Jakie kable??

Bobson

New member
Jakie kable wybrac do denona 1507 i dali concept 6?? Pan w skelpie doradzil mi magnum hybrid (168zl). Co wy uwazacie na ten temat, czy moga byc te kable czy radzilibyscie kupic co innego.

Przepraszam ze wysalalem 3 razy ten sam temat ale mialem problemy z netem i jak patrzylem to ani razu nie bylo mojego postu czy moge prosic administratora o usuniecie 2 pozostalych postow, bo sam chyba usunac nie moge przynajmniej mi sie nie udalo. Przepraszam z problemy

ArtS: Spoko. Duble usunięte... :)
 
Ostatnia edycja:

Fatman_1

New member
Bez reklam
  1. Kup zwykłe kable w MM po 5 pln za metr tylko grubsze: 2,5 mm2.Mogą być Hama lub Oehlenbah.
  2. Wygrzej kolumny i stwierdź czego Ci w dźwięku brakuje.
  3. Po miesiącu idź do jakiegoś sklepu typu studio odsłuchowe (w jakim mieście mieszkasz? to dorzdzę Ci salon)... i pożycz ze 3 pary różnych kabli do domciu na odsłuchy.
  4. Posłuchaj w domciu przełączając kable i wybierz właściwe.
W ostatnim (grudzień 2006) numerze Hi-Fi są szeroko opisane testy kabli - właśnie głośnikowych.

Napisz nam co wybrałes i dlaczego właśnie te.

PS: Ptrzypomniał mi się stary dowcip: Pani na klasówce (lata 70-te)dyktuje temat wypracowania z j.polskiego. "Opisz dlaczego chciałbyś naśladować swojego idola i dlaczego właśnie jest to Lenin". :D :D :D
 

arktom1

New member
Witam drogich kolegow,
ja z pytaniem: czy do glosnikow surroundowych wystarcza kable o przekroju 2,5mm2, jesli dlugosc przewodow to ca. 6-7 m?

Z gory dzieki za pomoc
arktom1
 
Do góry