IFA 2010 Harman/Kardon - Fotorelacja, relacja...

edyp

New member
Dozbieraj na AVR360.
Dozbierałbym do 360-tki, tylko czy BDT20 obsługuje 3D? Nigdzie nie mogę otrzymać konkretnej odpowiedzi. A jakie uniwersalne głośniki (muzyka/kino) polecacie do 360-tki? (pokój ~25m2)
Z drugiej strony w podobnej/mniejszej cenie jest Marantz SR5005, który też mi bardzo się podoba, z kolei droższy jest BD, z KEF C7 podobno ładnie gra.
Wybranie czegoś dla mnie jest arcytrudne, na początku był Pioneer VSX-920/1020, który nadal mnie kusi, cena przystępna i ma wszystko czego mi potrzeba i z KEFami C7 sporo można zaoszczędzić.
 

ktm777

New member
Witam,
na jednym z pierwszych zdjęć widać komplet HKTS w białym kolorze, czy taki zestaw jest do kupienia u nas? Bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem zestawu 5.1 ale warunki zmuszają mnie do powieszenia głośników na ścianie i tu pojawia się problem - 5 czarnych piegów na białej ścianie :).
Z tego powodu zastanawiam się na Boston SoundWare ale nad Harmanem w bieli też bym się pochylił.
 

ktm777

New member
To jednak zdecydowanie krócej niż pół roku. I tak zakup planowany na luty.
Poza tym chyba w sobotę mi się uda posłuchać tego zestawienia ( Y767+HKTS16 ew. 30) i AVR 255 / Denon 1911 + HKTS. Może okaże się, że nie warto czekać?
 
Do góry