Uniwersalny pilot z Lidla...

wiatrak

Active member
Bez reklam
Przy okazji porządków odnalazłem skarb, który uważałem za zaginiony...

Instrukcja obsługi do uniwersalnego "8 IN 1 Pilota".

Zakup w sklepie Lidl w cenie 29,99 albo i nawet 39,99 PLN... :-D

Poniżej skan pierwszej strony. Całe szczęście, że była też część instrukcji w języku angielskim, tłumaczona z mandaryńskiego po ludzku a nie po komputerowemu. Dzięki temu urządzonko dało się zaprogramować i obsłużyć... ;)
 

Attachments

  • Untitled-Scanned-01.jpg
    Untitled-Scanned-01.jpg
    638,1 KB · Wyś: 678
Witam
Instrukcja w porządku, średnio inteligentny szympans połapałby się w tym opisie, wszystko jak na dłoni... nic tylko programować i używać.
Pozdro.
Dobre - hehe.
 

xsiek1

New member
:hmm: Aż dziwne (tragiczne), że ktoś może taką instrukcję dołączyć do sprzedawanego towaru, czy nikt w wielce szanownych sieciach handlowych nie dba o to co jest sprzedawane?
 

timbot

New member
Bez reklam
wiatrak napisał:
.... Dzięki temu urządzonko dało się zaprogramować i obsłużyć... ;)

a wiatrakowi działa, może panowie nie zrozumieliśice instrukcji, ze u was nie śmiga :) wiecie, brak wiedzy szkodzi :)
kupiłem mamie w sobote w lidlu śliczny metalowy robocik kuchenny (289zl, żebym nie wyszedł na skąpca :) na mikołajki, ciekawe jak tam będzie z instrukcją. Jeśli przestanę pisać posty za tydzień, to oznacza pewnie amputacje :) :)
 

jeff9

New member
Też mam tego pilota i bardzo fajnie obsługuje tv i dvd (w instrukcji to raczej trzeba sie domyślać o co mogło żółtkom chodzić). Jedna wada - cholernie prądożeny - trzeba często ładować akumulatorki.
 

cgc

New member
Puszka metalowa...

Najbardziej mi się spodobać zamek w puszka metalowa, walcować się na podłoga :D, chyba nie możliwość spać... ROTFL
 

franeek

New member
Kiedyś zamówiłem jakąś zabawkę dla dziecka na allegro - niedopatrzyłem a firma z niemiec. Musiałem się z gościem jakoś skontaktować i przesiałem swóje tekst przez jakiegoś translatora pl/niem - pewnie gośc miał ze mnie podobny ubaw ale transakcja się udała ;) heheheh - dobry opis
 
Do góry