IFA 2007 - fotorelacja - Ph jak Philips

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Firma której nie sposób nie szanować nawet jak się jej nie lubi. Najbardziej znany system wspomagania obrazu, czyli pixel plus potrafi podzielić fanów branży AV niczym walki plazmy z LCD lub Bluray'a z HD-DVD. Philips to firma, której na pewno nie można odmówić odwagi, innowacyjności i staranności.​

W tym roku jeden z patentów Philips'a wchodzi w zupełnie nowe stadium. Oczywiście mówię o systemie Ambilight i jego najnowszym wcieleniu czyli telewizorze AUREA, o którym ciut więcej już za chwilę.​


DSC_0115.jpg

Ambilight ponad wszystko, czyli wystrój (niestety) identyczny jak przed rokiem, a myślałem, że może Philips coś zdziała na tej płaszczyźnie​

DSC_0116.JPG

DSC_0117.JPG

DSC_0119.JPG

Innowacje: współpraca z pewną firmą software'ową dała efekt w postaci oprogramowania do telewizora, dzięki, któremu można wybierać filmy poprzez różne klucze, np. wyszukać filmy z aktorem X, lub komedie ze smutnym zakończeniem. Możliwości bez liku, wybieramy co lubimy. Na pewno jest to ciekawe podejście do tematu.​

DSC_0120.JPG

Telefon mogący wykorzystywać zwykłą linię, jak i połączenia internetowe.​

DSC_0123.JPG

DSC_0125.JPG

Następca modelu BDP9000 .Nowy "niebieski" odtwarzacz od Philips'a - czyli wszystko co potrzeba - wyjście 1080p, dekodery Dolby TrueHD i DTS HD. Do tego dorzucamy dla maniaków kompatybilność z 24fps, oraz dla nas wszystkich HDMI CEC.​

DSC_0127.jpg

BDP7100​

DSC_0128.JPG

A tutaj w połączeniu z tegorocznym zdobywcą nagrody EISA - modelem 9732​


DSC_0131.JPG

Innowacje: Bardzo mocny punkt programu - obraz 3D. 42" Panel wyglądał jak ten w zeszłym roku, jednak materiał znacząco się poprawił. Świetny efekt bez denerwujących okularów. Ekrany są na tyle dobre, że nawet pod kątem widać efekt przestrzeni.​

DSC_0142.JPG

Pozostaje jeszcze dopracowanie martwych stref między którymi widać kilka warstw obrazu zamiast poprawnego efektu.​

DSC_0530.JPG

I mamy genialny efekt końcowy i to w wielkim formacie :cool:.​

DSC_0135.JPG

Najbardziej naciągane demo na targach, bez funkcji "płynnego ruchu" skakał o 4 cm.​

DSC_0139.JPG

Perfect Pixel czyli zdolniejszy brat Pixel Plusa.​

DSC_0149.JPG

A oto główny bohater/bohaterka(!?) Philips'a.​


DSC_0155.JPG

DSC_0147.JPG

Podświetlenie składa się z 126 power LED'ów. Jeden power LED składa się z 3 LED'ów o kolorach R (red - czerwony), G (green - zielony) i B (blue - niebieski)​

DSC_0148.jpg

Czy jest to dobre rozwiązanie? Ciężko stwierdzić po tak krótkim czasie spędzonym przy tak nietypowym udogodnieniu.​


DSC_0152.JPG

Na pewno jest to pomysłowe.​

DSC_0153.JPG

Telewizor posiada najnowszą matrycę, HDMI w wersji 1.3 oraz wszelkie udogodnienia Philps'a, wg producenta potrafi przyjąć sygnał 1080p z komputera poprzez złącze HDMI/DVI.​



DSC_0160.JPG

Czy przenośne telewizory zawitają na dłużej na rynku?​

DSC_0163.JPG

DSC_0168.JPG

System dźwiękowy połączony z Ambilight'em wbudowanym w głośniki i ... wiatrakami, dzięki którym możemy czuć pęd np jadąc samochodem, lub biegnąc po korytarzach. Na razie głośniki współpracują z kilkoma grami, jednak dzięki łatkom ich ilość ma ciągle rosnąć. Jakby zwiększyć moc wiatraczków mogło by to być bardzo interesujące :D

DSC_0172.JPG

DSC_0175.JPG

Za kulisami można było z bliska, bez "szklanych przeszkód" obejrzeć bardzo wyrafinowane produkty firmowane przez Swarowski'ego i Philips'a​

DSC_0531.JPG

DSC_0532.JPG
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Philips ma ciekawe LCD ale konkurencja sprzedaje zdecydowanie taniej więc nie wróżę powodzenia modelom z targów na naszym rynku !!! :cool::cool::cool:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips to również znakomite prezentacje
185643042c73badbmed.jpg


niecodzienne MP3
7b125eee3bebad27med.jpg


to również relaks przy specjalnych elektronicznych grach planszowych.
14aa7277a81551afmed.jpg


ale Philips to nagrodzone produkty Eisa LCD 42PFL9732
c80c797c0f8aa673med.jpg


to również system dźwieku kina domowego znajdujacy sie w jednym głosniku w cenie 999 euro . I na prezenetacji trzeba przyznać w zamknietym pomieszczeniu mógł zrobic wrazenie.
83888abb4cdbfaabmed.jpg



i oczywiscie porównania starych i nowych technologii
4e4fdcb8a7028e82med.jpg
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Więc Kiki - Philips jest wart większych pieniędzy za LCD ??? Bo nagrody dobrze wróżą ale cierpliwie czekam na Twój test Philipsa 42PFL9732 lub
47FL9732 !!! Pozdrawiam i dziękuję za SUPER foto relację !!! :) :) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips zaprezentował gigantyczny wyświetlacz WOWzone, wykorzystujący technologię WOWvx, którego przekątna mierzy aż 132 cale. Niestety nie jest to ekran jednorodny, gdyż składa się on z dziewięciu 42 calowych profesjonalnych paneli LCD, również potrafiących wyświetlić obraz 3D. Ekran mogący kosztować nawet 100000 $ (pojedynczy panel to wydatek rzędu 12000$) potrafi wyświetlić obraz 3D bądź 2D w rozdzielczości HD. WOWZone dostępny będzie w pierwszym kwartale 2008 roku.


Philips-42-3D-WOWvx_large.jpg



philips-wowzone.jpg


engadget ,nowetrendy.pl
 

szpak26051981

New member
42PFL9732 ten tv bedzie moj :)

:D witam jestem nowym uzytkownikiem tego forum i nie moge sie doczekac prezetacji philipsa 42PFL9732 jestem co do niego bardzo przekonany :)
czytam wasze posty juz bardzo dlugo i widze ze kiki naprawde wymiata potrafi kazdy tv podejsc z odpowiedniej strony i zawsze znajdzie wszystkie + i -- wiec bede czekal z niecierpliwoscia na fachowe i rzetelne testy mojego faworyta phila pozdrawiam
 

czago

Banned
szpak26051981 napisał:
:D witam jestem nowym uzytkownikiem tego forum i nie moge sie doczekac prezetacji philipsa 42PFL9732 jestem co do niego bardzo przekonany :)
czytam wasze posty juz bardzo dlugo i widze ze kiki naprawde wymiata potrafi kazdy tv podejsc z odpowiedniej strony i zawsze znajdzie wszystkie + i -- wiec bede czekal z niecierpliwoscia na fachowe i rzetelne testy mojego faworyta phila pozdrawiam

Witaj.
Żebyś nie poczuł się rozczarowany w przyszłości muszę Ci uświadomić, że w stosunku do niektórych modeli także kiki nie ujawnia wszystkich minusów. Tak jest napewno z Sharpami.
Tak więc oprócz postów sprzedawców, nawet najlepszych (takich jak kiki) poczytaj także posty użytkowników. Według mnie tam możesz dowiedzieć się znacznie więcej. Oprócz plusów zwróć także uwagę na wady i czy będą one Tobie przeszkadzać.
 

szpak26051981

New member
:D witaj
ja tez nie sugeruje sie tylko 1 opinia sam zawsze wszystko ogladam i testuje ale tez lubie sie wspierac na kims bardziej doswiadczonym bo moze cos mi umknac a z tymi wadami to masz racje nie ma produktu bez nich na razie tego phila nie moge nigdzie na rzywo dostac bo w mojej okolicy jest na razie nie dostepny -ale na necie jest i cena chyba nie taka straszna bo zaczyna sie od 7999zl:D
http://www.ceneo.pl/categories.aspx... &inDesc=False&minPrice=0&maxPrice=99999999
:D i w necia jeszcze na jego temat nie ma zednych recenzji -chba ze masz cos to daj link z gory dzieki pozdrawiam wszystkich:)
 

czago

Banned
Niestety nic nie mam bo Philipsy już jakiś czas temu wypadły z kręgu moich zainteresowań. Nie żebym coś do nich miał - wręcz przeciwnie obraz mają extra - szczególnie ciepłe barwy i głębię dająca czasem wrażenie "prawie" trójwymiaru. Po prostu ich wygląd i ambilight kompletnie nie pasuje do moich pomieszczeń.
 

szpak26051981

New member
apel

witam ponownie pisze na innych postach ,prosze o jakies szczere opinie na temat philipsa i ciegle nic czyzby nikt tego tv nie kupil lub jest za kiepski aby o nim pisac -prosze o jakies opinie na jego temat PHILIPS 42PFL9732d
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Hmm ogólnie co do PH to mam takie zdanie, że owszem mają ciekawa pomysły, innowacje, jakieś „bajery”, ale z ich jakością jest kiepsko, miałem różne ich sprzęty i zawsze krótko działały poprawnie, ale może ja miałem pecha? Co wy na to? :>
 
Do góry