Dlaczego Kaczyńscy...

baranskia

Member
???
Dlaczego Bracia Kaczyńscy...

odbierają stopień generalski jedynemu polskiemu kosmonaucie Mirosławowi Hermaszewskiemu???

Oczekuję na odpowiedzi i inne ciekawe pytania dot. Braci K. na forum lub pod PW.
Adam B. (Bia-PL)
 
Ostatnia edycja:

dnc

Moderator
VIP
1. Z zazdrości, że jest wyższy od nich razem wziętych
2. Z zazdrosci, że w Rosji jest bardziej znany i ceniony niż oni razem wzięci.
3. Z zazdrości, że wystrzelono go w kosmos.
4. Z zazdrości, że on mógł wrócić spowrotem, a oni zostali na księżycu.
5. W zasadzie polityczne zagadki są bardzo śliskie w dzisiejszych czasach bo ktoś kogoś może pozwać do sądu, o czym przekonał się juz w zeszłym roku pewien facet z Wrocławia.
Dlatego od razu zaznaczam, że moje odpowiedzi są tylko dywagacjami na temat i niekoniecznie w tym momencie byłem w pełni świadomy swoich czynów (po długim śnie).:rolleyes:
 

dab9

New member
Panowie,lepiej usunąć ten wątek,bo zaraz rADIO MARYJA zwyzywa nasze forum,lub co gorsza zamkną je.:cool:
 

dab9

New member
Moje pytanie.Dlaczego nasz rząd przeznacza naszą :!:kase na świątynie opatrzności,a na szpitale nie ma.
 

flavio

New member
Wysłać ich na Księżyc!!!
To jest myśl.
Zresztą nie tylko ich.
Wszystkich zapakować do rakiet i zamiast pa pa, niech naród gromko zacytuje klasyka:
"Spieprzaj dziadu" !!!
 

marcinoko

New member
Prawda jest taka że żyjemy w państwie które nie pomaga swoim obywatelą, tylko ich okrada na każdym kroku, obecny rząd tylko sięga do kieszeni ludzi, a co chwila sięgają coraz głębiej wymyślając nowe opłaty. Niedługo dojdzie do tego że opodatkują powietrze...
Na najbiedniejszych chcą zarobić najwięcej, a robią to już na siłe...
A potem przyjdą następni...

Nie ma co narzekać, w afryce jest o wiele gorzej;)

Pozdrawiam
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
baranskia napisał:
???
Dlaczego Bracia Kaczyńscy...

odbierają stopień generalski jedynemu polskiemu kosmonaucie Mirosławowi Hermaszewskiemu???

Oczekuję na odpowiedzi i inne ciekawe pytania dot. Braci K. na forum lub pod PW.
Adam B. (Bia-PL)


....bo obydwaj są nie z tej Ziemi ( i tak żeby wszystko było na tip top , tzn wszystko jasne ...to nie jest pochlebna opinia o bliźniakach)
 

navy

Member
A kto to jest ten Kaczyński? Czy to ten dobrze ubrany gentelman, który dobrze zna się na operze? Tylko co On ma wspólnego z lotami w kosmos. Bo o innym Kaczyńskim nie słyszalem....
 

baranskia

Member
ODP.:) Z zemsty! Bo tylko on widział z kosmosu jak panowie K. ukradli Księżyc! :))))

ODP.: ;)
ludzie mówią że...
Z zemsty! Bo tylko on widział z kosmosu jak panowie K. ukradli Księżyc! :))))

PS:
Folks, Wasze koncepcje też są ciekawe i odkrywcze! Gratuluję Wam!
Adam B. (Bia - PL)


[do adminów:
a dlaczegóż to DZISIAJ nie możnabyło wyedytować tego mojego postu #1???]
zaskoczony kompletnie

baranskia
 

Duzers

New member
marcinoko napisał:
Prawda jest taka że żyjemy w państwie które nie pomaga swoim obywatelą, tylko ich okrada na każdym kroku, obecny rząd tylko sięga do kieszeni ludzi, a co chwila sięgają coraz głębiej wymyślając nowe opłaty. Niedługo dojdzie do tego że opodatkują powietrze...

Zasmucę Cię Kolego. Podatek od powietrza już jest. Nazywa się klimatyczne i płaciłem go ostatnio w pażdzierniku 2005 w ... w Krakowie za mieszkanie w hotelu przy rynku...Wcześniej płaciłem ten "podatek" jak bywałem na wakacjach na mazurach...Z tego co wiem to płaci się go do kasy gminy( za pośrednictwem np. hotelu - wystawiają nawet kwit) czy podobnej kasy. Wiem że na mazurach to miły pan brał od nas pieniążki na ten "podatek" do własnej kieszeni i żadnego kwitu nie wystawiał...
Eeeeehhhhhh...smutny ten kraj.

Pozdrawiam
 

gregowal

Member
Bracia vs Hermaszewski to proste! Bo wychwalał Jaruzela. Był na jego usługach czyli robił dobry PR komuchom. I to był jego błąd. Gdyby nawet teraz powiedział, że był głupi że w tym uczestniczył to byłoby mu wybaczone (bo jak by powiedział, że nieświadom to nikt by mu nie uwierzył) . A tak niestety stał na zdjęciu obok nieodpowiednich osób. I nie wystarczy przedrzeć na pół!
Moim zdaniem Hermaszewski sam musi zrobić ruch. Ale jak będzie obstawał przy kolegach ze zdjęcia to ja jestem przeciw niemu.
Śmierć komuchom (a dlaczego? a choćby pamiętam, że w tych czasach miałem najlepszy sprzęt hi-fi SANSUI - tylko kurczę nie grał bo był przyklejony na ścianie nad biurkiem w postaci stron z katalogu wysykowego).
Trzymam kciuki za Herma aby zrobił odważny ruch.

A co do podatku od powietrza to chyba we wszystkich krajach są takie opłaty w miejscowościach turystycznych ale tam na pewno nie biorą tego do swojej kieszeni. I to też pozostało nam z tamtych czasów.
No i na koniec - kiepsko kradli ten księżyc bo ostatnio go widziałem.
 

navy

Member
gregowal=> to jest wątek w dziale "humor". Humor jest wtedy jak się człowiek smieje a nie jak narzeka. Usmiechu życzę, takiego w High Def.
 

gregowal

Member
navy, sorka że zapomniałem podkreślić że głównie to chodziło mi o te SANSUI. Ale to rzeczywiście raczej z kategorii czarnego humoru.
 

LordKszyh

New member
Chętnie bym wypowiedział swoją opinię na temat rządząych braci, ale przykryję to zasłoną milczenia gdyż nie chcę tułać się po sądach jak niejaki Hubert H. Nie jestem już taki pewny, czy to naprawdę wolny kraj...
 
Ostatnia edycja:

szopen

New member
Bez reklam
dnc napisał:
Nie subwoofer, ale tubę basową... :D

No! Tego zestawu to "podłogowcami" bym nie nazwał.
Nawet nie "podstawkowymi"
Może......."monitorki"?
icon7.gif
 
Do góry