Tanie HD DVD :)

koven

New member
W ultimie. 79 zł napęd i pilot do X360 lub za 119 z 2 filmami. Napęd kompatybilny jest też z Win Vista i XP(w tym drugim trzeba trochę się pobawić)
 

koven

New member
Jakość czego? To jest sam napęd, który do działania potrzebuje PC lub konsoli. Jeśli chodzi o wyświetlanie filmów przez konsole to gdzieś w necie widziałem test, jakość z PC - tu decydują użyte filtry/codeki Ja już zamówiłem. Jutro powinno dojść.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
jakość filmow z tego napedu, xboxa mam kompa tez, interesuje mnie tylko czy warto to kupic czy radzi sobie z hd dvd tak jak "normalne" odtwarzacze hd dvd?
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Mam napęd od kilku dni, na razie nie podłączałem bo nie mam żadnego filmu.

Czy to prawda że hd dvd poprzez połączenie internetowe umożliwia dogranie napisów czy coś podobnego ?
 

BoDeX

New member
Liptonosz napisał:
Mam napęd od kilku dni, na razie nie podłączałem bo nie mam żadnego filmu.

Czy to prawda że hd dvd poprzez połączenie internetowe umożliwia dogranie napisów czy coś podobnego ?


Musiałbyś zgrać film na dysk, dokonać modyfikacji zawartości i wówczas
można się cieszyć filmem HD-DVD z polskimi napisami :)


Pzdr.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ok dzięki za info, taka operacja mija się dla mnie z celem, został mi jedynie zakup filmów z polskimi napisami.

przy okazji jak ktoś ma jakies filmy na zbyciu chętnie coś kupię.

pzdro
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Jeszcze jedno pytanie odnośnie "doczepienia" polskich napisów do hd dvd. Mam odtwarzacz do xbox 360. Jeżeli go podłącze do kompa i odpale tak jak sugerują inni w power dvd to będę mógł dołączyć napisy w jakiś sposób.

Ogólnie to lipa z tym hd dvd w polsce, wybór filmów z napisami polskimi jest tak żenujący że mi się odechciewa patrzeć na ten cały spis.
 

BoDeX

New member
Liptonosz napisał:
Mam odtwarzacz do xbox 360. Jeżeli go podłącze do kompa i odpale tak jak sugerują inni w power dvd to będę mógł dołączyć napisy w jakiś sposób.

Tak - jeśli napiszesz je sobie na kartce i ręcznie będziesz po koleii przyklejał na monitorze ! :)


Nie ma szans .
 

gothric

New member
BoDeX napisał:
Tak - jeśli napiszesz je sobie na kartce i ręcznie będziesz po koleii przyklejał na monitorze ! :)


Nie ma szans .

Jak to nie ma szans. Programem PlaySubtitles można podłożyć napisy do każdego odtwarzacza, a już napewno do PowerDVD. Robię tak do wszystkich HDDVD zgromadzonych na dysku a nie posiadających polskich napisów.;)
 

BoDeX

New member
Przeczytaj pytanie raz jeszcze .

Kolega chce : włożyć płytę , uruchomić PLAY i cieszyć się napisami.

O możliwości wklejenia napisów do plików filmu HDDVD na dysku nie było
mowy .

Opisz procedurę uruchamiania , a może namówisz kolegę na swój patent.
 

v80trek

New member
Witam, jeżeli ktoś jest zainteresowany odtwarzaczem hd-dvd do Xboxa mogę sprzedać za 75 zł ( nowy, nie otwierany ) Proszę pisać ;)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
witam,

dzięki gothric za info jak kupie jakieś hd dvd to to przetesuje o to mi chodzilo zeby odpalic film z hd dvd i w locie dokleic napisy.
 

gothric

New member
Liptonosz napisał:
Jeszcze jedno pytanie odnośnie "doczepienia" polskich napisów do hd dvd. Mam odtwarzacz do xbox 360. Jeżeli go podłącze do kompa i odpale tak jak sugerują inni w power dvd to będę mógł dołączyć napisy w jakiś sposób.

Ogólnie to lipa z tym hd dvd w polsce, wybór filmów z napisami polskimi jest tak żenujący że mi się odechciewa patrzeć na ten cały spis.

Przeczytałem pytanie raz jeszcze i dochodzę do wniosku iż Liptonosz oczekiwał włśnie odpowiedzi jaką udzieliłem.
Dołączy napisy przy pomocy PlaySubtitle.

Pozdrawiam
Ryszard
 
Do góry