3x MINI JACK STEREO - 6x CINCH

mantanor

New member
Witam

Chcę podłączyć moje głośniki komputerowe logitech X-530 do DVD jedak nie mogę poszukać w internecie żadnego sklepu który ma w ofercie takie przejściówki:

-przejściówka 3x MINI JACK STEREO żeński - 6x CINCH

k1.jpg


lub ewentualnie

-przejściówka 1x MINI JACK STEREO żeński - 2x CINCH

k2.jpg


Jeżeli ktoś wie gdzie mogę to kupić to byłbym bardzo wdzięczny za informacje http://**********.com/style_emoticons/default/smile.gif
 

THE_ONE101

New member
Przejściówka do Głośników 5.1 LogiTech X530 na stacjonarne DVD

Cze,

Ja miałem dokładnie ten sam problem - brak tego typu przejściówek.
Kupiłem jakiś czas temu właśnie te głośniki LogiTech x530 i chciałem je podłączyć jakoś do mojego dvd - w zestamie miałem tylko taką jedną.
Też szukałem w sklepach internetowych... nawet dzisiaj - tak trafiłem na to forum. I widzę że ktoś inny też ma taki problem.

Ja rozwiązałem to tak ,że poszedłem do sklepu elektronicznego
kupiłen 4 wtyczki chinch , dwa żeńskie mini jack'i 3,5mm i
przewód audio (ok 50 cm).

Zlutowałem to wszystko do kupu i bez łach mam dwie dodatkowe przejściówki.8)

jak coś to daj mi e-maila lub gg - napisze Ci jak to zrobić
Moje gg:9706567
 

qura12

Member
Bez reklam
a nie macie przypadkiem takiej kostki (3 jack - 2 chinch) do tych głośników?? ja miałem ją w zestawie i wystarczyło dokupić kabel 2xchinch-2xchinch i po sprawie
 

ogoorek

New member
Witam,
sorrki, że odświeżam ten wątek, ale mam identyczny problem. Głośniki Logitecha X-530 i chęć podłączenia pod DVD :)
Czy ktoś ma namiary na takie kable o jakich pisze Mantator?
 

pozor2008

New member
Witam, szukam szukam i nie moge znalesc nigdzie takiej przejsciowki 2x RCA -3x Jack :-( moze ktos wie gdzie ja mozna kupic? bardzo dziekuje za pomoc.pozdrawiam.Tomek
 

darkmajin

Member
Bez reklam
tez nie widziałem takich kabli albo kupisz 3x oddzielne albo zrobisz sobie swoj
ja odrazu bym swoj zrobił nie dosc ze to estetyczne, koszt niewielki to jeszcze dobra zabawa :mrgreen:
 
Do góry