Reaktywacja TV Hitachi w Polsce, szczegóły już wkrótce na portalu.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Reaktywacja TV Hitachi w Polsce, szczegóły już wkrótce na portalu.
CES294.jpg


Hitachi wraca do gry, oby jakość była jak za starych dobrych czasów gdzie Hitachi należało do absolutnej czołówki jakości obrazu:


CES242.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/ces-2008/20537-ces-2008-h-jak-hitachi.html



http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/27582-hitachi-37-ut-mx70-super-slim-test.html

 

collider

New member
Bez reklam
Pamietam ich sprzet, boomboxy, odtwarzacze z mozliwoscia nagrywania i powiem szczerze byly to produkty bardzo dobrej jakosci.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
dobra informacja....jestem za dominacja Japonii....kiedys wystarczyla tylko Japonia a i Europa miala cos do powiedzenia...Orion,Otake,Hitachi,Sharp,Panasonic,JVC,Sony,Pioneer,Funai,NEC,Toshiba,Sanyo(swietne magnetowidy) i inne...jakby bylo milo gdyby wszystkie dzialaly na nowo globalnie...
 

3echo

Member
Bez reklam
dobra informacja....jestem za dominacja Japonii....kiedys wystarczyla tylko Japonia a i Europa miala cos do powiedzenia...Orion,Otake,Hitachi,Sharp,Panasonic,JVC,Sony,Pioneer,Funai,NEC,Toshiba,Sanyo(swietne magnetowidy) i inne...jakby bylo milo gdyby wszystkie dzialaly na nowo globalnie...

Też lubię Japończyków,ale to może wynika z tego,że jak się kupowało sprzęt,to albo Japoński albo Polski.Takie były czasy,ale fajne czasy,bo jakość tych produktów była rewelacyjna.Czy to Sony,Panasonic czy Funai itp,to praktycznie rzadko coś się psuło.Teraz Japońcy poszli w tym kierunku co wszyscy.Takie prawa rynku.Ale trzymam za nich kciuki,bo taki sentyment został,a może i przez to jakość wróci.Im więcej firm na rynku tym lepiej dla konsumenta.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rano będzie sprawozdanie.
Bardzo ładne modele i to od klasy podstawowej po 4K.
Obecny był dyr generalny Hitachi RTV na Europę i przedstawił strategię.
Firma sprzedaje 1 mln telewizorów w Europie, głównie w UK.
 

pierwszyy

Member
dzisiejsze tv hitachi produkowane przez turecki vestel, to ten sam producent, który "wyrabia" tv dla takich szmelco-marketowych marek jak Technika, Techwood, Celcus, Bush itp. Z tych samych komponentów budowane są dzisiejsze tv hitachi...

ale za to są bardzo ładne :p
 

pantomima

Banned
Kiki kiedy Oled Panasonica dojedzie na testy ?
Bez urazy ale na forum robi sie nudno , za malo tego tamtego a przedewszystkim testow wszelakiej masci .
Pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic kosztuje 42 tyś zł, trochę dużo mimo wszystko.
Nikt się nie pyta to nie myślałem o teście tego modelu.
 

pantomima

Banned
To ze nikt nie pyta nie oznacza ze nikt na ten test nie czeka .
Za obrobke obrazu odpowida elektronika .
Sam jestem ciekaw jak wypadnie Panas w stos do Lg na tej samej matrycy .
Fajnie by bylo gdyby ukazal sie taki test poniewaz z 2016 tym zapewne ukaza sie inne oledy moze juz nawet nie tylko w wydaniu Lg,Panasonica .Byl by jakis punkt odniesienia.
Mysle ze warto zestawic ze soba na chwile obecna oled Lg z oledem od Panasa .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak model Panasonic OLED 65" na matrycy LG kosztuje 42.000 zł
A Oled LG 65" na tej samej matrycy kosztuje 18.000 zł . Czyli masz jeden telewizor dla siebie, drugi 65" z HDR LG masz gratis dla rodziców i jeszcze jeden 65" gratis za 7.000 zł i to bardzo dobry Sony lub Philips.
Gdyby Panasonic miał swoje matryce to ok.
A tak, sorry...
 

mafia35

New member
Bez reklam
Szkoda... Tak jak kolega wcześniej napisał - marketówka. Do tego powyższy model nieudolnie udaje z wyglądu Samsunga H7000 (oprócz podstawy).

Wysłane z mojego SM-G900F
 
Do góry