problem z odtwarzaniem hd na manta 034 hdmi

rysiacz

New member
:) Witam .
Mam problem z odtworzeniem jakiego kolwiek filmu w HD na Manta 034 hdmi. Probowalem z roznych zrodel oczywiscie w kompresji i typ mkv , avi ,na przykladzie Prison break 720 dostepny na torrent, nie znam sie az tak bardzo na tym.Na ekranie wyskakuje mi komunikat problem resolution i powraca na szate manty,dzwiek zas idzie.Pomyslalem ,ze gdy jest tak powazne i szerokie menu w kwesti HDTV w Manta to powinna cos odtworzyc w wyzszym formacie. Dziekuje z gory. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Ramzes765

New member
Bez reklam
A gdzie masz napisane ze Twoje DVD odtworzy taki format?

Manta ma tylko wyjscie HDMI ale to nie oznacza ze odtworzy format HD. Manta to zwylky odtwarzacz DVD
 

rysiacz

New member
To troche dziwne,jak wczesniej pisalem po co sa tak rozwiniete ustawienia (rodzaj rozdzielczosci i kilka innych ustawien zwiazanych z wysoka rozdzielczoscia)
co najmniej jakis zart "jezeli to prawda"
Nie wymagalem by manta pociagnela Blu ray,poprostu kojarzylem ze jakis filmik w hd divx poradzi se i do tego wlasnie jest stworzona .
 

szwajcar

New member
O święta naiwności. :)

Jeżeli się trochę, chociaż ociupinkę zainteresował byś tematem, to wiedział byś, że to zwykły odtwarzacz DVD/Divx i obsługuje do najwyżej rozdzielczości równe i niższe PAL.

I uniknął rozczarowania.

Lord HDMI jest wyposażony w skaler (całkiem niezły jak na cenę odtwrzacza), który podnosi rodzielczość odtwarzanego materiału do rozielczości HD.
Programowo interperpolując punkty pośrednie.
 

rysiacz

New member
Dzieki za odpowiedz ,a tematem zaczalem interesowac sie od niedawna ,dlatego tez szukalem odpowiedzi na takim forum.Wiec jezeli sprawa przedstawia sie w ten sposob ,to poprostu smiem stwierdzic ze to jedna wielka lipa wyposazajac Mante 034 w wyjsci hdmi i rozbudowane dosc powaznie menu dotyczace tematu.

Ok. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam .
Ps. Poprostu inwestowac w Blu ray lub tez pozadny laptop z konkretna karta grafiki.heh..
 

Szemot

New member
Pewnie, ze lipa i na dodatek typowy chwyt marketingowy. A pzoa tym jednak HDMI nawet w czyms takim to chyba mimo wszystko dobre bo mozesz dzwiek i obraz przesłąc jednym kablem (chyba ze Manta nie moze przesłac obrazu przez HDMI) i to kablem grubosci Coaxiala wiec to chyba i tak nie takie bezsensowne jednak. Co dorozdzielczosci filmów to masz w specyfikacji zapewne nepisana maxymalną rozdzielczosc filmów jaka możesz wyświetlić. Ja przynajmniej w moim KISSie tak mam i jest to rozdzielczosc nieco wieksza niz PAL ale duzo mniejsza niz 720p.

Jesli chodzi o odtwarzacz Divx HD to wiem tylko o jednym czyli KISS DP1600 http://www.kiss.tami.pl/index.php?id=1?id=1&k=32&np=Odtwarzacze_High_Definition Coprawda nie odtwarza totalnie wszyskich formatów HD ale jest to najlepsze co mozesz znalexc z tego segmentu. Jednak wada najwieksza jest to ,ze kosztuje 4-5 razy wiecej niz dałes za Mante
 

rysiacz

New member
Witam, ok. dzieki za podpowiedzi ,mysle ze trzeba poprostu troche zaczekac ,moze w najblizszym czasie pokaze sie cos ciekawego.

pozdrawiam.
 

Szemot

New member
Generalnie to powinno juz dawno i az dziw, ze nie ma. Moze dlatego Kiss kosztuje tyle bo albo Kiss albo nic.
 

jamuga

New member
Może jednak DViCO TViX M-6500A?....

Może zamiast KISSA ten sprzęt?
Co prawda zamiast napędu optycznego ma HD SATA2....
Ja mam od dwóch tygodni i nie zamieniłbym się na nic obecnie...
Kupować raczej w Azji / ja kupiłem na e-bayu w Singapurze /
bo o wiele taniej niż w Europie.
 
Do góry