Jaki sprzęt audio do playa 3?

golota

New member
witam
Juz niedługo w Europie pojawi się playstacja 3, cena około 2 k.
Jaki sprzet audio mozecie zaproponowac mniej wiecej w tej samej cenie, chodzi mi o 5.1 do tej konsoli?
Pokoj 14 m kw. Telewizor Samsung LE32N72b
Głównie chodzi o gry i filmy na blue ray i dobry dzwięk z cyfry +:cool:
 

golota

New member
drosophilia napisał:
ale pytanie, kazdy dobry zestaw glosnikow z amplitunerem (przynajmniej 5.1)z wejsciem optycznym bedzie dobry
ale odpowiedz, chodzi mi o sprzet, ktory bedzie bardziej "dobry":D.
Moze jakis konkretny model?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
za 2000 zł to ciężko będzie coś kupic z w miarę dobrymi kolumnami
poszukaj na allegro, jest tego duzo, cos z yamahy , moze cos z kody, na pewnio znajdziesz
 
drosophilia napisał:
ale pytanie, kazdy dobry zestaw glosnikow z amplitunerem (przynajmniej 5.1)z wejsciem optycznym bedzie dobry
teraz jest sporo tanich zestawów z Opticalem . . . mozna przebierać jak w gruszkach :) Coś można zawsze wybrać za dobrą cenę :)
 

golota

New member
No dobra skoro 2 k to za mało na w miare dobry sprzęt to może coś do 2,5 tyś. Na co więcej wydać na ampli czy na głośniki? Jakie firmy polecacie w tej cenie?
 

Marecky

New member
Pioneer 416 / 516 / 916 (ok 1250,-)
Quadral Quintas 500 (1249,-)

Jak widzisz w sumie 2500,- z najlepszym modelem a spokojnie starczy tanszy z nich (ponizej 1000,-)

Ceny podalem dla sprzetu z gwarancja PL
 

golota

New member
Marecky napisał:
Pioneer 416 / 516 / 916 (ok 1250,-)
Quadral Quintas 500 (1249,-)

Jak widzisz w sumie 2500,- z najlepszym modelem a spokojnie starczy tanszy z nich (ponizej 1000,-)

Ceny podalem dla sprzetu z gwarancja PL

A moze jakieś ampli z HDMI? Jest coś dobrego w tej cenie?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli ma to być wyłącznie do grania to kup zestaw dedykowany do takich rzeczy. Ja używam ECS333 JBL stary bardzo model mam podłączony do komputera i jestem więcej niż zadowolony... tak grającego suba mogą zazdrościć zestawy dużych kolumn.

Jeżeli natomiast będziesz chciał także muzykę słuchać to już odpada...

Zastanów się i daj znać
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zestawu z ampli który ma HDMi nie kupisz ale kupisz w podobnej cenie dobry zestaw z DVD z hdmi.
Onkyo TX-SR504+DV-SP404+Quadral Quintas..............2673pln
 

golota

New member
blackninja napisał:
Zestawu z ampli który ma HDMi nie kupisz ale kupisz w podobnej cenie dobry zestaw z DVD z hdmi.
Onkyo TX-SR504+DV-SP404+Quadral Quintas..............2673pln

Po co mi dvd z hdmi skoro bede miał PS3. To do niego chce dokupic ampli i kolumny.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Mi tez by bylo skzoda ps3 na filmy. Za kazdym razem jak wrzucam do mojej ps2 film dvd to sie boje czy6 laser nie siadzie :p
 

golota

New member
Kuba_ps2 napisał:
Mi tez by bylo skzoda ps3 na filmy. Za kazdym razem jak wrzucam do mojej ps2 film dvd to sie boje czy6 laser nie siadzie :p

Ale ja nie kupuje ps3 do filmów tylko. Gry interesują mnie na równi.
i tak jak pisałem wczesniej do playa chce dokupic ampli i glośniki tak zeby mi to wszystko grało git.
 
Do góry