Powrót marki Technics na IFA 2014

Henry

Active member
Bez reklam
Fajna informacja :) Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji

Ostatecznie trochę mina mi zrzedła....

- seria Reference- odtwarzacz sieciowy, przedwzmacniacz stereo, wzmacniacz i kolumny całość za jedyne 40.000 Euro
- tańsza seria C - odtwarzacz sieciowy, CD, wzmacniacz zintegrowany + kolumny - całość za ok 5.000 Euro
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko dlaczego w dziale humor, Technics to poważna firma. Przynajmniej kiedyś taka była, trzymam kciuki ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nawet nie zauważyłem, że w dziale humor...trzeba zmienić, w
wrzuciłem ceny zestawów i już do śmiechu nie jest, widać szykują coś konkretnego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
"Technics powraca".
Ta informacja, jak dla mnie, to miód na serce. Wychowałem się na produktach tej marki i towarzyszyły mi one przez wiele lat. Był to sprzęt dla każdego. Ale dziś, widząc te ceny jakie kolega henry1979 przytoczył, to… No cóż. Widać marka na tyle dojrzała, by czuć się na tyle silną, aby sięgnąć wyżyn Hi-Endu (ceny). Ale czy tak będzie w istocie? Czas i produkty pokażą.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Też mnie uradowała ta informacja .W czasach PRL Technics to był symbol luksusu ,produkty były do nabycia w Pewexie
Podejrzewam że wejście na rynek będzie mocne
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam sentyment do Firmy bo pierwszy Dobry Magnetofon jeszcze z DBX
Potem pierwszy CD i wzmacniacz ach co to były za czasy ze wszystkiego co Japońskie człowiek się cieszył no i oczywiście Kolumny tylko z TONSILU !!! :)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No ja stary jestem ale sentyment zostaje :)
Po Magnetofonie już zamienionym na AKAI zostało mi z 200 kaset i to sam Chromy i Metale jakości SUPER ale ......
Dzisiaj to wszyscy mają telefony i mówią ze jakość dzwięku SUPER !:)
 

3echo

Member
Bez reklam
Tylko dlaczego w dziale humor, Technics to poważna firma. Przynajmniej kiedyś taka była, trzymam kciuki ;)

Po prostu nie wiedziałem gdzie to wstawić.A sama wiadomość mnie również ucieszyła.Do tej pory u mojego brata gra mini wieża od Technicsa.Życzę im udanego powrotu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda że nasza Unitra nie wyrosła na liczącego się gracza w świecie audio, co prawda coś tam ostatnio próbują wskrzeszać, ale bądźmy realistami..
Fajnie że mamy chociaż "naszego" Technicsa, bo to kupa wspomnień i świetnego sprzętu.
Widziałbym tu nową serie wzmacniaczy, cd i końcówek. Ciekawy też jestem designu.
 
Ostatnia edycja:

JanVid

New member
... kibicuję Technics-owi w powodzeniu projektu :)
o tym sprzęcie trochę jest tu: Hi-Fi Audio - Technics Global
... jednak ceny jakie przedstawił henry 1979 "bardzo z lekka uspokajają" (a miałem nadzieję ) ... może to tylko taki "początkowy straszak" i ceny nowości .. a później będzie może normalnie (pobożne życzenie) aby znowu był "nasz Technics" (sporo miłych wspomnień):)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Szkoda że nasza Unitra nie wyrosła na liczącego się gracza w świecie audio, co prawda coś tam ostatnio próbują wskrzeszać, ale bądźmy realistami..
Fajnie że mamy chociaż "naszego" Technicsa, bo to kupa wspomnień i świetnego sprzętu.
Widziałbym tu nową serie wzmacniaczy, cd i końcówek. Ciekawy też jestem designu.

Przeciez jest juz strona Hi-Fi Audio - Technics Global na ktorej sa pokazane pierwsze produkty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powrót marki Technics na IFA 2014

Panasonic postanowił przywrócić markę Technics. Na konferencji prasowej IFA 2014 zaprezentował dwie serie produktów, których zadaniem wg producenta ma być odkrycie muzyki na nowo. Linia Reference oraz Premium będą jedynymi na tą chwilę przedstawicielami prawdziwego hi-fi w ofercie marki. Seria Reference R1, składać się będzie ze stereofonicznej końcówki mocy SE-R1, Procesora z odtwarzaczem strumieniowym SU-R1 oraz kolumn SB-R1.
technics-news.jpg

Przedstawicielami serii Premium C700 będą natmiast Zintegrowany wzmacniacz SU-C700, odtwarzacz sieciowy ST-C700, Odtwarzacz CD SL-C700, oraz kolumny SB-C700. Systemy mają trafić do sprzedaży w okolicach grudnia.

technics-premium.jpg
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Ciekawy ruch. Firma która kojarzy się z przyzwoitym ale jednak najtańczym Hi-Fi na rynku chce zaistnieć w świecie Hi-End. Ruch o tyle interesujący co ryzykowny. Jednak z drugiej strony w razie niepowodzenia nie ryzykują nazwą Panasonic...
 
Do góry