HD DVD Toshiba HD-E1 update

glumen

New member
Czy ktoś updateował swój odtwarzacz? Ja dziś to zrobiłem i chyba nie widzę żadnych różnic. Może ktoś znalazł szczegółowe informacje w sieci co dokładnie zostało poprawiane?
 

spoko40

New member
Witam
Zakupiłem niedawno DVD HD-E1 jestem bardzo zadowolony z jakości odtwarzanych płyt dvd. Sprawdziłem wersję firmware w odtwarzaczu i jest to chyba jedna z pierwszych 1.2. Znalazłem w sieci nowszą wersję 2.8 i z tym związane jest pytanie, czy mogę wgrać od razu tą najnowszą? Pytanie drugie jak wypalić płytę cd z obrazem firmwaru, wiem że w sesji zamkniętej ale czy ustawić na track at once czy disc at once, czy jest jakaś róznica? Proszę o wyrozumiałość nie chciałbym zniszczyć odtwarzacza.
 

Zymek

New member
Witam
Jestem uzytkownikiem HD-E1..Zaraz po zakupie wgrałem soft 2.8.Podłączyłem pod component Tv.Wszystko o.k.Teraz chciałem spróbowac pod HDMI i ...klapa .Nie ma sygnału z DVD.Co może byc przyczyną ,czyzby soft bo na "fabrycznym '' to leciało.Kable szt 2 sprawne.Na każdym z 3 wejsc HDMI działa tuner HD Ferguson 8900 bez problemu.Już asm nie wiem o co jest grane i prosze o jakies sugestie.
 
Do góry