Beka z Davida Beckhama!:)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja wręcz przeciwnie, za Beckamem nie przepadam, za to Jimmy Fallon jest genialny. Tutaj lepsze z Baldwinem ;) :

[youtube]HkLk1YUEoKA[/youtube]
 

gerus6

Active member
Bez reklam
To ma być śmieszne? mnie takie coś brzydzi ;) ale może się nie znam :) lecz nie trawię tego typu humoru
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze nie zajrzałem do watku, a już wiedziałem ze będzie zgrzedzenie ;)
Tak, to zarty niskich lotow, ale w wykonaniu poważnie wygladajacego "dżentelmena", a Baldwin ma specyficzna osobowość, to jak najbardziej smieszne. Wiecej luzu kolego, nikt nie mowi żeby się tak bawic z ciocią na imieninach :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i jak tu się wyluzować jak na widok plucia sobie do ust mam jakieś
dziwne odruchy ;) (coś z wiekiem robię się bardzo delikatny :))
Kiedyś oglądałem jakąś komedię i facet włożył sobie szczoteczkę
do zębów w tyłek, ale to było śmieszne ;) dobra bo od samego pisania
mam pełno śliny w ustach, koniec pisania na takie tematy :)

Zdecydowanie musisz sie wyluzowac, albo raczej przyzwyczaic.
Biorac pod uwage trendy jakie dzis nas otaczaja, smialo mozna stwierdzic ze lepiej juz nie bedzie.
Wole juz obejrzec Baldwina, co do ktorego jestem przekonany ze ma dystans do siebie, jak ogladac bande dzieciakow ktorzy podpalaja sobie wlosy a potem chwala sie tym na YT, nie wspominajac juz o filmach gdzie szczoteczka laduje w 4 literach ;)
 
Niestety coraz lepsze rzeczy będą nam pokazywać i puszczać do słuchania. W radio ostatnio leci reklama jakoś suplementu z błonnikiem.

"Czujesz się ociężała? Wyrzuć to z siebie! (...) duża zawartość błonnika pozwala oczyścić jelita" :/
 
Do góry