Ifa 2014 - Philips Android TV czaruje ambilightem, a ....zaczaruje totalnie w wydaniu najnowszego ambilightu.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ifa 2014 - Philips Android TV czaruje ambilightem, a ....zaczaruje totalnie w wydaniu najnowszego ambilightu.
Stoisko Philipsa od lat jest jednym z najładniejszych na targach IFA

Ale w tym roku chyba było najładniejsze, ponieważ inne firmy już nie przykładają się do takich prezentacji - nawet Samsung.

Model który testowaliśmy dla Was

Tu - w wersji białej.

Faktycznie trzeba się dobrze przyjrzeć aby zauważyć różnicę

Ale naprawdę dopiero z bardzo bliskiej odległości jest widoczny.

Stając metr od telewizora wydaje się srebrny...

Specyfikacja jest ta sama.


Modele UltraHd
**PUS7909 – matryca 4K, Ambilight 2-stronny dostępną w przekątnych 49” oraz 55”
**PFS8109 - matryca Full HD, Ambilight 4-stronny w technologii PRISM dostępną w przekątnych 48” oraz 55”
**PUS8209 - matryca Full HD, Ambilight 4-stronny w technologii PRISM dostępną w przekątnych 48” oraz 55”

55PUS8809 – matryca 4K, Ambilight 3-stronny dostępny w przekątnej 55”
55PUS8909C – matryca 4K Ambilight 3-stronny w przekątnej 55” telewizor wygięty – curved

**PUS9109 – matryca 4K, Ambilight 4-stronny PRISM
65PUS9800 – matryca 4K, Ambilight 4-stronny, Technologia Wygaszania strefowego podświetlenia,

W sumie daje to 7 serii i 10 modeli Philips TV Powered by Android dostępnych na rynku do końca roku 2014 w Europie.

Philips przypomniał też historię telewizorów marki.

Dzień prasowy, więc jeszcze nie trzeba się przepychać na łokcie.

Mottem przewodnim jest oczywiście na stoisku Philipsa Android TV.

Na każdym kroku towarzyszy z adekwatną informacją.


Nie zabrakło też modeli zakrzywionych z ambilightem i Android Tv.

Bardzo ciekawą podstawkę Philips zaprezentował w tych telewizorach.

Promień krzywizny nie jest duży więc ogląda się go przyjemnie.

Świetnie się prezentuje ale wiadomo, że to Demo obrazy.

Android TV - gry

Gry jak zawsze przyciągają fanów....

A z ambilightem gry wyglądają jeszcze lepiej.

Philips Audio:

Dział Philipsa Audio jest na tym samym stoisku tyle, że prezentowane przez Woox Innovations

Markę wspiera Armin Van Buuren

Philips audio posiada bardzo szeroka ofertę produktów.

Philips AGD
Philips zdrowie:
[youtube]582dBZcdS24[/youtube]

A info o projekcie najnowszego ambilightu w kolejnym wątku...

 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
A tak z ciekawości potrafisz się skupić na samym obrazie o zrozumieniu treści już nie wspomnę ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, to jest genialnie pomyślane.
Masz większy obraz wizualnie, zresztą zobaczysz inne ujęcia.
Wiele osób trzymało szczękę ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście, to jest genialnie pomyślane.
Masz większy obraz wizualnie, zresztą zobaczysz inne ujęcia.
Wiele osób trzymało szczękę ...

Dla mnie osobiście fajny gadżet jest ambilight i osobiście bardzo lubię taki efekt, ale "szczenę z podłogi" to zbieram jak np zobaczyłem na żywo bugatti veyron, albo jak byłem w Chorwacji i całkiem przez przypadek zostałem przez poznanych gości zaproszony na luksusowy jacht ze wskazaniem na słowo "luksusowy". Na widok ambilight myślę że jeszcze długo moja szczena nie zechce mi opaść na podłogę...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale tu jest mowa o nowym ambi... Zerknij na ostatnią fotkę. To nie jest grafika komputerowa. To jest obraz 100 cali z matrycy 50 ".

Kolego domyśliłem się że chodzi o ostanie zdjęcie :) i naprawdę szczena mi nie opada ... podoba mi się ale na pewno nie na tyle żeby w zachwyt jakiś wpadać bo wtedy widząc to co dałem choćby za przykład co widziałem naocznie nie wiem co wtedy powinienem był zrobić skoro przy tym "gadżecie" bym popadał w jakiś super hiper zachwyt... Podoba mi się i tyle , za kilka skończy się Philipsowi "ochronka" i jeśli inni ocenia że ich klienci będą potrzebować coś takiego będą również coś takiego produkować... Mnie bardziej interesuje obraz, oprogramowanie nie zawodne i płynność w serii 9- czekam na testy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie tak szybko.
Właśnie dlatego Philips wchodzi w ewolucję Ambilightu na które zapewne będzie miał swój patent.
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Dla mnie osobiście fajny gadżet jest ambilight i osobiście bardzo lubię taki efekt, ale "szczenę z podłogi" to zbieram jak np zobaczyłem na żywo bugatti veyron,
No widzisz, mnie ten ambi powala, natomiast na mnie to Bugatti nie robi takiego wrażenia... każdy ma inny punkt widzenia... zamiast Bugatti wolę np. takie autka dla ludu :D jak to niebieskie...
[4k] Grey Ferrari 458 Speciale vs HGP VW Golf VI R 3.6 Bi-Turbo in 4k Ultra HD x 2 races - YouTube
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie tak szybko.
Właśnie dlatego Philips wchodzi w ewolucję Ambilightu na które zapewne będzie miał swój patent.

Ok rozumiem że Philips może mieć jakiś patent dalej na jakiś swój ambilight, ale inne firmy od któregoś roku ( bodajże od 2018 czy 2020) będą już mogły wstawiać w swoje tv podobny gadżet, może inaczej będzie się to nazywało ale jednak będzie to na wzór tego co pokazywał do tej pory philips. A z kolei Philips może coś opatentować swojego związane z nowym amilight -em..
Dla mnie powiem szczerze że to co do tej pory pokazywał Philips jesli chodzi o ten aspekt w zupełności wystarczy, tym bardziej że dla mnie to ma sens kiedy jest ciemno w pomieszczeniu, w dzień nie ma to żadnego sensu zastosowania - oczywiście jak dla mnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No widzisz, mnie ten ambi powala, natomiast na mnie to Bugatti nie robi takiego wrażenia... każdy ma inny punkt widzenia... zamiast Bugatti wolę np. takie autka dla ludu :D jak to niebieskie...
[4k] Grey Ferrari 458 Speciale vs HGP VW Golf VI R 3.6 Bi-Turbo in 4k Ultra HD x 2 races - YouTube

Oczywiście że każdy ma swoje zdanie - jest demokracja :) ...a propo VW nie cierpię tej marki i nigdy jej nie lubiłem,a teraz odkąd ma mój brat problemy z Passatem to już całkowicie straciłem do nich zaufanie..
A sam ambilight bez wątpienia jest fajnym gadżetem pomimo że niektórzy maja bardzo negatywny stosunek ale każdy lubi to co mu się podoba i tak niech zostanie..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi się Ambi w obecnej formie bardzo podoba, ale nie wiem czy chciałbym mieć wyświetlane obrazki na ścianie tak jak to zostało przedstawione, nie jest to też żadne robienie z 50" do 100", tylko zwyczajna kopia tego co widzimy na ekranie, no chyba że żródłowy obraz jest powiększony a reszta rzucona na ściane, co by było trochę dziwne, no ale poczekajmy na dokładniejsze info.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Owe 50:100 było jedynie poetycką metaforą ale gdy zmierzyłem zasięg ambi w swoim 46" to wyszło mi, że sięga właśnie ok 100".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Owe 50:100 było jedynie poetycką metaforą ale gdy zmierzyłem zasięg ambi w swoim 46" to wyszło mi, że sięga właśnie ok 100".

Faktycznie może tak być tylko jak sam zapewne wiesz to i tak nie przekłada się na rzeczywiste 100 cali... bo myślę że przy swoim 46 calowym tv postawiłbyś 70 calowy a już nie wspomnę o 100 calowym tv i widać byłoby jaka jest różnica pomiędzy realnym tv i jego wielkością obrazu,a ambilightem rozświetlającym ( powiększającym) - do mnie jednak obecny ambilight bardziej przemawia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry