nie róbcie tego w domu!

orhm

New member
zepsuł ci się telewizor? jest na to rada! wystarczy...
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=11404











UWAGA: nie należy robić takich rzeczy, jak przedstawiono na filmie, ze sprzętem elektronicznym. niniejszy post ani filmik pokazany w linku w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do robienia tego z własnym (ani czyimś) sprzętem.
ewentualne wykorzystanie pokazanego sposobu odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność osoby stosującej go. autor postu oraz autor filmu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku zastosowania pokazywanej metody "naprawy" urządzeń elektronicznych, w szczególności telewizorów lcd i plazmowych.
 

franeek

New member
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :blagam: :blagam: :blagam:

heheheh - obudziłem dziecko śmiechem - co za model.............jedno jest pewne ;) Nie trzba obchodzić się z LCD jak z jajkiem - co to za firma?
hehe

juz sobie wyobrażam tą scenę LIVE - w sklepie buehehehehe
 

RheeTCT

New member
Nie przypuszczałem,że ta stara metoda działa w stosunku do dzisiejszych sprzętów.Przecież Tosca czy Rubin wymagały podobnych pieszczot.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
franeek, według mnie gość mówi, że to g......a plazma ;) To by się zgadzało, plazmy mają przed matrycą szyby ochronne, LCD prawdopodobnie popękałby przy pierwszym uderzeniu.

Pozdrowienia!
 

franeek

New member
tak pomyślałem przez chwile ;) - cóż nadzieja prysła - hehehehe
Pamiętam opowiadanko kolezanki jak dziecko przyszło do niej i powiedziało - "Mamusiu zobacz co pan widelec telewizorkowi zrobił" Zakup LCD przede mną - odwlekam to głównie z podobnego powodu. moja mała ma dziwne pomysły - :hmm: :hmm: :hmm: chyba kupię 7 pasuchów i 4 metry drutu hahahahah . Albo poczekam jeszcze z rok ;) aż pójdzie do przedszkola zniszczy kilka telewizorów to może się znudzi;d
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Ja uważam że gościu jest cienkim serwisantem, powinien obrócić plazmę do góry nogami, wtedy nie musiałby tak długo walić w tv, te krechy szybciej by wyszły... ;)
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Nowe nawet bardziej. Panasonic na jakiejś swojej prezentacji nowości demonstrował wytrzymałość nowej serii przy pomocy...wahadełka z metalową kulką. Jakiś dziennikarz podstawił dłoń między ekran i kulkę, i bardzo tego żałował... :D
 

Xkloc

New member
Tjaaaa... I oto koledzy macie przedstawioną standardową procedurę naprawy serwisowej waszego sprzętu wszelkiej maści, poczynając od lampek biurkowych na samochodach kończąc:krol:
 
Do góry