Maserati zniszczony - koniecznie zobaczcie

cezary69

New member
Bez reklam
Powiem tak, tego zakupu kontrolowanego nie da się już oglądać :/ dzięki prowadzącemu... i jego "wieś tańczy i śpiewa" :blagam:
 

pro_fill

New member
Bez reklam
właśnie obejrzałem komentarz prowadzącego na TVN 24 i zaniepokoiło jedno stwierdzenie prowadzącego:
"samochód stojący nie może spowodować wypadku, więc kierowca autobusu został ukarany mandatem".

a gdyby wysiadając wjechał w drzwi motocyklista lub rowerzysta?
widać jak działają układy, układziki.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, dziś już bylo w Informacjach. Pokazali caly fragment. Nawet prowadzący się wypowiadał, że kierowca otrzymal mandat za spowodowanie szkody, ale z uśmiechem, nawet sie zaprzyjaźnili i wział autograf od Sochy dla córki :))))))))). Naprawa kilkadziesiąt tysięcy. (Maserati w programie czteroletnie - 320 tys.)

A tak w ogóle to moze i ona zaparkowala, ale to on tak szeroko otworzył drzwi i nie zauwazył zagrozenia.
 
Ostatnia edycja:

mykacz

New member
Ja jestem w szoku, że kierowca autobusu dostał za coś takiego mandat. A co do Kornackiego, to gościu skompromitował się całkowicie. I zgadzam się: jak dla mnie to samochód został uszkodzony z jego winy i przez jego nieuwagę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sapin

New member
Dostał mandat no bo przecież jak przeciętny policjant mógł ukarać jakąś tam Sochę z "M jak miłość" czy innego klanu ;)...

Swoją drogą miałem kiedyś dokładnie taki sam przypadek - ja wjeżdżam w zatoczkę, obok stoi taxi i koleś z taxi otwiera drzwi w momencie kiedy ja przejeżdżam - także ja przejechany cały bok auta, on wyrwane drzwi - przyjechała policja [bo wielki "miszcz kierownicy" twierdził, że to moja wina] - policjant go wyśmiał, wystawił piękny mandacik mi dał jego dane i finito ;)
 
Do góry