że jest to moje podstawowe narzędzie pracy.
Zestaw audio (już jest) i TV będzie chociaż jeszcze nie zdecydowałem jaki.

Teraz pytanie:
W przypadku laptopa wiadomo że nie mają one zbyt dużych dysków (tym bardziej te tańsze), czy istnieje możliwość zgrywania na dysk nagrywarki innych plików niż tylko filmy (z tego co się orientowałem niektóre DVD nie akceptują nawet divxów)?
Czy zgrywanie może się odbywać tylko z płytki, co prawda wiele DVD ma firewire ale czy można też zgrywać przez to z kompa?
Czy jak zgram jakiś materiał na dysk to można go wypalić na płytę jako plik mpg czy tylko jako DVD-video?

Pozdr
 

ernet

Active member
Bez reklam
Co to znowu za jaja ?! i jeszcze (sic!)

Klikam na zakładkę Forum i wpadam tu, do " InneSłuchawki, akcesoria, kable ...".
To już chyba rok mija, jak nie potraficie sobie poradzić z błednymi przekiernkowaniami !
Proszę, błagam, poproście kogoś, kto poradzi sobie z tym w końcu. Nie upierajcie się
przy swojej konsekwencji naprawienia tego samodzielnie !

I przekierowuje tu w momencie,kiedy właśnie chciałem zareklamować to forum na innym,choć z innej branży !
 
Ostatnia edycja:
Do góry