Hitachi 55HGW69 55” 4K za 2600 PLN

Marta84

New member
Gdyby ktos z was szukał to dzis na Ibood jest ten telewizor w bardzo dobrej cenie.


Przechwytywanie.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie - ma matrycę natywną 50Hz.
Tak ma model z matrycą 100 Hz - 65HZT663 za 5500 zł z kalibracją.
 

peter1819

New member
Nadal nie wiem co mam kupić i skaczę z telewizora na telewizor ::
Czy coś więcej wiadomo o tym TV?
Jak matryca VA czy IPS ? Z kątów wynika, że IPS ale kto jest jej producentem?
Ilu bitowa 8 czy 10 ?
Input lag ?
Banding , clouding ?
Czy ten soundbar pójdzie z nim - AXSO14BTU - zapewne po słuchawkowym tak, ale znalazłem czy po cyfrowym ?
Jeśli cena za TV z kalibracją poniżej 3000 PLN to biorę.
Chyba że i soundbar będzie możliwy do kupienia do kompletu.
Nie jest melomanem i fanem szybkiej piłki.
Jeśli PS4 pójdzie a dźwięk będzie ciut lepszy od głośników wbudowanych to jestem zainteresowany od zaraz.
 

peter1819

New member
Mam. Kupiłem 16 lutego i jestem zadowolony. W tej cenie nic mi więcej nie potrzeba (dużo poniżej np.ME). Dokupiłem sounbara też Hitachi i fajnie teraz to gra. Podłączenie po optyku. Smart działa bardzo fajnie. Przeglądarka też. Ps4 działa-młody zadowolony.2x ostatnie mecze obejrzane-bez zastrzeżeń. Znalazłem 1 (jeden) martwy piksel. Pilot trochę drętwy ale ujdzie. Do wykonania i spasowania zero zastrzeżeń. Na razie tylko naziemna, czekamy na kabel. Polecam.
 
Ostatnia edycja:

peter1819

New member
Tak pamiętam tylko na razie nie mam gdzie.
Dziękuję Ci za dobre rady i kontakt do zajomego. Rozjaśnił mi trochę w temacie Tv dla zwykłych wyjadaczy.
 

peter1819

New member
Ok. Nie ma sprawy. Sorki za nerwa:)
A tak dzisiaj jeszcze raz przejrzałem matrycę na różnych kolorach i już go nie znalazłem, choć dobrze pamiętam gdzie był. Dziwne. Klawiarura i myszka po Bluetoothu też działa.
 

CORTEZ

New member
I tak sobie myślę powolutku. Nie udało mi się kupić (z powodu głupiej polityki ratalnej FHD Samsunga), więc może mimo 50Hz matrycy ten Hitachi w cenie niższej o dobre 700 zł będzie optymalnym wyborem, zwłaszcza że jest 4K? kiki dobrze ocenił mniejszą przekątną w teście (w tej klasie cenowej), więc do niewygórowanych żądań sieciowo-grających i przy założeniu, że będę oglądał TV z kabla/naziemnie i dużo filmów za pośrednictwem USB, może jednak Hitachi...
 
Do góry