Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane


Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 101,808
Cytuj  
#1
08-09-2014, 09:33
Domyślnie Sony na targach IFA 2014: premiery, innowacje i nowości

Sony na targach IFA 2014: premiery, innowacje i nowości.

Na rozpoczynających się 5 września (piątek) targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie Sony Corporation („Sony”) prezentuje szereg nowych produktów, które zgodnie z filozofią firmy „budzą i zaspokajają ciekawość ludzi z całego świata oraz tworzą wartość emocjonalną”. Prezentowane urządzenia dostarczają więc użytkownikom niepowtarzalnych wrażeń, charakterystycznych tylko dla sprzętu Sony.

Okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami Sony w dziedzinie urządzeń mobilnych, obrazu cyfrowego, gier i usług sieciowych była konferencja prasowa Sony, która miała miejsce w środę 3 września, przed oficjalnym otwarciem targów. Konferencję poprowadził Kazuo Hirai, prezes i dyrektor generalny Sony Corporation.

Najnowsze produkty Sony mają w założeniu oferować coś więcej niż tylko nowe funkcje i możliwości. Chcemy, by zmieniały one sposób, w jaki wchodzicie w interakcje z technologią i w jaki ta technologia wplata się w wasze życie. By nie tylko spełniały wasze potrzeby, lecz dzięki naszej technologii wywoływały w was Kando, budziły wasze emocje i były źródłem jeszcze lepszych wrażeń”, powiedział Hirai. W czasie konferencji prasowej Kazuo Hirai dokonał pierwszej w Europie prezentacji koncepcji „Life Space UX” — nowatorskiego podejścia do wrażeń użytkownika i tworzenia produktu. Life Space UX wykorzystuje potencjał otoczenia użytkownika i jego przestrzeni życiowej, tak aby zapewnić mu bardziej naturalny odbiór treści i stworzyć zupełnie nowe możliwości ich wykorzystania. Sony prezentuje na IFA rozwój tej koncepcji od czasu jej światowej premiery na międzynarodowych targach CES, które odbyły się w USA w styczniu br.
Kolejnym punktem konferencji było wystąpienie Masaru Tamagawy, prezesa Sony Europe, który ujawnił i przedstawił najnowsze produkty Sony przeznaczone na rynek europejski. Tamagawa zaprezentował telewizor BRAVIA™ 4K z zakrzywionym ekranem, urządzenia przenośne, takie jak Walkman® do reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości, oraz aparaty Smart-shot z dużymi przetwornikami obrazu.


Kolejnym mówcą był Kunimasa Suzuki, prezes i dyrektor generalny Sony Mobile Communications. Pokazał on, w jaki sposób Sony integruje najlepsze firmowe technologie w swoich produktach mobilnych. Za modelowy przykład posłużyły produkty z serii „Xperia™ Z3”, łączące się z konsolą PlayStation®4 (PS4™) za pośrednictwem aplikacji PlayStation®App lub PS4 Remote Play. Suzuki ogłosił również wprowadzenie nowych produktów Sony SmartWear, które ściśle współpracują w urządzeniami mobilnymi Sony i pozwalają użytkownikom rejestrować codzienną aktywność oraz wprowadzać nowe elementy do swojego stylu życia.
Na berlińskich targach IFA mają swoją premierę następujące produkty:

1Smartfony Xperia™: Xperia Z3, Xperia Z3 Compact
Nowe, flagowe smartfony Sony łączą najlepsze rozwiązania techniczne firmy — w tym technologie aparatów, kamer i sprzętu audio — ze światową nowością: funkcją PS4 Remote Play umożliwiającą uruchamianie na smartfonie gier przeznaczonych na konsolę PS4.*1
Smartfon Xperia Z3, wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz, zaokrągloną ramkę z aluminium i panele z hartowanego szkła, zwraca uwagę starannością wykończenia. Jest smukły i lekki: ma tylko 7,3 mm grubości i waży 152 g. To pyłoszczelne i wodoodporne (IP65/6*2 urządzenie wyróżnia się bardzo dużą wydajnością i znakomicie łączy piękno z funkcjonalnością. Nowy model dostępny jest w wielu odmianach kolorystycznych: białej, czarnej, srebrno-zielonej*3 oraz w kolorze miedzi.
Pomyślany do użytku w jednej ręce smartfon Xperia Z3 Compact zawdzięcza swój elegancki, luksusowy wygląd zaokrąglonej, odpornej na kontakt z płynami ramce oraz panelom z hartowanego szkła. Ten model waży tylko 129 g. Podobnie jak jego większy odpowiednik jest pyłoszczelny i wodoodporny (IP65/IP6*2 oraz dostępny w kilku odmianach kolorystycznych: białej, czarnej, pomarańczowej i zielonej.
W obu modelach wykorzystano zaawansowane technologie zapożyczone z aparatów fotograficznych Sony: przeznaczony do urządzeń mobilnych przetwornik obrazu CMOS Exmor™ RS typu 1/2,3", procesor BIONZ™ do urządzeń mobilnych i nowy, szerokokątny (25 mm) obiektyw Sony typu G. Połączenie wszystkich tych rozwiązań zapewnia dużą ostrość i szczegółowość zdjęć i filmów, a czułość ISO 12 800 oraz udoskonalony system stabilizacji Sony SteadyShot™ przyczyniają się do zmniejszenia szumu, zapobiegają zamazaniu obrazu i pozwalają na uzyskanie lepszego naświetlenia oraz żywej kolorystyki.
Oba modele imponują także możliwościami dźwiękowymi. Pozwalają odtwarzać nagrania o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio przez gniazdo słuchawkowe. Dzięki innowacyjnej technologii DSEE HX poprawia się dźwięk z plików muzycznych niższej klasy (MP3, AAC): jego jakość staje się niezwykle wysoka, zbliżona do dźwięku o wysokiej rozdzielczości*4. Cyfrowy system osłabiania zewnętrznych hałasów, dostępny w obu urządzeniach, pozwala wyeliminować nawet 98% dźwięków dobiegających z otoczenia.*5
Sony rozwija również koncepcję PS4 Remote Play, która umożliwia wyświetlanie pasjonujących gier na PS4 na ekranie smartfonu Xperia.
Rozpoczęcie sprzedaży modeli Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact w Europie i innych regionach jest planowane na tegoroczną jesień.

2Xperia™ Z3 Tablet Compact


Najsmuklejszy i najlżejszy na świecie (6,4 mm / 270 g) tablet tej klasy*6 zapewnia nowe, zarezerwowane wyłącznie dla użytkowników sprzętu Sony, niepowtarzalne wrażenia rozrywkowe — między innymi przy grach. Dzięki zaokrąglonej ramce do użytku urządzenia wystarcza jedna ręka. Połączenie ramki z panelem FRP (z polimeru wzmacnianego włóknem) nadaje tabletowi elegancki wygląd, spójny ze stylistyką smartfonów Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact. Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne (IP65/6*2
Xperia Z3 Tablet Compact to pierwszy na świecie tablet z funkcją PS4 Remote Play*1, dzięki której gra na konsolę PS4 może się pojawić także na dużym, 8-calowym ekranie tabletu. Bogactwo i naturalny wygląd kolorów jest zasługą wyświetlacza TRILUMINOS™ Display do urządzeń mobilnych i technologii Live Color LED. Połączenie tych dwóch rozwiązań nadaje obrazowi ostrość, głębię i realizm, zarówno przy grach, jak i oglądaniu filmów.

Jeśli chodzi o dźwięk, Xperia Z3 Tablet Compact może odtwarzać nagrania o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio przez gniazdo słuchawkowe. Dzięki innowacyjnej technologii DSEE HX poprawia się dźwięk z plików muzycznych niższej klasy (MP3, AAC): jego jakość staje się niezwykle wysoka, zbliżona do dźwięku o wysokiej rozdzielczości*4. Dodatkowo, cyfrowy system osłabiania zewnętrznych hałasów pozwala wyeliminować nawet 98% dźwięków dobiegających z otoczenia.*5
*1: Posiadacze modeli Xperia Z3, Xperia Z3 Compact i Xperia Z3 Tablet Compact będą mogli korzystać z tej funkcji od listopada 2014 r. Wymagany jest system PS4, kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK®4, konto Sony Entertainment Network i szybkie łącze internetowe. Nie gwarantuje się zgodności z tą funkcją wszystkich gier. Wymagana jest najnowsza wersja oprogramowania systemu PS4. W urządzeniu Xperia musi być zainstalowania aplikacja PS4 Remote Play.

*2 Zgodnie z wymogami dla klas ochrony IP65 i IP68 modele Xperia Z3, Xperia Z3 Compact i Xperia Z3 Tablet Compact są wodoodporne i pyłoszczelne. Jeżeli wszystkie porty i osłony są szczelnie zamknięte, modele te są (i) pyłoszczelne i (ii) odporne na oddziaływanie strumieni wody o niskim ciśnieniu ze wszystkich kierunków, zgodnie z wymogami dla klasy IP65; i/lub (iii) mogą się znajdować w słodkiej wodzie na głębokości do 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut, zgodnie z wymogami dla klasy IP68.
*3: Wersja srebrno-zielona jest dostępna tylko na wybranych rynkach
*4: Maksymalnie 96 kHz/24 bity
*5: Na podstawie analizy Sony. Dotyczy korzystania z osłabiającego zewnętrzne hałasy zestawu słuchawkowego MDR-NC31EM lub osłabiających zewnętrzne hałasy słuchawek MDR-NC31, MDR-NC033, MDR-NWNC33, MDR-NWN33S, sprzedawanych od października 2009 r. i przeznaczonych do użytku z odtwarzaczem Walkman®. Dźwięki z otoczenia nie są eliminowane całkowicie. *6: Zgodnie z definicją Strategy Analytics do klasy tabletów „Compact” należą tablety z wyświetlaczem o wielkości od 7 do 9 cali. Model Z3 Tablet Compact jest pyłoszczelny i wodoodporny (zgodnie z wymogami IP65/6 oraz wyposażony w czterordzeniowy procesor MSM8974AB 2,5 GHz firmy Qualcomm i 3 GB pamięci RAM. Dane techniczne zweryfikowano w serwisie SpecTRAX firmy Strategy Analytics według stanu na wrzesień 2014 r. Więcej informacji o rezultatach uzyskanych od Strategy Analytics można znaleźć na www.sonymobile.com/testresults/
3. Smartfon Xperia™ E3

Smartfon Xperia E3 zwraca uwagę luksusową stylistyką, taką samą jak we flagowej serii Xperia Z3. Można go nabyć w różnych odmianach kolorystycznych: białej, czarnej, żółtozielonej i w kolorze miedzi*. Urządzenie wygodnie leży w ręku, a dzięki odpornemu na porysowanie, 4,5-calowemu ekranowi dobrze znosi trudy codziennego użytkowania i dłużej zachowuje elegancki wygląd.

5-megapikselowy aparat oraz twórcze aplikacje Sony pozwolą czerpać przyjemność z fotografowania i nagrywania filmów. Dostępna w modelu Xperia E3 aplikacja „potrząśnij i uruchom” pozwala na personalizację skrótów do często używanych aplikacji — i uruchamianie ich jednym ruchem nadgarstka. Szybki, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon™ 400 1,2 GHz oraz wytrzymały akumulator z trybem Battery STAMINA zapewniają użytkownikom łączność i dostęp do mobilnej rozrywki przez jeszcze dłuższy czas.
* Dostępne kolory zależą od regionu.

4. SmartWear
Sony wprowadza także nowe produkty SmartWear, służące do rejestracji codziennej aktywności użytkownika przy użyciu aplikacji „Lifelog”. Można ich używać w połączeniu z kompatybilnymi smartfonami i tabletami. Dzięki różnorodnym czujnikom produkty Sony SmartWear pozwalają rejestrować własną aktywność ruchową — liczbę kroków, wykonywane ruchy, schemat snu — oraz aktywność emocjonalną: wykonywane zdjęcia, słuchaną muzykę, połączenia, wiadomości i zdarzenia, które użytkownik chce pozostawić w swojej pamięci. Przebieg dnia można zwizualizować w aplikacji Lifelog, podpowiadającej także, jak wzbogacać codzienne życie.

Zegarek SmartWatch 3 jest wyposażony w odbiornik GPS i 4 GB pamięci. Pracuje pod kontrolą systemu Android Wear firmy Google. Jego funkcjonalność nie ogranicza się do przekazywania informacji i dostarczania usług dopasowanych do wcześniejszych działań użytkownika: urządzenie zapewnia także łączność i rozrywkę. Pozwala między innymi na zdalne słuchanie muzyki, nawet gdy użytkownik nie ma smartfona przy sobie. Opaska SmartBand Talk pozwala rozmawiać przez telefon z wolnymi rękami. Jest wyposażona w wypukły, stale włączony ekran z „papieru elektronicznego”. Do jej obsługi można używać poleceń głosowych, które pozwalają na przykład wyświetlić stan Lifelog. Rozpoczęcie sprzedaży zegarka SmartWatch 3 i opaski SmartBand Talk na całym świecie zaplanowano na nadchodzącą jesień.

W przyszłości Sony zamierza wprowadzać następne produkty SmartWear. Jednym z nich jest Smart Tennis Sensor* — montowany na uchwycie rakiety tenisowej czujnik, który pozwala zwizualizować każde uderzenie na ekranie smartfona. Kolejny przykład to prototypowe, przezroczyste okulary SmartEyeglass, które umożliwiają wyświetlanie w polu widzenia użytkownika przydatnych informacji.
* Smart Tennis Sensor wprowadzony w maju na rynek japoński. Od stycznia 2015 urządzenie będzie dostępne w Ameryce Północnej.
* Pełne informacje prasowe dotyczące produktów Xperia są dostępne pod następującym adresem: <http://www.sonymobile.com/press&gt;.


5. Aparaty Smart-shot ILCE-QX1, DSC-QX30 i DSC-QX10 (różowy i w kolorze miedzi)

Oferta aparatów Sony Smart-shot powiększy się o dwa nowe modele, które komunikują się ze smartfonami*1 przez łącze Wi-Fi. Można je instalować na smartfonie lub używać ich niezależnie. Oba dają pełną swobodę wyboru perspektywy przy wykonywaniu autoportretów i innych zdjęć o wysokiej jakości, jak również przy nagrywaniu filmów*2.

W aparacie ILCE-QX1 zastosowano przetwornik obrazu CMOS APS-C — taki sam jak w bezlusterkowych aparatach Sony z wymienną optyką. Umożliwia on rejestrację obrazu o wysokiej jakości, z pięknie wyglądającymi nieostrymi fragmentami. Duża czułość i niski poziom szumu pozwalają uzyskać udane zdjęcia scen nocnych, a współpraca z wymiennymi obiektywami α z mocowaniem typu E oznacza bardzo szeroki zakres potencjalnych zastosowań.


Model DSC-QX30 zawiera szereg rozwiązań zapożyczonych z aparatów Sony Cyber-shot™, między innymi obiektyw Sony G z zoomem optycznym 30x, stabilizator Optical Steadyshot i automatykę ostrości. Umożliwia wykonanie zdjęć, których nie można by zrobić smartfonem: na przykład fotografii odległych obiektów.

Sony wprowadziło także dwie nowe wersje kolorystyczne aparatu DSC-QX10: różową i w kolorze miedzi.
Ulepszenia pojawiły się także w nowej wersji aplikacji mobilnej Sony PlayMemories Mobile™. Krócej trwa łączenie urządzeń, a nawiązane połączenie cechuje się większą stabilnością. Uproszczono także system obsługi i wzbogacono zestaw dostępnych funkcji.
*1: Wymagany jest smartfon lub tablet zgodny z aplikacją „Play Memories Mobile”.
*2: Do zapisu niektórych materiałów, takich jak filmy i zdjęcia seryjne, wymagana jest karta pamięci.

6. Kamera Action Cam Mini HDR-AZ1VR (zestaw z pilotem)

HDR-AZ1VR to mała, lekka kamera sportowa, przeznaczona do noszenia na sobie. Urządzenie waży 63 g i jest o jedną trzecią mniejsze od obecnego modelu HDR-AS100V. Jego miniaturyzację uzyskano poprzez przeniesienie modułu GPS z kamery do nowego pilota z funkcją podglądu na żywo. Urządzenie można z łatwością zamontować także na kierownicy roweru, kasku itp. Wynoszący aż 170° kąt widzenia obiektywu*3 zapewnia wysoką filmów z nart, snowboardu, wspinaczki, windsurfingu itp.


Nowy model sprawdza się też w innych zastosowaniach: w podróży, przy filmowaniu życia rodzinnego albo dokumentowaniu własnego hobby. Kamera HDR-AZ1VR jest zgodna z formatem XAVC S (HD 50 Mb/s), który zmniejsza poziom zakłóceń przy kompresji i zapewnia wysoką jakość obrazu, nawet przy filmowaniu szybkiej akcji. Nowy pilot z funkcją podglądu na żywo umożliwia natomiast odtwarzanie*4 i kasowanie plików z kamery.


Do obróbki nagrań z kamery można użyć programu Action Cam Movie Creator. Pozwala on w prosty i przyjemny sposób przygotować film o wysokiej jakości.

*3: Przy wyłączonej stabilizacji SteadyShot. Stabilizator SteadyShot działa, gdy kąt widzenia obiektywu wynosi 120°.
*4: Odtwarzać można tylko obraz; nie jest reprodukowany dźwięk.


7PlayMemories Camera Apps


W serwisie PlayMemories Camera Apps™, który umożliwia pobieranie aplikacji zwiększających funkcjonalność aparatu, pojawiły się dwie nowe aplikacje: Zdjęcie z dźwiękiem i Ślad światła.
・Zdjęcie z dźwiękiem: nagranie krótkiego fragmentu dźwięku słyszalnego w chwili wykonywania zdjęcia pozwala lepiej zrozumieć nastrój utrwalonego momentu. Dźwięk można odtworzyć nie tylko w aparacie, lecz także na komputerze, urządzeniu mobilnym, telewizorze itp.
・Ślad światła: ta aplikacja umożliwia pokazanie na zdjęciu smug światła wytwarzanych przez reflektory samochodu albo ognie sztuczne. Pozwala w prosty sposób uzyskać fotografie, które dawniej wymagały doświadczenia w naświetlaniu przy długim czasie otwarcia migawki.

8. Rozwój oferty produktów audio zgodnych z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i nagrań o wysokiej rozdzielczości
Oferowane przez Sony produkty audio zgodne z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości zapewniają dźwięk o jakości wyższej niż płyty CD. Sony nadal rozwija ofertę takich produktów, zwłaszcza w segmencie łatwo dostępnych urządzeń przenośnych. Równocześnie Sony Music Entertainment (SME) powiększa swój katalog nagrań o wysokiej rozdzielczości. Oznacza to, że Grupa Sony aktywnie rozwija rynek dźwięku o wysokiej rozdzielczości, zarówno w dziedzinie sprzętu, jak i oferowanych treści.

Ogółem Sony wprowadza siedem nowych produktów zgodnych z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, takich jak odtwarzacz Walkman&#174;, słuchawki i wzmacniacz przenośny. Dołączą one do 32 wcześniej wprowadzonych urządzeń z tej kategorii*1. Walkman&#174; NWZ-A15 to najmniejszy i najlżejszy na świecie *2 cyfrowy odtwarzacz muzyczny zgodny z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości. Ten model pozwala w łatwy sposób zapewnić sobie wysoki poziom wrażeń muzycznych. W ofercie Sony znajdą się również trzy*1*3 nowe modele słuchawek do reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Są one przeznaczone dla różnych odbiorców, od osób pragnących w prosty sposób uzyskać lepszy dźwięk po prawdziwych pasjonatów, poszukujących najlepszych możliwych wrażeń.

Jeśli chodzi o muzykę o wysokiej rozdzielczości, w katalogu nagrań SME pojawiły się nagrania popularnych artystów, takich jak Pharrell Williams czy Kasabian. Dodatkowo Grupa Sony rozwija współpracę z licznymi dystrybutorami, tak aby zoptymalizować środowisko umożliwiające pobieranie nagrań o wysokiej rozdzielczości.
*1: Liczba modeli wprowadzonych w Europie. Różni się od liczby modeli wprowadzonych na całym świecie.
*2: Stan na 3 września 2014 r. według czasu lokalnego. Wymiary: 43,6 x 109 x 8,7 mm (szerokość x długość x grubość). Waga: około 66 g.
*3: MDR-Z7, MDR-1A, MDR-1ADAC.


9Telewizory 4K Ultra HD BRAVIA&#174; z serii S90B (75"/65")*/Współpraca z partnerami
S90B to nowa seria telewizorów 4K Ultra HD BRAVIA&#174;, w której połączono zakrzywiony ekran LCD (75" lub 65") i system głośników Multi-Angle Live Speaker. Modele z tej serii są źródłem niezwykle realistycznych wrażeń, do których uzyskania przyczynia się także unikatowy procesor obrazu Sony 4K X-Reality&#174; PRO, technologia X-tended Dynamic Range, reprodukujący rozszerzoną przestrzeń barw wyświetlacz TRILUMINOS&#174; Display oraz bogaty dźwięk przestrzenny, który daje wrażenie przebywania w kinie.


Sony uczestniczy w różnych inicjatywach, które służą zapewnieniu lepszych wrażeń przy oglądaniu materiałów 4K w domu. Niektóre z tych inicjatyw podejmowane są we współpracy z partnerami. Amazon.com Inc. jeszcze w tym roku rozpocznie dostarczanie treści Ultra HD za pośrednictwem „Amazon Instant Video i Prime Instant Video”. Oferta serwisu będzie dostępna na telewizorach BRAVIA 4K na rynkach amerykańskim, brytyjskim i niemieckim. W segmencie nadawców telewizyjnych firma ASTRA transmituje demonstracyjny kanał 4K za pośrednictwem własnego satelity, znajdującego się na pozycji 19,2°E. Zwiedzający ekspozycję Sony mogą obejrzeć telewizor BRAVIA 4K, który odbiera ten kanał.
* Ogłoszone 7 sierpnia 2014 r. Rozpoczęcie sprzedaży nowej serii w Europie i w Chinach zaplanowano na wrzesień.

10. „Life Space UX” od Sony: zupełnie nowe wrażenia w domu
Nowa koncepcja Sony Life Space UX, zgodnie z którą źródłem wrażeń użytkownika ma być jego otoczenie, została pierwszy raz ogłoszona podczas międzynarodowych targów CES w styczniu 2014 r. Firma wprowadziła wówczas projektor 4K do projekcji z bardzo małej odległości*, którego sprzedaż w USA ma się rozpocząć pod koniec września, i zaprezentowała modele koncepcyjne ekranu stołowego, ekranu sufitowego i wyświetlacza ściennego.

Targi IFA 2014 są pierwszą w Europie okazją do poznania produktów Sony z linii Life Space UX, w tym modeli koncepcyjnych oraz prototypów wdrażających nowe technologie. Jednym z modeli koncepcyjnych jest głośnik w żarówce LED: standardowej wielkości żarówka ze zintegrowanym głośnikiem, który łączy się bezprzewodowo ze smartfonami i wypełnia dźwiękiem całą przestrzeń mieszkalną. Sony zaprezentuje także nieduży, sześcienny, wodoodporny projektor do projekcji z bardzo małej odległości. Urządzenie można umieścić na drzwiach lodówki, a nawet w łazience. Wyświetlany przez nie obraz o przekątnej około 23" (58 cm) pozwoli użytkownikowi dotykowo wykonywać różne czynności.
Sony poinformowało ponadto, że wprowadzenie projektora 4K do projekcji z bardzo małej odległości — pierwszego produktu Sony z rodziny Life Space UX — na rynek europejski zaplanowano na lato 2015 r.

Ostatnio edytowane przez kiki ; 08-09-2014 o 09:35
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 
Wspiera forum

Avatar lolek126

Meldunek: Dec 2007
Postów: 22,773
Cytuj  
#2
08-09-2014, 18:36
Domyślnie

Powoli i może sony się odbije... trzymam kciuki bo to zawsze jedna więcej firma do konkurencji dla innych, a to sprzyja lepszej cenie dla nas..
__________________
Sony KD-55X8505C,KDL-55HX955,Onkyo TX-NR5010, Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite. Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, MA Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra.Van den hul D-352 z konfekcją DIY,Hq Ofc ProlinkExclusive,
Van den hul the Flat, Qed reference, Audioquest chocolate.Wireworld ultrafiolet 5. Oehlbach NF 1 Y.Nordost Red Dawn,. Kabl. zasil. PS-Audio AC-3, Audioquest NRG 2x 2szt. , Monster Cabel powerline 200. Listwy zasilające Supra DB-06EU, Belkina.
Odpowiedź z Cytatem
lolek126 jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 101,808
Cytuj  
#3
07-01-2015, 17:28
Domyślnie

Podczas targów CES 2014 Sony przedstawiło nową koncepcję Life Space UX, w tym szereg prototypowych urządzeń, których zadaniem było tworzenie nowych wrażeń w przestrzeni mieszkalnej. Jedno z nich — projektor 4K do wyświetlania z bardzo małej odległości — trafiło na rynek amerykański we wrześniu ubiegłego roku. Po umieszczeniu przy podłodze projektor zmienia ścianę w okno na inny świat: wyświetla obraz, którego przekątna wynosi przeszło 3,7 m, a szczegółowość jest czterokrotnie większa niż materiałów w formacie Full HD. Obecnie firma przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży kolejnych produktów.

Na bieżący rok zaplanowano premiery następnych innowacyjnych modeli z linii Life Space UX. Jednym z nich będzie głośnik w żarówce LED, który niepostrzeżenie wtapia się w każdą przestrzeń mieszkalną i umożliwia słuchanie muzyki przesyłanej przez łącze bezprzewodowe. Plany obejmują także wprowadzenie przenośnego projektora do wyświetlania z bardzo małej odległości: miniaturowego urządzenia w kształcie sześcianu o boku mniej więcej 10 cm. Ten projektor pozwoli na oglądanie obrazu o przekątnej do 127 cm (50"). Ułatwi tym samym wyświetlanie filmów praktycznie w każdym miejscu, nawet na stole kuchennym lub obudowie wanny. Sony po raz pierwszy zaprezentuje też trzy produkty z serii Symphonic Light, łączącej funkcje sprzętu oświetleniowego z reprodukcją kryształowo czystego dźwięku. Te i inne innowacyjne produkty Sony oparte na koncepcji Life Space UX pozwolą wnieść nowe, atrakcyjne wartości w codzienne
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 

Wspiera forum

Avatar robertuss

Meldunek: Nov 2007
Postów: 1,578
Skąd: Lublin

Cytuj  
#4
07-01-2015, 18:19
Domyślnie

Chyba ci o te żarówki Sony chodzi.Zacznij wątek CES 2015 Samsung bo atakuje nieżle 8 Rdzeni w TV!!__________________
ONKYO TX-NR 5007,Yamaha Ns-777,Ns-333,Paradigm Reference SUB-15 (Piano Black)


Odpowiedź z Cytatem
robertuss jest offline
Junior Member

Avatar jureczko

Meldunek: Jan 2015
Postów: 17
Skąd: Krosno

Cytuj  
#5
15-01-2015, 23:08
Domyślnie

Jeśli chodzi o te żarówki, chyba najlepiej spiszą się w centrach handlowych i sklepach - zmniejszą kwotę na inwestycje infrastruktury akustycznej. Trzeba przyznać, że ma to wiele sensownych zastosowań, aby tylko te światło dobrze świeciło.
Odpowiedź z Cytatem
jureczko jest offline
Junior Member

Avatar ruszaek

Meldunek: Jan 2015
Postów: 1
Cytuj  
#6
16-01-2015, 14:54
Domyślnie

fantastyczny ten projektor
Odpowiedź z Cytatem
ruszaek jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are WłączonyCzasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:55. Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin VBulletin Skin by ForumMonkeys.
Nowy na forum?

 • Regulamin
 • Zapomniałeś hasła?
 • Zarejestruj się.
 • Jak szukać treści.
 • Polityka prywatności
 • Reklama

 • Ciekawe artykuły

 • Jaki Logitech
 • Czy Hz ma znaczenie?
 • Nie strać danych.
 • Robot co skosi trawnik
 • Zestawy użytkowników
 • Graj w 4K!

 • Testy otwarte

 • Panasonic ET5E test
 • Philips PFL 4007 test
 • Panasonic VT50 test
 • Sharp 70le835 test
 • Samsung ES7000 test
 • Panasonic DT50 test

 • Nasi Partnerzy

 • Cyfrowe atelier

 • Kontakt - hdtv.com.pl - Archiwum - Dyrektywa prywatności - Na górę