IFA 2007 - fotorelacja - Pi jak Pioneer

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nieduża powierzchnia, najwyższej jakości produkty. Jak co roku Pioneer wystawia się na małym, w porównaniu do konkurencji, kawałku hali, jednak przyzwyczailiśmy się, iż pokazywane produkty są najwyższych lotów.​

Tak było i tym razem, koncepcja samego wystroju zbliżona do tego co było przed rokiem, ale bez wątpienia dało się jednak poczuć powiew świeżości. Gdzie się nie odwrócić było KURO, czyli czarno. Obsługa, przedstawiciele i sprzęt... Świetny design, jakość materiałów i czerń.​


DSC_0323.JPG

Pomimo Jasnego otoczenia, najnowsze plazmy radziły sobie bardzo dobrze z wyświetlaniem różnych obrazów.​

DSC_0319.JPG

Dobrze nagrany materiał demonstracyjny pokazywał mocne strony telewizorów.​

DSC_0321.JPG

Lśniące powierzchnie standów skutecznie odbijały wszelkie oświetlenie co znacząco utrudniało robienie zdjęć.​

DSC_0324.JPG

Wielka premiera, najnowsza linia telewizorów plazmowych z matrycami o rozdzielczości FullHD.​

DSC_0325.JPG

Ceny raczej z wyższej półki.​

DSC_0330.JPG

Wystrój z pomysłem, jednak nie powalający.​

DSC_0336.JPG

Na targach badano zainteresowanie różnymi kolorami ramek.​

DSC_0337.JPG

Biała ramka potrafi zrobić piorunujące wrażenie.​

DSC_0338.JPG

DSC_0339.JPG

Przypomniano także, iż w ofercie znajdują się świetne zestawy stereo.​

DSC_0346.JPG

DSC_0348.JPG

Inne kolory nie robiły już takiego wrażenia jak biały.​

DSC_0354.JPG

Specjalna prezentacja, na której współpracy odmówił odtwarzacz Bluray.​

DSC_0356.JPG

Po kilku minutach udało się wszystko podłączyć. Pioneer nie bał się prezentować różnych materiałów na swoich telewizorach. Oczywiście mówię tutaj o trailerach w HD a nie o specjalnych materiałach demo. Nowe plazmy pokazały potencjał, jednak dopiero dokładny test może potwierdzić super jakość obrazu.​



Pioneer pokazał także nową, czarną :) linię amplitunerów. Niestety karta pamięci z tymi ujęciami odmówiła współpracy, ale mamy nadzieje wkrótce przetestować zarówno plazmę, amplituner jak i Bluray, który ma możliwość stream'owania plików np. z domowego komputera.​
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Masz rację !!! Dość już tego nudnego fortepianowego koloru / czarnego / Może Pioneer wypuści serię Kuro z innymi kolorami ??? Pozdrawiam :) :) :)
 

-AS-

New member
ar2 - dzięki za zdjęcia i komentarze :eek:k:

Szkoda tylko, że mnie tam nie było. Masz rację, biała obudowa robi wrażenie, nie wiem tylko czy pozytywne czy negatywne. Przyzwyczaiłem się już trochę do czarnego design pioneer'a. ;)

Pozdrawiam 8)
 

km1963

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
mamy nadzieje wkrótce przetestować zarówno plazmę


czy będzie to full bo ciekaw jestem stosunku ceny do jakości czy aby warto ;)

PS dzieki za fotorelację ( o ile zdjęcia jeszcze można w necie znależć to komentarze są perełką )​

pozdrawiam​
 

km1963

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Pewnie że FullHD przecież reszta już była testowana :cool:

słusznie moja kulpa:confused:

to zapytam przewrotnie kiedy będzie "wkrotce"
( przed dostępnością modelu czy po a jeśli to ile po )

pozdrawiam
 
Do góry