Transformers w wersji HD DVD

redcolor

New member
wielka prośba -czy ktoś,kto oglądał ,,Transformers" w formacie HD DVD może podzielić się wrażeniami?Czy naprawdę kapcie spadają? Z czterech filmów które ostatnio obejrzałem w HD DVD polecam tylko ,,Cesarzową".
 

jarojaw

New member
redcolor napisał:
wielka prośba -czy ktoś,kto oglądał ,,Transformers" w formacie HD DVD może podzielić się wrażeniami?Czy naprawdę kapcie spadają? Z czterech filmów które ostatnio obejrzałem w HD DVD polecam tylko ,,Cesarzową".
Mam Transformwrsów
Czy pbraz powala??? Nie umiem ci tego określić
Poprostu tak się przyzwyczaiłem do HD DVD ,że nie wiem jak wygląda SD.
Ale powiem jedno - warto wydać 100zł na HD DVD.
I bez względu,że ktoś określi mnie maniakiem HD ale jednakobraz pomiędzy SD a HD to ogroma przestrzeń. WARTO:eek:k:
 

timbot

New member
Bez reklam
torochu z innej bajki, ale Transformersy widziałem w cyfrowym kinie wysokiej rozdzielczosci i bylem pod niesamowitym wrazeniem.
potem widzialem je w "kopi zapasowej" divixa dwupłytowego (czyli jakosc prawie dvd) i tesknielem za ta jakoscia obrazu z kina, wiec pewnie w hd dvd bedzie rowniez super
 

JACEK2

New member
redcolor napisał:
wielka prośba -czy ktoś,kto oglądał ,,Transformers" w formacie HD DVD może podzielić się wrażeniami?Czy naprawdę kapcie spadają? Z czterech filmów które ostatnio obejrzałem w HD DVD polecam tylko ,,Cesarzową".

Mam ten film w HD DVD wersji USA , obraz jest doskonaly , film moze byc uzyty za demo
Polecam rowniez doskonale technicznie
Galapagos :http://hddvd.highdefdigest.com/932/galapagos.html
Living Lanscape :http://hddvd.highdefdigest.com/925/livinglandscapes_worldsmostbeautiful.html
 

bialy_1

New member
Witam,
mam ten film na płycie HD-DVD w 1080p i powiem szczerze, że nie rozumiem, dlaczego nie dostał oscara w zeszłym roku za efekty specjalne? To jeden z lepiej dopracowanych i zrobionych technicznie filmów jakich widziałem. Genialne rozwiązania i dbałość o szczegóły jeśli chodzi o roboty.
(nawet zęby widać u nich)

Polecam i to BARDZO!!
 
Do góry