Hitachi 55HGW69 55” 4K za 2600 PLN

omot

Member
Dzieki cortez ..
Dziala nawet ok, tylko wolno przełącza programy w DVB-T.

Scrreeny mozna umieśćić tutaj w poście,
dajać Opcje zaawansowe przy pisaniu posta i potem przwijaj na dół az zobaczysz zarzadzaj załacznikami.
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
Nie, niestety nie ma obrotowej podstawy. Dwie ala chromowane stopy. Powiedźcie gdzie i jak umieścić zdjęcia.

Czyli wszędzie w sieci dają zdjęcie od czapy, bo sugerowałem się tym
hitachi-55f501hg2w69,15353094873_7.jpg
 

peter1819

New member
Trochę duże zrobiły mi się te zdjęcia z telefonu i muszę je obrobić na kompie. Chyba, że ktoś ma ochotę się pobawić, to mogę wysłać na e-maila.
 
Ostatnia edycja:

peter1819

New member
To zawiniątko ze sreberka to tymczasowo. Nie wiemy jeszcze czy TV będzie tak powieszony i czy pójdzie kanał czy maskownica. Odległość od kanapy do TV to 3.5 metra. Powieszony na uchwycie Vivanco seria titanium uchylny. Menu przetłumaczone bardzo dobrze. Nie znalazłem błędów.
 

peter1819

New member
Zdjęcia są trochę nieostre, teraz to dopiero widzę. Tak jak pisałem wcześniej. Obraz ok. Nie mam zastrzeżeń. Oglądałem na nim dwa mecze i sygnał tylko z naziemnej ale dla mnie ok. Smart działa sprawnie ale mam małą prędkość neta. 100Hz to nie jest więc w demach jest różnie.
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
A soundbar dużo poprawia dźwiękowo? Bo opinie skrajnie różne w sieci na jego temat, no ale cena wiele pozwala wybaczyć.
 

peter1819

New member
Jest trochę więcej basu i czystszy,głębszy dźwięk. Po optyku. Tv ustawione tak między 5-10, a reszta z soundbara.
 

omot

Member
OK, dzieki peter za zdjecia ;) Fajnie to wyglada.
Powiedz jeszcze czy ... nagrania z dvb-t są kodowane tzn
czy da sie jej odtworzyc na innym tv , i jak szybko zmieniaja
sie programy.
 

peter1819

New member
Na tym filmiku powyżej jest pokazane jak przełącza kanaly. Sprawdzę jak to wygląda u mnie. Ale dopiero we wtorek. Powiedźcie, gdzie w Łodzi zrobię kalibrację w rozsądnych pieniądzach. Mam tutaj całkiem nie daleko jedną, miłą osobę. Muszę się do niej uśmiechnąć, może potraktuje mnie ulgowo.
Nie nagrywałem jeszcze nic ma pamięć zewnętrzną. Również sprawdzę to we wtorek.
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
Jeden z użytkowników (z przywołanego już filmu na YT) tak ocenia swój egz.: "Jakoś obrazu zarówno w 4K jak i Full HD jest bardzo dobra - zwłaszcza 4k, gdyż z Full HD stojąc blisko ekranu widać pojedyncze pixele (ale raczej to nie uniknione w matrycach tego typu).

Podświetlenie matrycy - raczej ok, widać, że jest podświetlana po bokach, tj. lekko jaśniej tam jest, ale zupełnie nie przeszkadza to w odbiorze. Kolor czarny jest czarny a nie szary"
 
Znalazłem kilka TV HITACHI które mnie interesują tj :
1. Hitachi 65F501HZ2W69
2. Hitachi 65HZT663D
3. Hitachi 55F501HG2W69
4. Hitachi 55HZT66

Co o nich można powiedzieć, matryca 60 czy 120Hz, jasność itp.
Najwięcej opinii jest na temat HG2W 69 ?
Jak możecie cos doradzić to z góry dzięki
 

peter1819

New member
Sorki ale masz model HGW jak w tytule czy HTZ ?

Ja posiadam 55HGW69


Z przełączaniem kanałów jest podobnoe jak na filmiku,może ciut szybciej. Na pewno najpierw dekodowany jest dźwięk a po chwili pojawia się obraz. Kanały szybciej "łapią" jak używamy P+ P-. Po prostu wybierając kanał z bloku numerycznego talewizor jakby czeka na kolejny numer np.12. Jak nie następuje żadna akcja, TV przerzuca kanał.
Test nagrywania później. Dziś już nie dam rady.
 
Ostatnia edycja:
Ok dzięki za info. Ja oglądam z nc+. Ja znalazłem HG2W69 a stronie euro i tsm na zdjeciu jest na stopce nie na dwóch nóżkach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał 65HZT663 - to model z matrycą 100Hz.
Masz specjalna ceną z kalibracją gratis.
 
Do góry