Kostium na Halloween :)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proszę bardzo,

Wchodzisz na YT, znajdujesz film i na pasku w przeglądarce kopiujesz poniższy kod (zaznaczyłem na czerwono). Naturalnie przy każdym filmie jest inny.

image.jpg


Następnie jak piszesz wiadomość tu na forum i chcesz umieścić ten film, musisz wpisać w nawiasach "jutube" dokładnie tak jak poniżej - wklejając pomiędzy wcześniej skopiowany kod.
Powinno to wyglądać tak (zaznaczone na czerwono).

image.jpg


Po kliknięciu "wyślij odpowiedż" będzie widoczny film na forum, dokładnie tak jak poniżej:
;)

[youtube]I2eCG_yXhec[/youtube]
 

japish911

New member
Tak sumie ostatnio natknąłem się już na ogłoszenia odnośnie imprez i w sumie zbliża się wielkimi krokami więc...? Przebieracie się w tym roku? :D Mi się szykuje impreza najprawdopodobniej i zaczynam kminić nad strojem. Pomysłów brak, jakieś ciekawe pomysły? :D Bo zaczyna się zatrzęsienie dziwnych zdjęć w internecie xD
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja się nie przebieram, bo za stara już jestem, ale syna przebiorę i puszczę na "obchód" domów. Bo niby dlaczego nie? Dlatego, że wszystkie nasze święta muszą być smutne? No nie muszą, zwłaszcza jeśli nie robia nikomu krzywdy. Niech się dzieciaki bawią!

A od kiedy Boże Narodzenie i Wielkanoc są smutne????
 

speedwiewior

New member
ja osobiście się nie przebieram, ale mam znajomych, którzy co roku się przebierają w to samo.
Kumpel co roku jest wampirem, a jego żona co roku kobietą z wbitą w głowę siekierą
 
Do góry