Media Markt... nie dla idiotów

Kto_To_Jest

New member
icon1.gif
a bylo to tak.....
Historia autentyczna:
Jakiś tydzień temu do Media w którym pracuje przyszedł kolo z reklamacją pralki,że jak mu pralka wiruje to "cała loto" i że jak miał starą to tak nie było w związku z tym chce wymiane na towar wolny od wad.:grin:
więc pracownik naszego serwisu chcąc sprawdzidz przyczyne stwierdził ze pralka rzeczywiście jakaś lekka jest zdją blat zaglada do środka a tam nie ma betonowego obciążnika pralki...
....na co klient z rozbrajającą szczerością "zdjołem blat żeby sie pralka zmiesciła w szafke w łaziece patrze a tam kupa betonu no to ***** wziołem i go skułem"......:bober::fool::grin::grin::grin::shock ::shock::shock::razz::grin:
 

baraqs

New member
Dobre kurde babka dobre :D
I tysiączek, albo i więcej w plecy?

U nas kiedyś gościa wkopali, i powiedzieli mu, że awaria w jego starym motorowerze Java jest spowodowana brakiem "matysiaków". i ten pojechał do sklepu po takowe, niestety nie wiem jaką minę miał sprzedawca.

Druga historia była z tym samym gościem i jego pierwszym samochodem "maluchem".
Namówili go żeby wlał wodę do chłodnicy, i ten biedaczyna pognał na 4 piętro do mieszkania, i wraca z wiadrem wody, śmiechu była co niemiara, zwłaszcza, że jego Ojciec to widział.

Kolejny raz ten jegomość, miał jakiś problem z maluchem, "dobrzy" koledzy powiedzieli, że nie ma co się przejmować, że trzeba tłoki polutować i będzie wszystko ok.
 
Do góry