Toshiba HDDVD

T

TESTER

Guest
Witam! Interesuje mnie Toshiba HDDVD, czytalem juz kilka postuw i wyczytalem ze toshiba nie upskaluje zwyklych filmuw dvd po componencie Yuv w 720p 1080i ale niewiem czy mozna zastosowac progressive scan 576p albo 480p, no i jeszcze co mnie interesuje to poco jest ten LAN czy jest to naprawde potrzebne jesli tak to co z osobami kture nieposiadaja internetu?
 

Deimos

Banned
Witaj, nikt Ci raczej nie odpowie, ponieważ prawdopodobnie nikt z forumowiczów nie zetknął się jeszcze z tym sprzętem.
Na dzień dzisiejszy i tak do końca nie wiadomo, czy na rynku pozostanie jeden format HD DVD, czy Blu Ray, A MOŻE OBA FORMATY BĘDĄ FUNKCJONOWAĆ RÓWNOLEGLE.
Ja osobiście czekam na jakąś stabilizacje, a bardzo prawdopodobne, że juz niedługo wyjdzie DVD z obydwoma formatami i wówczas dopiero warto podjąć konkretną decyzje.
Proponuje Koledze jednak cierpliwość, bo to się opłaci :)
 

bratpit

New member
Lan w Toshibie HD-E1 sluzy do update'u firmware przez internet.

Po componencie obraz z DVD wypuszcza w 576p, po HDMI ladnie skaluje do wczesniej wybranej rozdzielczosci.
 

autorus

New member
Czy warto kombinować z hdmi? Chodzi o to ze mam tylko jedno hdmi juz podłączone do nbox. I teraz component mi został. I pytanko jest takie. Czy różnica dla zwykłych dvd jest aż tak duża żeby kupować rodzielacz za 500zł?

Autorus

bratpit napisał:
Lan w Toshibie HD-E1 sluzy do update'u firmware przez internet.

Po componencie obraz z DVD wypuszcza w 576p, po HDMI ladnie skaluje do wczesniej wybranej rozdzielczosci.
 

bratpit

New member
Odtwarzacz dostalem wczoraj i nie zdazylem sie jeszcze nim nacieszyc. :) Wieczorem po pracy sprawdze jak duza jest roznica pomiedzy HDMI a componentem i dam Ci znac. Zreszta, czytalem na sasiednim forum, ze tez dzisiaj dostales... :)
 

autorus

New member
Właśnie dostałe :) Więc jak wieczorkiem znajdę czas ( a znajdę ) to posprawdzam wszystko.

Autorus

bratpit napisał:
Odtwarzacz dostalem wczoraj i nie zdazylem sie jeszcze nim nacieszyc. :) Wieczorem po pracy sprawdze jak duza jest roznica pomiedzy HDMI a componentem i dam Ci znac. Zreszta, czytalem na sasiednim forum, ze tez dzisiaj dostales... :)
 

bluray

Banned
To oczywiste,
puśc n-kę po componeńcie a HD DVD po HDMI.
nka gra nawet lepiej po componnentniż po HDMI.
Zaś HD DVD po HDMI to po prostu koniecznośc.
 

maniek700

New member
bluray napisał:
To oczywiste,
puśc n-kę po componeńcie a HD DVD po HDMI.
nka gra nawet lepiej po componnentniż po HDMI.
Zaś HD DVD po HDMI to po prostu koniecznośc.
Święte słowa :cool: Tak posiadam tekże podłączony zestaw i jest lepiej n-ke po component puścić :p
 
Do góry