Wzmacniacz Stein Music

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nowy wzmacniacz dla wynagajacych. Ktos myslal nad nim?

High Fidelity

"Amp 2 Stateline Signature Version będzie więc idealnym kompanem wyrafinowanego systemu, z kolumnami Harbetha, Spendora, Castle’a, Sonus fabera, Xaviana i dobrym transportem CD. To absolutnie klasyczne granie, w którym komunikatywność i „piękno” przekazu są w jego centrum. Jedyną rzeczą, nad która trzeba się pochylić i zdecydować jest bas – bardzo ładny, ale prowadzony bez nadzwyczajnego skupienia.
Urządzenie wykonane jest bardzo solidnie, z polotem i wygląda bardzo profesjonalnie. To jeden z najtańszych wzmacniaczy jakie znam, który rekomenduję do kolumn nie tylko w jego cenie, ale także dwa razy droższych. Warto go porównać z wielkimi, wypasionymi piecami u znajomych – niejednemu z nich zrzednie mina."




Tak wygląda wzmacniacz za 12 tyś zł :) Stein Music

Mam nadziejie ze w dobry dziale.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W czym jest gorszy od Hegla czy Atolla?

Nie da się tego ocenić po zdjęciach. Trzeba odsłuchać. Na starcie można sądzić, że to dość nietypowy wzmacniacz. Jeśli ktoś patrzy po bebechach najczęściej wybiera wzmacniacze naszpikowane "elektroniką", a co z tego jak najczęściej niegraną. Patrz popularne "japońce". Ale ładne są.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Trzeba przeczytać to będziecie wiedział. Co to za gówno za 12000 tysięcy

Ja odnioslem sie do wygladu, designu a nie bebechow, ktore jak mozna przeczytac sa teoretycznie slabiutkie. Jestem jednak ciekawy jak to gra bo jezeli nie gorzej od tych "wypasionych" wzmakow rzekomo wartych swojej ceny to pytanie kto kogo nabija w butelke?
 
Do góry