Tv 38-40 cali jaki?

rozczarowana

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4,5x4,0m

2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ---około2- 3m

3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1- będzie mi służył do ćwiczeń jako pomoc motywacyjna, będę oglądała filmy w łóżku.

4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost. Do ćwiczeń będę go przekręcała na wieszaku lub przestawię na wprost.

5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Jeszcze nie wiem ale chciałabym żeby wisiał
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Z prawej strony mam okno i na wprost przyszłego TV ale najwyżej się będzie zasłaniać okna.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Roczny LG46 660 czy 670lm? Coś koło tego, określany był tu jako marny ale za późno dowiedziałam się o tym forum.

8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Bardzo dobry obraz, WiFi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? naziemna cyfrowa.

10.Jakie urządzenia? DVD, może laptop

11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?3-4

12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie znam się

13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? ---Filmy,

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ?Znaleźć film,YT
15.Czy zamierzasz grać w gry ? Nie

16.Preferencje co do marki? Raczej już nie LG

17.Preferencje co do wielkości? 38-40

18.Co Cię denerwuje w telewizorach? Nienaturalny obraz twarzy
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami

20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2500 ale im mniej tym lepiej tak 2000bez bólu
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? może go nie być
22.Chcę tv LED bo ma znaczną oszczędność prądu.
Dziękuję
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,jak napiszą na forum,że jesteś brzydka jak.....na forach różne rzeczy piszą!!!trzeba to traktować z dystansem.Co do meritum,dobrze by było żebyś wiedziała jaki masz model TV bo jest między nimi różnica.Moim zdaniem za 2000zł nie kupisz znacznie lepszego TV od tego co masz?.Może pomyśl o skalibrowaniu swojego TV (koszt-300zł)Jak nie to polecam TV Samsunga np.UE 40 F6500.Podstawowy warunek chcesz mieć dobry obraz to musi być zapewniony dobry sygnał do TV inaczej żaden TV nie da Tobie satysfakcjonującego obrazu,od tego trzeba zacząć!!!Pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Może być to model na 2013,tylko nie ma 3d z tego co wiem.Proponuję Samsunga dlatego,że ma innego typu matryce niż ten co do tej pory masz.Myślę,że będziesz z tego TV zadowolona.
 
Do góry