PS3 jako odtwarzacz CD i problem z połączeniem..?

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam, Panowie podłączyłem ps3 do ampli po hdmi tak żeby obsługiwał wszystkie systemy jak DTS HD MA itp.. Sprzedałem wszystkie odtwarzacze jakie miałem i zostawiłem tylko konsole. Problem jest w tym że gdy chce posłuchać płyty audio cd na ps3 to zawsze musze mieć włączony TV gdy go wyłączam, wyłącza się też konsola. Pytanie czy musze kupić sobie optyka/coax i podłączyć ps3 -> ampli żeby uzyskać tylko dźwięk z cd bez włączania TV ?? Pytam bo troche mnie denerwuje ta obecność włączonego TV a druga sprawa to czekam na odtwarzacz Blu-ray Sony, który dostałem za free i nie chce podobnej sytuacji ponieważ będe go używał raczej do CD Audio. I tu kolejne pytanie dostane SONY BDP-S360 myślicie że lepszy do filmów BD niż ps3?? Jeśli tak to podłącze go też po hdmi do ampli do filmów i jesli optyk/coax pozwoli używać tego odtwarzacza do czytania CD bez włączania tv to też go tak podłącze.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Sprawdź jakie masz ustawienia w ampli. Jeśli masz włączoną kontrolę sygnału po HDMI, czy aby nie masz w ustawieniach "video" amplitunera ustawionej komendy "power off" jako wszystkie źródła?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Sprawdź jakie masz ustawienia w ampli. Jeśli masz włączoną kontrolę sygnału po HDMI, czy aby nie masz w ustawieniach "video" amplitunera ustawionej komendy "power off" jako wszystkie źródła?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Nie mam w ogóle takie opcji...
Correct: Znalazłem w opcjach TV, dzięki za pokierowanie :)
Zostaje tylko pytanie co będzie lepszym odtwarzaczem do filmów BD i Audio CD: PS3 czy SONY BDP-S360 bo nie znam się na tyle...???
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Soniacz BD na bank będzie lepszym odtwarzaczem CD - przede wszystkim cicha praca, co do obrazu to nie wiem. Albo podłącz PS3 analogiem do ampli, poprzez ten ich cudowny multiport
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Soniacz BD na bank będzie lepszym odtwarzaczem CD - przede wszystkim cicha praca, co do obrazu to nie wiem. Albo podłącz PS3 analogiem do ampli, poprzez ten ich cudowny multiport

Tak jak mówisz cudowny heheh... Już wszystko jest dobrze w tv była opcja wyłączania urządzeń po hdmi. Myślałem właśnie o cichej pracy, choć nie używałem jeszcze tego Soniacza mam nadzieję że nie będzie się ten wentylator przy odtwarzaniu CD załączał lub chodził ciszej niż w konsoli.
 

Arton

New member
mam TV 46 HX 850 oraz Sony HT-CT660 czekam teraz na PS4 jak najlepiej bedzieteraz to wszystko ze sobą połączć? Z TV hdmi do soundbara a ps4 hdmi z TV a opticalem z soundbarem? dobrze myślę i czy będzie można sterować 1 pilotem i nie trzeba bedzie włączać TV żeby posłuchać muzyki z PS4 przez soundbara.
 
Do góry