BP System

Status
Zamknięty.

imalas

New member
Judash napisał:
Panowie dajcie tu namiar na ten sklepik.Chyba to nie zadna tajemnica ;)
Adres dałem na priva!
A bana nie dadzą koledzy pana "K" za reklamę?:D jeśli spoko to zapodaj adresik na forum!:bober:

Jeśli ktokolwiek nie zrozumiał mojego żarciku, i utożsamia się podmiotowo do tej niby aluzji to wyjaśniam, że nie było moim zamiarem kogokolwiek obrażać! Żarcik dotyczy tolerowania przez adminów ogłoszeń promocyjnych np. w dziale Sharp - promocja Pana "K" itp. Dziwne ,że nikt nie zwrócił uwagi Panu "K", że jest dział giełda(kupię ,sprzedam) na takie "ogloszenia promocyjne". Takie (bez ostrzeżeń i banów)panoszenie się po Forum dziwnie koresponduje z zasadami tejże "promocji", która preferuje ludzi z liczbą postów ponad 200(jeśli dobrze pamiętam), a to oznacza, że Panu "K" wyjatkowo zależy na tych często piszacych "forumowiczach". Danie mi ostrzeżenia 60% dowodzi braku poczucia humoru oraz, że są jednak "równi i równiejsi" wobec regulaminu Forum!!!
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
imalas napisał:
Adres dałem na priva!
A bana nie dadzą koledzy pana "K" za reklamę?:D jeśli spoko to zapodaj adresik na forum!:bober:

A dziekuje ;), ylko gdzie tu jest oferta tego tv, bo jakos nie widze ;)
 

mystic

New member
Firma trochę dziwna. Na przestrzeni 5 dni cena była najpierw ok 7000 potem ponad 7300 teraz jest 7181, w dodatku chcą 100% przedpłaty więc ja dziękuję. Nie wyślę ponad 7 tysiaków firmie krzak.
Nierozumiem, jeśli sprzedawca jest OK to w czym problem wysłać za pobraniem ?
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
Pan Jarwisz może potwierdzić, że z naszej strony nie było żadnych problemów z zamówieniem i transportem tego TV mimo wpłaty całej kwoty z góry.

Pozdrawiam

Marcin JAstrzemski

B&P "SYSTEM" olsztyn

niestety Panie Marcinie ale pomylił mnie Pan z kim innym.Ja swój LCD kupiłem u siebie w Białymstoku ale zapewne osoba o której Pan pisze jest na tym forum
ale ma Pan wiele racji w tym co Pan pisze i nie dziwię się że zabrał tu Pan głos
- wyjściem z sytuacji najlepszym dla wszystkich byłaby przedpłata w wysokości 100-150zł /na koszty wysyłki/.
Zdaje Pewnie Pan sobie sprawę że wpłata na czyjeś konto /osoby czy firmy/ kogo się nie zna wiąże się z "pewnym" ryzykiem a im mniej sklep czy osoba znana i kwota większa tym trudniej zdecydować się na przelew całej sumy /np.8000zł - to zupełnie co innego niż 100zł/

pozdrawiam i życzę powodzenia w interesach
 

Tomiś

New member
Jarwisz masz 100% racji tylko, że z panem Marcinem z BP nie doszedłem do porozumienia. Nie chciał się zgodzić na zaliczkę która by pokrywała wszystkie koszty jakie musiał by pokryć w razie nie odebrania przeze mnie przesyłki (500-700 byłem gotowy wpłacić z góry). Co więcej w przypadku odbioru osobistego Pan Marcin żądał wpłaty 100% z góry. Jedna pozytywna opinia nie powoduje że jestem w stanie zaryzykować utratę tak dużej kwoty. Kupiłem TV w innej firmie która była bardziej elastyczna i wyrozumiała w stosunku do klienta (rozumiała obawy klienta).

Pozdrawiam,
Również życzę firmie Pana Marcina udanych intersów.
 

Kilmar

New member
Witam
myślę, że pan Marcin zamiast reklamy zrobił sobie antyreklamę.
Jak widać niektórzy sprzedawcy tkwią jeszcze głęboko w czasach PRL, kiedy był jeden sklep w mieście i telewizory rzucali raz do roku.
Teraz na szczęście tak nie jest a na allegro 42xd1 można dostać z transportem za 8300 a wołałbym zapłacić nawet te 200-300 pln więcej i nie musieć przelewać pieniędzy nie wiadomo gdzie (udało mi się nie używać zakazanego zwrotu).
A właśnie - odnośnie użytego w stosunku do pana firmy określenia.
Nie wiem czy jesteście firma krzak czy planujecie właśnie przejąć MM wiem natomiast ze takie zasady działania i Pańskie wypowiedzi na forum są skrajnie nieprofesjonalne. Pobieranie 100% zaliczki to tak naprawdę płacenie z góry. Nie będę Pana uczył jak prowadzić firmę natomiast chciałbym Panu powiedzieć, że straszenie kogoś sądem i żądanie przeprosin z nazwanie czyjejś firmy firmą krzak na forum jest po prostu śmieszne a wręcz żałosne.

Ogólnie planuję zakup TV i prawdopodobnie właśnie Sharpa.
Nie ukrywam również, że brałem pod uwagę Pana sklep.
Oczywistym jest jednak to, że już nie biorę.
Nie chcę zostać pozwany do sądu np. za to, że wchodząc nie powiem Panu "dzień dobry".

Więc ogólnie panie Marcinie PLONK i EOT.

Do pozostałych forumowiczów i moderatorów.
Sorry za posta po części OT ale "chamstwa nie zniese".
Cenki na allegro naprawdę idą w dół

Pozdrawiam
Kilmar
 

mystic

New member
BPSystem napisał:
Panie MYSTIC jeśli nadal Pan twierdzi że moja firma jest firmą krzak, jestem gotów spotkać się w sądzie. Proszę o przeprosiny na tym forum.
Jeśli poczuł się Pan obrażony przeze mnie, to przepraszam, i nie czynię tego bynajmiej, że się sądu przestraszyłem, tylko dla tego, że kultura tego nakazuje. Tak więc jeszcze raz przepraszam, nie było moją intencją brażać Pana. Mówiąc firma krzak miałem na myśli tylko to, iż Pańska firma nie jest znana nigdzie poza Pana lokalnym rynkiem, tak sądzę, bo ani ja ani nikt kogo znam nigdy o niej nie słyszał. A i na forum pojawiła się po raz pierwszy. Gdyby nawet była znana szerzej w Polsce jako renomowany, rzetelny wysyłkowy sklep RTV, zapewne wtedy również warunkiem wybrania przeze mnie oferty, była by możliwość wysyłki za pobraniem. Taki sposób zakupów przez internet preferuję i nie widzę w tym problemu, jak również nie widzieli sprzedawcy, którzy sprzedawali mi plazmę pioneera za 14 tyś zł, TV Sony za 5 tys zł, kosiarki za 3 tyś zł, myjki ciśnieniowej za 3,5 tyś zł, mebli które kupowałem również przez www za 10 tyś zł. Ponieśli "ryzyko" dlatego zarobili.
Po prostu takie są praktyki i realia rynku i najniższa cena wcale nie jest wyznacznikiem najlepszej oferty. I chyba trzeba być desperatem by tak myśleć.

jarwisz napisał:
wyjściem z sytuacji najlepszym dla wszystkich byłaby przedpłata w wysokości 100-150zł /na koszty wysyłki/.
Zaroponowałem Panu Marcinowi wpłacenie zaliczki na koszta przesyłki, jednak Pan Marcin się nie zgodził. Dlatego napisałem, że conajmiej dziwne dla mnie jest, że jeśli firma jest OK, to boji się wysłać towar za pobraniem, a dziwi się, że klient się waha wpłacić ponad 7 tysięcy niewiadomo komu.

Tak czy siak pozdrawiam serdecznie,
również życzę firmie Pana Marcina udanych tranzakcji, choć ja już ją wykasowałem ze swoich "ulubionych"
 

imalas

New member
Nie tak miało być!

Panie Marcinie!, proszę o wybaczenie, że ośmieliłem się Pana firmę pochwalić na kilku forach za prędkość i pełny profesionalizm podczas zakupu Sharpa 37GE1E w rewelacyjnej cenie. Spodziewałem się raczej zadowolenia forumowiczów, a nie ataków i obrażania Pańskiej Firmy, jednak znanej ludziom z branży komputerowej, a nawet....czytelnikom "Komputer Świata"( jak dobrze pamiętam otrzymaliście tytuł solidnego sklepu z najlepszymi cenami w Polsce, jeśli przekręciłem coś to przepraszam!(sens tego tytułu był bardzo pozytywny!)
Każdy sprzedawca stawia swoję warunki sprzedaży!, to chyba jasne!,a krytykowanie tego to powrót do minionej epoki, gdzie były "państwowe sklepy"(zapisy, dotacje do towarów pierwszej potrzeby,kolejka społeczna itp.) i "spekulanci", którzy kupują taniej, a sprzedają drożej:D
Dziwne, że nikt z Was forumowicze nie "skrytkował nowej promocji pana "K", w której wpłata pieniędzy jest w 100% z tzw."góry", a ogłoszenie tej promocji jest w dziale "Sharp"( kilka topików poniżej tego):confused: :spam:
Widocznie są "równi i równiejsi", a Olsztyn ......to piękne miasto!:D tyle!
 

jarwisz

New member
Bez reklam
imalas napisał:
Dziwne, że nikt z Was forumowicze nie "skrytkował nowej promocji pana "K", w której wpłata pieniędzy jest w 100% z tzw."góry"

nikt jej nie skrytykował - bo jej nikt nie zna - /400 postów/ a ci co mają tyle lub blisko tego - już dawno mają swój wymarzony LCD :D:D:D
zresztą wg.mnie jest zła -
oferta ma przyciągać a nie być odgrodzona barierą
na dowód tego że jest nie trafiona jest to że chyba jeszcze z niej nikt nie skorzystał - i w związku z tym co to za promocja - żadna
inaczej by było gdyby było tak
LCD SHARP 46XD1 - 3000zł - dla forumowiczów z min 400 postami
a zapewne jest tak
LCD SHARP 46XD1 - 7000zł /lub coś koło tego/ dla forumowiczów itd
co to za oferta - ? żadna


pozd
 

Kilmar

New member
BPSystem napisał:
Na koniec odniosę się do wszystko wiedzącego pana KILMAR, oczywiście, że na allegro można zdobyć tani sprzęt ale czy legalny ??? Według prawa to na kupującym leży obowiązek sprawdzenia legalności towaru, z moich informacji wynika, że z tą legalnością na giełdach jest różnie, a to sprzęt nielegalnie przywieziony ( przemycony), bez polskiego wsparcia serwisu, a to sprzęt z "zagubionego" TIRa . W zeszłym roku straciłem dwa takie ... Panie KILMAR czy można publicznie kogokolwiek obrażać ??? według Pańskiej wypowiedzi tak . więc pytam czy i ja moge Pana obrazić ? Z uwagi na swój profesjonalizm właśnie i własny honor tego nie zrobię. Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątków.

Witam
Ja pana nie obrażałem, więc nie widzę powodu do rewanżu. Nigdy nie twierdziłem, że jestem wszystkowiedzący więc sarkazm jak najbardziej nie trafiony.
Jednak szczerze mówiąc nie o tym chciałem napisać, bo tak naprawdę nie interesuje mnie co pan o mnie myśli.
Chodzi mi o pozostałą część wypowiedzi.
Panie Marcinie Jastrzemski jakim prawem publiczenie sugeruje pan, że sprzedawcy z Allegro są złodziejami i bandytami. Otóż z kilkoma z nich rozmawiałem i w kilku sklepach byłem (podkreślam, że nie są to moi znajomi) i nic nie wskazuje na to, że mogliby mieć sprzęt z nielegalnego źródła.
W związku z powyższym:
1. nie mam zamiaru ciągnąć tego wątku, bo jest kompletnie OT
2. nie życzę sobie, żeby ktokolwiek pisał o mnie "wszystkowiedzący" itp
3. nie obraziłem pana
4. skoro jest pan taki wyczulony na obrażanie i uważa się pan za osobę honorową i profesjonalną powinien pan przeprosić uczciwych sprzedawców na allegro

Jeszcze raz przepraszam za OT

pozdrawiam
Kilmar
 
Ostatnia edycja:

tuptus55

New member
Zamykam wątek bo wyjaśnione zostało co miało być wyjaśnione, a osoby chcące zarekalmować swoją firmę proszone są WCZEŚNIEJ o uzyskanie zgody administratora forum.
Imalas 60% warn to naprawdę mała kara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry