Logitech Harmony

kredek

New member
Kupiłem najtańszy model 525 ale mimo że obudowa trochę plastikowa i trzeszczy - bardzo mi się podoba.
Pytanko mam do posiadaczy: czy można zdefiniować nowy przycisk (na lcd, pod urządzeniem - np. TV) w ten sposób, żeby wybierał kanał dwucyfrowy, np. 48, czyli zarejestrować dwa nowe sygnały z oryginalnego piloty, żeby je później Logitech jednym naciśnięciem odtworzył?
Pytam, bo szukam ale nic nie znalazłem....:fool:
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Nidgy sekwencji przycisków "liczbowych" np. 4 8 nie "robiłem", ale skoro można programować makra (sekwencje naciśnięć różnych przycisków w określonej kolejności z określonymi odstepami czasowymi) to 48 zapewne także. Sam spróbuj.
 

kredek

New member
gatar napisał:
Witaj.
Nidgy sekwencji przycisków "liczbowych" np. 4 8 nie "robiłem", ale skoro można programować makra (sekwencje naciśnięć różnych przycisków w określonej kolejności z określonymi odstepami czasowymi) to 48 zapewne także. Sam spróbuj.

No makra można, ale z tego co widzę, to tylko w czynnościach typu "włącz coś tam, potem coś tam" itd. -> chodzi o to, że aby potem wejść do tego "działu", to więcej czynności trzeba by wykonać niż tylko jedno naciśnięcie. A dwa to mogę cyfry już wybrać ręcznie.
Chodzi o to, że jak jestem w dziale "TV" i steruję tym TV - to żeby tam miał gdzieś jeden przycisk "48".
Co ciekawe - oryginalnie jest możliwość 10, 11, 12 (no i od 0 do 9) - ale wyżej to nie mam pojęcia czy się da - stąd pytanie.:confused:
 

Marcell_80

New member
kupilem logitecha 525 - funkcjonalnie super pilot!!
ale juz wykonanie to totalna porazka....trzeszczy jakby mial z 10 lat!
przegiecie zeby pilot za 250 zl tak byl marnie wykonany!
 

patryk_waw

New member
kredek napisał:
czy można zdefiniować nowy przycisk (na lcd, pod urządzeniem - np. TV) w ten sposób, żeby wybierał kanał dwucyfrowy, np. 48, czyli zarejestrować dwa nowe sygnały z oryginalnego piloty, żeby je później Logitech jednym naciśnięciem odtworzył


Mozna, w ustawieniach dodatkowych przycisków konkretnego dzialania musisz zdefinować sobie nową sekwencje, a pozniej przypisać ja do konkretnego przycisku. Niestety w tym modelu mozesz zdefinować tylko 10 sekwencji na kazde dzialanie co troszkę ogranicza funkcjonalność:(
 
Do góry