Hd Dvd Toshiba HD-ep35

xye5

New member
literowka HD-EP35

witam

czy ktos z szanownych forumowiczow posiada to "CUDO"

ja wlasnie popelnilem ten zakup i teraz jak nie miala baba klopotu to ma

pierwszy film jaki odpalilem zagral ok
potem testosteron i tutaj kaszana

non DVD format !!!

no mowie sobie plyta pewno zrypana to wymiana plyty i przy okazji zakup apocalyto testosteron jak nie gral tak nie gra apocalypto gra

oficerowie czesc 1 pierwsza plyta odcinki 1-2 gra 4-6 niestety
plyta druga dla odimany pierwsza plyta nie gra druga gra

taxi 4 niestety nie !!!

czy ja mam pecha ? czy player tak ma ?
czy ktos posiada ten model i udalo mu sie obejrzec filmy ktore wymienilem ?

pozdrawiam

literowka HD-EP35 oczywiscie mialo byc
 
Ostatnia edycja:

rafal5570

New member
Witam kolego,

Ja osobiście posiadam model hd-a2 (z usa), który odtwarza mi wszystkie filmy jakie kiedykolwiek próbowałem na nim odtwarzać (oczywiście HD) a mam ich 23 łacznie z tymi wymienionymi przez ciebie. Moj kolo kiedy zobaczył jak to cudo odtwarza filmy kupil własnie HD-EP35 i jak dotąd wszystko to co mu pożyczyłem idzie wyśmienicie. Taki sprzęt nie powinien mieć żadnych zacięć. Spróbuj ewentualnie zrobić update firmwaru, ale jeśli masz gwarancję to go po prostu wymień. A tak poza tym gratuluję wyboru bo sprzęt jest naprawdę wysokiej klasy..

pozdrawiam
 

xye5

New member
rafal5570 napisał:
Witam kolego,

Spróbuj ewentualnie zrobić update firmwaru, ale jeśli masz gwarancję to go po prostu wymień. A tak poza tym gratuluję wyboru bo sprzęt jest naprawdę wysokiej klasy..

pozdrawiam

soft najnowszy

w sklepie dowiedzialem sie ze podobno toshiba potwierdzila problem z ep35
i sa problemy z czytaniem plyt z tym ze niestety nie udalo mi sie uzyskac informacji czy jest to do naprawienia softem ktory wydadza

na forach spotkalem sie juz z informacja na temat ze sobie ep35 nie radzi z plytkami

jestem w trakcie wymieniania na xe1 ale jakos sie strasznie to slimaczy czekam juz 2 tydzien moze bede mial w czwartek moze nie

jeszcze raz dzieki za info

pozdrawiam
 

redcolor

New member
Toshiba tak ma

Dałem się nabrać /zasugerowany ,,specjalistami" z branży/na zakup HD-E1,jakieś 5 miesięcy temu,więc mam pewne doswiadczenie z tym najzwyklejszym złomem ,który: Odtwarza poprawnie tylko format HD DVD,płyty DVD niektóre,płyty Audio-CD z dziwnymi przerwami lub w ogóle,czasami wymaga ,,resetu" i ma jeszcze 10 innych wad o których już pisałem.Na pocieszenie-jest serwis gwarancyjny w kilku miastach.
 

M68

New member
xye5 napisał:
...
w sklepie dowiedzialem sie ze podobno toshiba potwierdzila problem z ep35
i sa problemy z czytaniem plyt z tym ze niestety nie udalo mi sie uzyskac informacji czy jest to do naprawienia softem ktory wydadza.

na forach spotkalem sie juz z informacja na temat ze sobie ep35 nie radzi z plytkami ...
.

Witam.
EP35 i EP30 nie odtwarzają tylko kilku pozycji tłoczonych w Polsce (TAXI 4, Testosteron, Świadek Koronny, Zabójczy Numer, Cesarzowa, Katyń, Oficerowie (2 płyta z I cz.,1 płyta z IIcz.) oraz Artur i Minimki), płyty z innych tłoczni (kupione w UK,AU,S i D) bez problemu. Czyli wnioskuje że to nie wina odtwarzacza tylko prawidłowego wyprodukowania płyty, którą poprawnie odczyta napęd trzeciej generacji. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.
Pozdrawiam
 
Do góry