LED ~46cali do 4k

Szaaa

New member
Witam,
zamierzam kupić telewizor, który w 90% będzie przeznaczony do oglądania telewizji przez cały dzień (DVB-T, cyfrowy polsat). Najbardziej zależy mi na jakości obrazu i samego telewizora, aby służył bezawaryjnie przez wiele lat. Telewizor będzie stał lub raczej wisiał na ścianie w salonie. Sofa znajduje się w odległości od niego ok. 2-3m, okno z lewej. Fajnie gdyby czytał napisy do filmów (wyświetlał), ale wydaje mi się, że każdy tv to potrafi.
Myślę, że odpowiedni będzie LED, obecnie biorę pod uwagę modele:
-Panasonic TX-L47ET60E,
-Samsung UE46F6800,
-LG 47LA740S.

Dużo pozytywnych opinii wyczytałem o plazmie Panasonic TX-P50ST60E, ale obawiam się wypalania (telewizor włączony byłby max. na jednym kanale przez 10/24h).

Jestem otwarty na wszelkie propozycje w granicach 4tyś. (im mniej tym lepiej;), na razie najbardziej skłaniam się ku TX-L47ET60E.

Pozdrawiam.
 

Szaaa

New member
Dzięki za odpowiedź ;) Sprzedawca w Saturnie zaproponował mi dziś Panasonica TX-L47FT60. I teraz mam pytanie czy warto dopłacić do niego czy pozostać przy 47ET60?
Mam ochotę również na większego TX-L50ET60, ale nie wiem czy obraz nie będzie zbyt zły aby można było go oglądać z odległości 2-3m. (cyfrowy polsat)?

Które rozwiązanie będzie optymalne? Chyba, że jakaś inna marka jest godniejsza uwagi?
 
Do góry