IFA 2007... jedziemy :)

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zanim się obejrzymy będziemy już w Berlinie na kolejnych już targach IFA, w tym roku powinno być dużo ciekawiej niż rok temu ponieważ powinny się pojawić wszyscy wielcy a nie jak ostatnio...

Są chętni na wyjazd >?< jeśli zbierze się ekipa, zorganizujemy własny wyjazd.

:krol:

 

Gatekeeper

New member
witam,

ja oczywiście jestem chętny i już teraz się deklaruje co do wyjazdu.

Dla tych, którzy może się nie orientują, targi odbędą się w Berlinie w dniach 31 sierpnia - 05 września.

Dobrze by było gdyby wyjazd można było ustawic na weekend (31 sierpnia - to piątek) w ten sposób nie trzeba by się zwalniac z pracy itp.


pozdro
 

piotrekskate

New member
A wie ktoś co dokładnie będzie można tam zobaczyć mnie głównie interesują telewizory projekcyjne.Moze jest jakas stronka na której jest możliwość zobaczenia co tam będzie ??
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Ja się chyba wybiorę w sobotę (1.09). mam 3 miejsca w samochodzie z Poznania. Powrót? - jeszcze zobaczymy.
To są plany wstępne.
 

NIUNIAS

New member
Ja napewno tez pojde na IFA,dobrze ze mam to na miejscu,od mojego miejsca zamieszkania mam zaledwie ok.20 minut jazdy samochodem.:mrgreen:
Orientujecie sie moze czy wystawi sie tez Sony w tym roku?
Na poprzedniej IFIE zabraklo Panasonica i Sony a najokazalej wystawil sie chyba Samsung.

Pozdrawiam
Robert

_____________________________________

SONY KDS-55A2000, PLAYSTATION 3, PACE DS 810KP, nBOX HDTV, SONY STR-DG 510, JENSEN ACCURA 5.1 A
 

AreckiW

New member
jadę

nie być na IFIE dla HD maniaka, to jak nie być w Mekce dla Araba.
Jadę, jak co roku, w tym roku na 99% 1-2 września.
Później nie mogę, bo wyjeżdżam na urlop.

Pozdrowienia
 

Gatekeeper

New member
Anu8is napisał:


ja powiem tak.....chyba ich pogięło ! nie mam zamiaru płacic 800zł za dwa dni pobytu w Berlinie.

ja to widzę tak: jakieś tam jedzonko bierzeny ze sobą, zbiórka w jakimś dużym miescie, np. w Poznaniu bo jest ostatnim dużym przystankiem przed przekroczeniem granicy, zrzuta na benzynę i potem jakiś tani hotel (Hostel :)) na jedną noc. Założę się, że zmieścimy się w 400zł na osobę.

pozdro
 

Romanoff

New member
Ja będę ale prawdopodobnie tylko w piątek, spróbóję załatwić sobie pobyt jeszcze na sobotkę.
Fajnie by było jakbyśmy się spotkali w jakims miejscu o ustalonej godzinie.
Ale czy jest to możliwe?Myślę, że tak:grin:

Pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
Oczywiście, że to możliwe !!

BTW: Ja myślałem o piątku i sobocie ALBO sobocie i niedzieli, w zależności jak będzie pasowało większości

pozdro
 

Anu8is

New member
Napisał Gatekeeper
ja to widzę tak: jakieś tam jedzonko bierzeny ze sobą, zbiórka w jakimś dużym miescie, np. w Poznaniu bo jest ostatnim dużym przystankiem przed przekroczeniem granicy, zrzuta na benzynę i potem jakiś tani hotel (Hostel :)) na jedną noc. Założę się, że zmieścimy się w 400zł na osobę.

pozdro

ja w to wchodzę
icon10.gif
 

Gatekeeper

New member
Witam serdecznie szanownych Panów,

wątek coś nam chyba z lekka przymarł......a IFA już za tydzień. Proponowałbym już się konkretnie określać: kto na 100% jedzie, w jaki dzień i na ile dni ?

O ile dobrze pamiętam, to Ar2 w pierwszym poście wspominał coś o ustalanych właśnie konkretach w sprawie tegoż wyjazdu. Sprawa trochę przycichła a czasu pozostało niewiele, więc prosiłbym Ar2 o podanie jakichś konkretów: czy będzie wspólny wyjazd (jeżeli tak, to po ile się zrzucamy, kiedy wyjazd i miejsce ewentualnej zbiórki, jeżeli takowa wchodzi w grę). Czy przewidywana jest jakaś wspólna podróż, czy każdy martwi się o środek transportu we własnym zakresie.
Może wrzucić na stronę jakąś ankietę ? (kto jedzie, na ile dni i gdzie mieszka)

To ja może określę się już ostatecznie: Jestem w 100% zdecydowany na wyjazd, najbardziej odpowiadałby mi weekend (1-2 września). Jeżeli chodzi o środek transportu to dysponuję samochodem, ale trochę małym, więc wydaje mi się że lepiej byłoby się zabrać jakąś większą bryką w 3-4 osoby i równomiernie podzielić koszty transportu.
Jakby co to mieszkam w Poznaniu, więc każdy kto zdecydował się już na wyjazd i mieszka w stolicy wielkopolski niech daje znać - jeżeli Ar2 niczego nie zorganizuje to trzeba się będzie jakoś zgadać. Z tego co zdążyłem zauważyć, Fatman_1 (z Poznania) zaoferował się ze swoim samochodem, a to już coś !

Czekam na odzew ! Wpisujcie się !
 

BlackJack1

New member
Witam,

Ja też chętnie bym się wybrał. Jestem z Chrzanowa więc poszukuję chętnych z okolic Krakowa czy Katowic...
Termin dla mnie obojętny.
Pozdrawiam,
BJ
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ja jadę w czwartek wieczorem, jak widzę jest dużo Poznaniaków więc proponuję umówić się w punkcie X, najlepiej jak potencjalny kierowca zaproponuje miejsce i można jechać.

Jeśli ktoś będzie jechał na 2 dni to jak się uda będę mógł podać adres hostelu, to może byśmy się zebrali w jednym miejscu.

Pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
ar2 napisał:
Ja jadę w czwartek wieczorem, jak widzę jest dużo Poznaniaków więc proponuję umówić się w punkcie X, najlepiej jak potencjalny kierowca zaproponuje miejsce i można jechać.

Jeśli ktoś będzie jechał na 2 dni to jak się uda będę mógł podać adres hostelu, to może byśmy się zebrali w jednym miejscu.

Pozdrawiam

Ja najchętniej jechałbym w piątek po południu lub w sobote z samego rana (tak żebym nie musiał zwalniać się z pracy w piątek). Jeżeli natomiast zbierze się grupa, która chciałaby jechać w piątek (lub ewentualnie w czwartek wieczorem) to jakoś się dostosuje.
Ar2, czy można wiedzieć skąd wyruszasz ? No i w jakiej cenie jest noc w owym hoteliku ?

pozdro
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wiem, że Xroma będzie jechał na 1 dzień na sobotę właśnie z Poznania.

Ceny noclegu jeszcze nie znam, bo będę szukał na miejscu, na 90% będzie to hostel, więc cena nie przekroczy 20 euro.
 
Do góry