Kabina prysznicowa dla audiofila

Gnutar

New member
Nie wiem co to ma wspólnego z audofilem, jakość dźwięku w takich kabinach woła o pomstę do nieba, za to myślę, że deszczownica działa bez zarzutu. :)

Pozdro
 

Redundantor

New member
Jakość dźwięku jest super przy wyłączonym natrysku. Można słuchać całymi godzinami. W międzyczasie dzwonić do żony żeby podrzuciła kanapki.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
W zeszłym roku robiłem remont mieszkania i widziałem podobne wynalazki za 2-5 kPLN. Nawet chciałem sobie coś takiego sprawić, ale po przemyśleniu sprawy, stwierdziłem, że jeśli coś się zepsuje, to będę miał niezły problem (zwłaszcza, że gwarancja jest krótka), a zwykłą kabinę to sam jestem w stanie naprawić (przynajmniej serwisować) i za 2kPLN sprawiłem 90cm z siedziskiem...
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Nie.

Porcelanka powędrowała do osobnego pomieszczenia. Za to w międzyczasie dochowałem się potomka, którego planuję pluskać w brodziku, który ma 35 cm głębokości i siedzisko, by się wygodnie zajmować krasnalem podczas mycia.
 

Tapta

New member
Obawiam się, że do tego zastosowania siedzisko kiepsko się sprawdzi - ćwiczyłeś juz pozycję, jaką będziesz musiał przybierać podczas pluskania Miniatury na wysokości swoich stóp?
 
Do góry