Tani TV czy dobry monitor? Cena max 500

papusmalo

New member
Witam.

Ten temat chyba najbardziej odpowiadał mojej rozterce, więc wybaczcie jeśli jednak wrzuciłem go do złego działu. Otóż, do dyspozycji mam 500 zł (naturalnie im taniej tym lepiej) i chciałbym kupić monitor/telewizor hd.

Zależy mi na tylko dwóch rzeczach. Chciałbym na tym urządzeniu grać na xboxie 360 i okazjonalnie podłączać filmy z laptopa. Nie zależy mi na krystalicznie czystym obrazie; fajnie gdyby po prostu był niezły i był duży (jeśli mogę to tak określić w konteksie ceny) 21-24 cale. Znalazłem kilka modeli, jednak nie wiem czy to kupa, czy coś w miarę przyzwoitego. Jeśli chodzi o telewizory to Changhong LC24F2 albo coś od Mediona, np. Medion LED1924. Niektórzy twierdzą, że jak na cenę to całkiem dobre telewizory, ponieważ są produkowane na podzespołach takich marek jak np. Samsung. Oczywiście jeśli się mylę, to mnie poprawcie. Jeśli chodzi o monitory to wiele osób poleca jakiś tani model SyncMastera od Samsunga.

Proszę o pomoc, będę wdzięczny za pomoc i wasze sugestie co do zakupu. Wiem, że za taką cenę ciężko wybrać coś dobrego, ale będę zobowiązany.

Pozdrawiam. : )
 
Do góry