MediaMarkt w Łodzi - sprawdzajcie zawartość opakowania!!!

chmurek

New member
Dzisiaj wieczorem sąsiadka zakupiła LCD. Rozważała zakup LG lub Samsunga około 26". Poszła sama a oto rezultaty.
Sprzedali jej LG RZ-27LZ55.
Model stary i do tego za 2499PLN!!!!!!!!!!!!!!
To nie koniec. Z uwagi, że na sklepie był ostatni wiec z magazynu przywieźli jej zapakowany. Gdy chcieli sprawdzić Pan stwierdził , że wszystko jest pakowane fabrycznie wiec wszystko jest.
Okazało sie, że
- pudełko z akcesoriami było otworzone
- opakowanie zawierało tylko kabel zasilający i pilot (bez baterii).
Nie ma instrukcji, ani kabli, które powinny być na wyposażeniu.
Trudno znaleźć na sieci pdf z instrukcją co powinno być na stanie TV.
Może ktoś ma taki TV i odpowie co powinno być na wyposażeniu.
Jutro jadę z nią do MM z reklamacją. Zobaczymy co odpowiedzą na tą sytuację.
 

Mabri

New member
chmurek napisał:
Dzisiaj wieczorem sąsiadka zakupiła LCD. Rozważała zakup LG lub Samsunga około 26". Poszła sama a oto rezultaty.
Sprzedali jej LG RZ-27LZ55.
Model stary i do tego za 2499PLN!!!!!!!!!!!!!!
To nie koniec. Z uwagi, że na sklepie był ostatni wiec z magazynu przywieźli jej zapakowany. Gdy chcieli sprawdzić Pan stwierdził , że wszystko jest pakowane fabrycznie wiec wszystko jest.
Okazało sie, że
- pudełko z akcesoriami było otworzone
- opakowanie zawierało tylko kabel zasilający i pilot (bez baterii).
Nie ma instrukcji, ani kabli, które powinny być na wyposażeniu.
Trudno znaleźć na sieci pdf z instrukcją co powinno być na stanie TV.
Może ktoś ma taki TV i odpowie co powinno być na wyposażeniu.
Jutro jadę z nią do MM z reklamacją. Zobaczymy co odpowiedzą na tą sytuację.

To w pudełku było coś innego niż pisało?
 

chmurek

New member
Sasiadka nie zdecydowala sie oddac TV (ja bym oddal). Instrukcje wydrukowali z pdf ale nic w niej nie jest napisane co powinno byc na wyposazeniu TV. Bede wdzieczny jak ktos kto jest posiadaczem tego TV napisze co jest na jego wyposazeniu.
Najlepsza uwaga z MM.
Gdy spytałem sie o sprawdzenie wyposazenia jeszcze jednego TV na stanie uslyszalem ze nie maja pudelka bo zabraniaja im tego przepisy ppoz (!!!!!!). Jednak kiedy nie dalem za wygrana okazalo sie ze pudelko lezy niedaleko TV ale pudelka z wyposazeniem brak.
NIE WIERZCIE W ZAPEWNIENIA ZE SPRZET JEST PAKOWANY FABRYCZNIE - SAMI SPRAWDZCIE CZY WSZYSTKO JEST.
A NAJLEPIEJ Z DALA OD MM.
 

ronin

New member
hehe jestem zawodowym strażakiem i gwarantuje Wam, ze nie ma przespisów ppoż. zabraniajacych magazynowanie w hipermarketach wielkopowierzchniowych pudełek i opakowań. Owszem jest przepis zabraniający skałdowania takich pudełek i materiałow ale na drogach ewakuacyjnych. Ale do rzeczy, swego czasu było glośno o wypozyczaniu (zgodnym z regulaminem wewnętrznym MM) płyt z filmami i grami. Przypuszczalnie wypożyczaja i mniejsze LCD ;-) .... Widocznie gdzies u jakiegoś Jasia ze stoiska AGD, kable te wisza przypiete do .. wypożyczonego z MM Pioneera 2850 :D (bez urazy dla posiadaczy Pionków, sam mam takiego).
 
Ostatnia edycja:

dyrooo

New member
Niestety tak sie zdarza. Ja rownież padlem ofiarą swojego niedoinformowania i łatwowierności. Kiedy kupowalem zestaw głośników 5.1 i do kina domowego.
Mój wózek został zabrany na magazym i załadowany do oporu kartonami ze sprzętem. Prcownik MM poinformował mnie ,że to caly zestaw i jezeli chce to mogę to sprawdzić w punkcie serwisowym ale nie jest to konieczne bo głośniki są fabrycznie zapakowane :D i wszystko powinno być ok.
Następnego dnia kiedy przyszła pora na rozstawienie wszystkich głośników w pokoju okazało się że brakuje jadnej z podlogwych kolumn przednich !!!! . Więc w te pędy wracam do MM i mówie co jest że wczoraj kupowałem i brakuje mi jednej z kolumn. We wszystkko oczywiście została wmieszana ochrona maretu. Co się okazało pracownik MM który dzień wcześniej sprzedawał mi głośniki z rozbrajającą szczerością poinformował mnie ,że się pomylił bo sadził, że w kartonie znajdują się dwa glośniki :D. Od tej pory wszystko co kupuję w marketach sprawdzam 3x.
 

zepol

New member
Pewnie OT, ale i tak napiszę :p
Proponuję wszystkim sprawdzanie wszelkiego towaru we wszysktich sklepach wielkopowierzchniowych...
Akurat dziś spotakała mnie taka milutka sytacja w salonie meblowym "agata"
Bogu dzięki, nauczony wcześniejszymi doświadczeniami z tym sklepem, dokładnie sprawdziłem towar wydawany na magazynie...
Efekt - wyrko za 2500 zł - pęknięte...
'Zdziwiony' magazynier przytargał drugi egzemplarz i....
drugi nie był już popękany... był POŁAMANY.. normalnie wyrwany kawałek drewna leżał sobie odzielnie od reszty... :/
Oczywiście znowu zdziwienie i szukamy kolejnej sztuki..
No i tym razem sie nie udało... :/
Niestety na meble czekałem 1,5 miesiąca, więc po małym upuście kupiłem ten pęknięty egzemplarz... :/
Całość miała trwać jakieś pół godziny, a spędziłem tam pie***one 5 godzin...

Generalnie - uważajcie na WSZYSTKO co kupujecie...
Cały czas się zastanawiam, ile osób nie sprawdziło tam mebli przy odbiorze :/

pzdr
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Rzeczywiscie nie mają pudełek Do Tv LCD - lub innych -ale tylko do tych które stoją na wystawie i grają na okrągło kilka miesiecy, później je owijają folią itp. I Idą do sprzedaży w innym salonie jako świeże -bez pudełek.
Wiem bo sąsiad kupił - chciał żeby było taniej . Tyle że kupił "lekko" używany.
 

AproX D

New member
no ja również miałem jedną niemiłą przygodę z MM w Zabrzu. Kupowałem u nich PS2 Slim dla dziecka i po zapłaceniu w kasie chciałem już właściwie wychodzić ale coś mnie tknęło i postanowiłem jeszcze sprawdzić zawartość w punkcie serwisowym. No i po otwarciu przeżyłem SZOK :shock: !!! Konsola wyglądała jak po stratowaniu jej przez stado bawołów - brudna, porysowana, joy zmasakrowany - normalnie koszmar - nawet nie chcę Wam pisać do poleciało z moich ust w ich stronę - ale najgorsze co było to smutek "bajtla" :( .
Natomiast dzisiaj miałem inną przygodę z obługą "AGATY". Miesiąc temu kupiłem u nich rogówkę za 3500 i po przywiezieniu jej do mnie okazało się że ustawienie pewnych jej elementów jest inne niż to co zamawiałem. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i właściwie razem z żoną stwierdziliśmy że tak jest nawet lepiej. A tu dzisiaj dzwoni do nas Pan z AGATY że popełnił błąd i że wydał nam model z innym ustawieniem niż zamawialiśmy i że musi nam to wymienić - ale się uśmiałem :hihi: - no jasne już mu wymienię.
Tak więc Panowie jeśli chodzi o w/w "sklepy" to najlepiej zawsze sprawdzić "co w trawie piszczy" gdyż później może być za późno ( to do tego Pana z AGATY :hihi: )
 

pawel209

New member
ja tez mialem ciekawa przygode
kupilem kolumny jak zwykle nie sprawdzalem, w domu okazalo sie ze jedna podlogowa byla cala popekana, zadzwonilem do sklepu wymiana bez problemu
jednak sprzedawca sprawdzil czy nie bylo uszkodzone opakowanie w czasie transportu do domu
trafiala sie tez i porzadne sklepy, teraz juz wszystko sprawdzam
 

tades

New member
wymiana towaru MM

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post wiec sorki jesli cos nie bedzie tak. A teraz do rzeczy : ponad rok temu kupywalem w MM Warszawa Okęcie dvd. Po sprawdzeniu w domu, stwierdzilem ze jednak mi nie pasuje i wymienilem na inny (bez problemu). Niestety nastepny nie miał instrukcji po polsku a MM nie zdolal jej przez tydzien zdobyć wiec tym razem odebralem kase.
nie mialem problemow z wymiana i oddaniem tylko stracony czas.
 
Do góry