najlepszy samobój w histroii

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
konpis110209_195392e.jpg


Szef Prawa i Sprawiedliwości wezwał do głosowania na Platformę Obywatelską. I dostał sporo oklasków podczas spotkania wyborczego w Piszu. Chwilę później dostał jeszcze większe, gdy poprawił, że tak naprawdę chodziło mu o PiS. Jego pomyłka od razu stała się przebojem w sieci.
Te słowa mogły zaszokować nawet najwytrwalszych zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. "Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską pomożecie sobie i Polsce. Dziękuję bardzo" - tymi słowami były premier zakończył spotkanie z mieszkańcami Pisza, których próbował przekonać do głosowania na... PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Na sali rozległy się oklaski, ale także i gwizdy. Być może dlatego były premier zauważył pomyłkę, bo po chwili dodał: "Szanowni państwo. Oczywiście mówiłem o Prawie i Sprawiedliwości. Ale cieszę się, że mamy tutaj zwolenników Platformy Obywatelskiej. Jeśli państwa nie przekonałem, to w ciągu najbliższych dwóch lat przekonacie się sami jak bardzo mylicie się, sądząc, że wam - młodym ludziom - ta formacja jest w stanie dać cokolwiek"- tłumaczył.


http://www.youtube.com/watch?v=qrmr...ie_na_Platforme_.html&feature=player_embedded
 
Ostatnia edycja:

bicz

New member
He, dobre. Bracia Kaczyńscy zawsze byli dobrzy w samobójach.
Gdyby byli bardziej uważni nie bylibyśmy dzisiaj skazani na PO.
 

bicz

New member
I nie tylko. Cała nasza reprezentacja też (z Borubarem na czele).
Żeby chociaż stadiony wybudowali, bo o 3 tys. km autostrad możemy zapomnieć.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja miałem zupełnie co innego na myśli - Pis został rozliczony i dlatego już nie rządzi...bo ile ludzie mogli tolerować to ciągłe zastraszanie, szantażowanie, oczernianie, agresję i nienawiść? W końcu stracili cierpliwość i poszli do urn by nie powtórzyć błędu z poprzednich wyborów. Ja tak jak i ogromna większość Polaków głosowałem na PO a Pis w mojej opinii to wstyd dla naszego kraju. Człowiek który nawet poprawnie nie potrafi formułować prostych myśli a mimo to, jest prezydentem naszego kraju to już w ogóle porażka a o Sig-Heil-Farfale (faszysta prezesem Tvp w kraju w którym hitlerowcy wyrżnęli 6mln obywateli) i Panu Kurtyce i Ipnie depczącym największych bohaterów nie wspominając. Wstyd i Żal - tak powinna się nazywać ta partia...
 

bicz

New member
PiS został rozliczony, to prawda. Czy sprawiedliwie? - to pokaże przyszłość.
Na PO nie głosowała zdecydowana większość Polaków. Nie głosowała żadna większość, nie tylko jak piszesz "zdecydowana". Większość głosowała jedynie na prezydenta - warto to uszanować, choć zarównoo Wałęsa, Kwaśniewski jak i Lech Kaczyński mają swoich zapiekłych wrogów.

Trzymajmy się faktów i nie uprawiajmy propagandy wyborczej żadnej partii. Nawet jeśli jesteśmy nią zachwyceni lub sfrustrowani efektami jej rządzenia.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Prezydenta...który ma chyba najniższe poparcie obywateli w historii tego świata. Tak, Po wygrała bo większość narodu jest za Pis...i ciekawe też dlaczego kogo teraz nie zapytam, czy głosował na Pis w poprzednich wyborach to każdy odpowiada że nie...taaak, nikt nie głosował a wygrali...
Wniosek z tego taki że większość zwolenników Pis wstydzi się teraz przyznać do swoich byłych sympatii. Dla mnie to koniec dyskusji na ten temat. Pozdrawiam.
 

bicz

New member
Ja znam dużo osób które głosowały na PiS. Znam też dużo osób, które głosowały na PO i teraz się do tego nie przyznają, czując zawód z ich rządów. Myślę, że to kwesia indywidualnej, osobistej odwagi a nie wina jednej czy drugiej partii. Jeśli ty nie wstydzisz się oddanego głosu na PO to moje uznanie.

Nie wiem skąd masz informację, że większość Polaków jest za PiS. Uważam, że tak jeszcze nie jest chociaż z pewnością za rządów PO sprawy kraju idą w złym kierunku - to jest widoczne.

Co do rankingów popularności to nie przykładałbym do tego zbyt wielkiej wagi. Ważne są głosowania. A każdy prezydent został w nich wybrany większością głosów. Negowanie tego przez niektórych jest takie typowo polskie i nie świadczy najlepiej o tych osobach.
 
Do góry