TV 60" Plazma, led?

Tzeentch

New member
dzięki za chęci ale:

w mediamarkt jest dostępny w zaledwie 4 sklepach w Polsce
po drugie kosztuje 2k pln więcej

W mediaexpert ponoć jest ale od dwóch dni nie potrafią mi odpowiedzieć na pytanie gdzie
edyta
No i się doczekałem. W Mediaexpert produkt niedostępny.
 
Ostatnia edycja:

k6835

New member
Ale miałem fuksa :)
Telewizor PS60F5500 od tygodnia wisi na ścianie.
Długo czekałem, zamówiłem 12 Sierpnia, przywieźli dopiero 7 Września.
EURO twierdzili że dostają bardzo mało tego modelu od producenta i stąd taki długi czas oczekiwania. Ale widzę że zniknął, pewnie walnęli się z ceną. Nie sądzę żeby różnica pomiędzy EURO a MediaMarketem była 1900 PLN.
 

Tzeentch

New member
Właśnie dostałem info od EURO ze telewizor będzie po 25.09.
Nowych zamówień już nie przyjmują bo dostają od producenta pojedyńcze szuki.
Z ceną to się raczej walnął mediamarkt. W innych sklepach ten model również był widziany w okolicach ceny z EURO.

k6835 jak sie sprawuje? zadowolony z zakupu?
 

k6835

New member
Tak, jestem zadowolony. Słyszałem że ktoś ma problemy i słyszy jakieś bzyczenie, w moim modelu tego nie słychać.
Wybieranie głosowe - działa, trzeba się przyzwyczaić, niektóre polecenia są jak drzewo katalogów, czyli jedna komenda otwiera kolejną. Kwestia przyzwyczajenia. Ja używam tego pilota z touchpadem, tu też jest kwestia przyzwyczajenia. Mój kolega używa tego standardowego, wszystkie przyciski na wierzchu. Sprawa 3D, konwersja sygnału z 2D, widać jakieś 3D ale szału niema, natomiast filmy zrobione w 3D, (obraz nad obrazem i obraz obok obrazu) miód malina. Aplikacje głowy nie urywa.
Wygodą jest obsługa sieci - mam tu na myśli wyświetlanie na TV treści z telefonu i komputera, to plus.
W moim przypadku bardzo dużym minusem jest brak klasycznego wyjścia AUDIO, posiada wyłącznie wyjście optyczne, tu mam ból, moje DVD nie posiada wejścia optycznego. Udało mi się przesłać sygnał audio za pośrednictwem typowego kabla SCART. Niestety audio przechodzi wyłącznie jeśli źródłem sygnału jest TV (gniazdo antenowe).

Oba piloty bez problemu współpracują z cyfrowym dekoderem UPC Chello.

Tyle mi przychodzi teraz do głowy. J
 

lukiasz

New member
hej, ja w sobotę kupiłem w końcu SHARP LC-60LE652E, nie było bardzo czasu na zabawy, ale też kilka słów napiszę, moze ktoś będzie miał łatwiejszy wybór hehe

Sam rozmiar TV, w aucie bydle, w salonie, jest fajnie ale 70" też by się zmieściło ;) Obsługa bardzo intuicyjna, film HD oczywiście kopyta urywa, ale jestem w szoku bo naziemna DVBT też BARDZO dobrze wygląda tego się bardzo bałem, a nie potrzebnie.

USB czyta dysk 1TB bez problemu, ładuje wszystkie filmy *.mts itp, 3D jak kolega pisał wcześniej góra dół, czy prawo/lewo extra, konwersja z 2D na 3D już dupy nie urywa, ale to też było oczywiste. Przypomniało mi się, że mam aparat z funkcją robienia zdjęć 3D pobawię się i jeszcze napiszę.

AquosNet+ - dupy nie urywa, mimo szybkiego netu aplikacja chodzi raczej normalnie, szału nie ma, aplikacji polskich też mało, na plus radia internetowe i ipla.tv, czekamy na kolejne m.in TVN player oby było jak najszybciej ;)

TimeShift & PVR działa bardzo intuicyjnie i bezproblemowo.

Jeszcze parę słów o obrazie. Głębia extra, aż za duża pierwsze minuty po zmianie ze starego TV dziwne, ciężko było się przyzwyczaić, kolory żywe ale naturalne, bardzo płynne odtwarzanie scen dynamicznych. W niedzielę była u mnie siostra z 4 letnią córką po uruchomieniu Xbox - Kinectimals, teraz w domu też podobno mówi że chce takiego dużego tygryska u siebie ;). Animacje extra, nie żałuję zakupu. No i najważniejsze co mnie przekonało do zakupu MADE IN JAPAN.

ps. przypomniało mi się że mam koncert Yello HD, więc dzisiaj testujemy biel i czerń.
 
Do góry