Obecny rynek

kockry

New member
Cześć Wam! Z racji tego, że od 2-3 miesięcy planuje zakupić pierwszy w życiu swój telewizor LED (i do dzisiaj nie mam konkretnego modelu), zaciekawiła mnie obecna sytuacja na rynku. W pewnym momencie (tydzień/dwa tygodnie temu) wszystkie sklepy zrobiły ogromną przecenę rzędu kilku procent-kilkuset złotych. Czym to jest spowodowane? Zbliża się jakaś nowa technologia? Idą święta? Czy tak co roku jest, że we wrześniu zawsze jest taka ogromna przecena na elektronikę?
 

Rafal7

Banned
Teraz obniżają,za chwile podniosą ceny i na święta znów obniżą ze niby promocje.A po nowym roku czyszczenie magazynów :D,czas świąteczny i nowy rok to okazja pozbycia się starych modeli wyprodukowanych na dany rok bo producenci sprzętu zaraz wypuszczają nowe modę na dany rok.Przecież prezes wielkiej korporacji tez człowiek i musi z czegoś żyć.:D
 

kockry

New member
Teraz obniżają,za chwile podniosą ceny i na święta znów obniżą ze niby promocje.A po nowym roku czyszczenie magazynów :D,czas świąteczny i nowy rok to okazja pozbycia się starych modeli wyprodukowanych na dany rok bo producenci sprzętu zaraz wypuszczają nowe modę na dany rok.Przecież prezes wielkiej korporacji tez człowiek i musi z czegoś żyć.:D

więc jaki jest najlepszy moment na kupienie telewizora? wrzesień (teraz), grudzień(święta) czy czyszczenie magazynów (styczeń) ?
 

Rafal7

Banned
Jest tak ze na wiosnę wyjdą nowe modele i od świąt do wiosny jest niewiele czasu.
Ale gdy tak będziemy kalkulować to ciężko będzie się zdecydować kiedy kupić tv,ja swój tv kupiłem na święta,po nowym roku na czyszczeniu magazynów cena była taka sama,także nie plułem sobie w twarz ze się pospieszyłem.
Myślę ze czas świąteczny i wyprzedaże to najlepsze okazje.
 
Do góry