Rewelacyjny humor po czesku :-)

w1mateo

New member
Nie wiem czy widzieliście już tą stronę ale jak dla mnie humor na maksa: www_czeskifilm_tv - miłego oglądania

Przepraszam za podanie takiego dziwnego linka ale mam jeszcze zablokowane wysyłanie wiadomości z normalnymi linkami
 

prodigy

New member
zaraża.

Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna witryny czeskifilm.tv

Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny czeskifilm.tv?
Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić zagrożenie dla komputera.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę razy: 1.

Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?
W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą liczbę stron: 7. Wyświetlanie 5 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2011-08-23, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2011-08-22.
Złośliwe oprogramowanie działa w następującej liczbie domen: 1, m.in. counter-wordpress.com/.

Ta witryna działała w następującej liczbie sieci: 1, m.in. AS12824 (HOMEPL).

Czy ta witryna pośredniczyła w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?
Nie wydaje się, aby w ciągu ostatnich 90 dni witryna czeskifilm.tv pośredniczyła w zarażaniu jakichkolwiek witryn.

Czy w tej witrynie działało złośliwe oprogramowanie?
Nie, w ciągu ostatnich 90 dni nie było w tej witrynie złośliwego oprogramowania.

Jak do tego doszło?
W pewnych przypadkach osoby trzecie mogą dodawać do legalnych witryn złośliwy kod, który spowoduje wyświetlanie przez nas komunikatu ostrzegawczego.

Dalsze czynności:
Wróć do poprzedniej strony.
Jeśli witryna należy do Ciebie, możesz zwrócić się o sprawdzenie jej za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów. Więcej informacji na temat procesu sprawdzania można znaleźć w Centrum pomocy Google dla webmasterów.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najlepszi dubing su nasi południowi kamaraty, a tak żikają:

- Ja sem elektroniczni mordulec, to je mój nożik, a to je moja pukawka.
- Pane Terminatore, prosim was, ne zabijajte mnie!
- To se ne da.
 

rayzor

New member
Czeska mafia według Alberta Gizy (V zielonogórska noc kabaretowa):
"Ahoj! Nie hihraj! My som bandicki, fiku miku do bagażniku to je porwaniku dla okupiku." - padłem. :D
 
Do góry