Pecetowa wersja GTA IV - Co sądzi o niej Hitler ? :D

kini0

New member
Bez reklam
Zainstalowałem... odinstalowałem. Gra się fatalnie, spowolnienia frameratu, dziwne cienie i " w c**j dodatkowego softu" który na dodatek się wali. Nie mogę się zarejestrować do social club....:(
 

rembick

Member
:grin: dobre i prawdziwe.... właśnie dlatego kupiłem konsole... jak swego czasu wyzoliłem 8 i pół stówy na GF6600GT a za 3 miechy wyszła gierka, która mi się haczyła to dostałem szału... i skończyłem z ładowaniem w kompa... ps3 rulez :)
 

popmart

New member
ja mam kartę ATI za 300pln i gra chodzi i ładniej i lepiej niż na konsoli którą miałem we domu przez 3 tygodnie (PS3).

wszelkie problemy z GTA4 na pc są dlamnie niezrozumiałe.

gram w rozdziałce 1380x768 , medium, i ok 50% ustawionych bajerów , wersja na PC przy takich ustawieniach i mozliwości wyłączenia chamskiego blura wyglada znacznie lepiej na PC przy frame rate ok 30, na konsoli PS3 strasznie chaczy w dynamicznych ujeciach... więc nie słuchjajcie i nie opowiadajcie bajek ...
 
Ostatnia edycja:

rembick

Member
Nie pierdziel głupot kolego... Zadałem sobie trud i sprawdziłem... Core2Quad 6600, 2GB DDR2, NVIDIA 8600 GT i żeby płynnie pograć ustawienia prawie na minimum...
Z drugiej strony wersję na PS3 też posiadam i w porównaniu niestety wypada lepiej... Nie znaczy to, że w wersji na ps3 jest jakaś rewelacja... gra ogólnie nie prezentuje się za dobrze... a fizyka pojazdów to jakiś koszmar...
 

popmart

New member
rembick napisał:
Nie pierdziel głupot kolego... Zadałem sobie trud i sprawdziłem... Core2Quad 6600, 2GB DDR2, NVIDIA 8600 GT i żeby płynnie pograć ustawienia prawie na minimum...
Z drugiej strony wersję na PS3 też posiadam i w porównaniu niestety wypada lepiej... Nie znaczy to, że w wersji na ps3 jest jakaś rewelacja... gra ogólnie nie prezentuje się za dobrze... a fizyka pojazdów to jakiś koszmar...

nvidia 8600 to mioże wogóle karte zintegrowaną ćwicz, 8600 to dziś jakieś max 100 pln i nikt tego nie używa do takich gier ... wiec to BADZIEWNA KARTA jakbyś nie wiedział na poziomie przeciętnych w laptopach ... POBUDKA !

juz karta za 400-500 pln (9600/9800, ati 4850) przewyzsza jakoscią konsole miałem bezpośrednie porównanie.

poza tym sytuacja z GTA jest prosta:


256 mb na karcie = minimum
512 - medium
1G - max
 
Ostatnia edycja:

Chmielok

New member
A moj kolega mowil, ze nadchodzi koniec konsol.
X360 Rulez!
Czekam akurat na The Lost and Damned :D.
Chociaz GTA 4 wcale nie jest takie dobre takze na konsole. Duzo upierdliwych bugow, absurdalne rozdzielczosci(630p na PS3, 720p na X360), kiepska grafika, brak wielu rzeczy z poprzednich GTA. Na plusa dalbym co najwyzej fabule(boska!), zywe miasto i ciekawe postacie dajace misje.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
gta na pc wyglada o niebo lepiej kolego i twoj xklocek nawet w połowie mu nie dorównuje , fabuła akurat jest troche lepiej niz srednia .. a wersja ps3 chodzi w 640p
 
Do góry