Hitachi 55hb6w62

macios555

New member
Dobry

Witam, to mój pierwszy post na tym forum.

Zakupiłem ten model Hitachi tydzień temu i postaram się coś napisać na jego temat.
Jestem zaskoczony jakością obrazu tego telewizora w stosunku do jego niskiej ceny. Ma dobrą jasność, kąty widzenia i kontrast po grzebaniu w ustawieniach ale to tylko moje odczucia. Matryca jest matowa i równomiernie podświetlona przez diody umieszczone z tyłu. Dzięki temu ma dużą głębokość. Ma wifi, bluetooth, aplikacje, usb i wszystkie dekodery. Działa dobrze, lecz nie jest demonem prędkości. W porównaniu do telewizora Sony z Androidem działa z podobną prędkością. Odkryłem, że jego niska cena jest spowodowana fatalnym wręcz wykonaniem. Ramka odstaje od matrycy i czuć, że jest delikatny, jednak po powieszeniu na ścianie nie zauważa się tego. Miałem też ciekawą przygodę z nim. Otóż po powieszeniu na ścianie zauważyłem czerwoną plamę na środku matrycy. Okazało się, że podczas wieszania matryca "wygięła się". Wystarczyło ją lekko dotknąć na środku i wszystko wróciło do normy.

Mimo fatalnego wykonania polecam ten model bo za taką cenę (ok. 2000zł) jest to bardzo dobry telewizor.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej - bardzo dobry model.
Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis.
 

m4lpa

New member
Orientuje się ktoś, czy ten telewizora ma wyjście optyczne na dźwięk z możliwością pass-trough?
Chcę go kupić i podłaczyć PS4 przez kabel HDMI, oraz Xboxa 360, również przez HDMI. Ale mam w amplitunerze tylko jedno wejście optyczne. I tak myślałem, że telewizor z HDMI przeniesie dźwięk na optyczne i jedno wyjście wystarczy.
Ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji czy to się uda.
 
Do góry